Patyna Projekt

"Zapytaj o wnętrze" - porady aranżacyjne na forum Homebook.pl

W tym tygodniu na pytania użytkowników odpowiada Patyna Projekt.

Najaktywniejsi użytkownicy

Chcesz pochwalić się swoim projektem, pomysłem na dekorację wnętrza, rozwiązaniem DIY lub metamorfozą i uzyskać opinię? Stwórz post! Dodaj zdjęcia, opis i inspiruj innych.

Masz pytanie dotyczące aranżacji wnętrz? Potrzebujesz porady? Zadaj pytanie i uzyskaj wiarygodną odpowiedź od naszych specjalistów oraz pasjonatów pięknych wnętrz.

Forum

42570 wątków
Sortuj wg:
Ostatnio aktywne
Najpopularniejsze
Najnowsze
 1. Nowy konkurs - METAMORFOZA PODDASZA

  16 dni temu

  Nowy konkurs - METAMORFOZA PODDASZA

  Szczegóły: http://www.homebook.pl/artykuly/2506/konkurs-metamorfoza-poddasza

 2. Gdzie mozna kupic taka umywalke

  6 dni temu

  Gdzie mozna kupic taka umywalke

  Łazienka styl Glamour - zdjęcie od Śnieżka

 3. #metamorfozapoddasza

  wczoraj

  #metamorfozapoddasza

  Razem z mężem praktycznie sami wyremontowaliśmy dwupoziomowe, 120 metrowe mieszkanie na poddaszu, zaczynając od dachu a kończąc na samodzielnym zrobieniu praktycznie wszystkich mebli i detali w domu. Niestety nie posiadam zdjęć pośrednich z remontu, kiedy to np położone były płyty regipsowe (zaginął nam aparat podczas budowy). Przesyłam zdjęcia jak zaczynaliśmy remontować dach i po ukończonym remoncie. Remont trwał około 4 lat, ale wciąż w domu mamy niepokończone rzeczy, choć mieszkamy w nim już od ponad dwóch lat. Kilka zdjęć jest zrobionych profesjonalnym aparatem, ale sypialnia z cegłą i łazienka z drewnem nie były wyremontowane , gdy miałam do niego dostęp, dlatego zrobiłam je teraz niezbyt dobrym aparatem. Wciąż do zrobienia została nam druga sypialnia dla gości. Pozdrawiam

 4. #metamorfozapoddasza

  7 godzin temu

  #metamorfozapoddasza

  Witajcie! W ubiegłym roku kupiliśmy stary domek na obrzeżach miasta. Początkowo planowaliśmy remont parteru, ale fachowcy nakłonili nas aby nie zwlekać i wykończyć od razu poddasze. Konieczna była przebudowa schodów doprawadzających do poddasza dlatego aby uniknąć ich zniszczenia w pożniejszym remoncie - zaczęlismy działać od razu. Nasze poddasze nie stanowi naszego głównego lokum, większość życia toczy się na parterze. Poddasze jednak stanowi idealne miejsce dla gości. Mieliśmy też sporo przestrzeni, którą chceliśmy wykorzystać do celów "zabawowych" - i tam wstawiliśmy stół pingpongowy. Po złożeniu stołu jest dużo miejsca na tańce:) Całość poddasza ma 69 m2.

 5. witam, skad pochodzi korek?

  wczoraj

  witam, skad pochodzi korek?

  Pokój dziecka styl Nowoczesny - zdjęcie od WNĘTRZNOŚCI Projektowanie wnętrz i mebli Aneta Stokowska

 6. Jaka jest szerokość i długość stołu? Jaka jest szerokość wyspy?

  4 godziny temu

  Jaka jest szerokość i długość stołu? Jaka jest szerokość wyspy?

  Kuchnia styl Nowoczesny - zdjęcie od RESE Architekci Studio Projektowe

 7. Jakie to płytki na podłodze?

  7 godzin temu

  Jakie to płytki na podłodze?

  Łazienka styl Industrialny - zdjęcie od SAS Wnętrza i Kuchnie

 8. #metamorfozapoddasza

  20 godzin temu

  #metamorfozapoddasza

  W maju ubiegłego roku zdecydowaliśmy wraz z małżonką zaadaptować poddasze w starym, przedwojennym domu jednorodzinnym. Wiedzieliśmy, że będzie to niełatwe zadanie. Stan jaki zastaliśmy na strychu był wręcz opłakany. Nie posiadaliśmy również projektu tego domu, gdyż jak wcześniej wspomniałem liczy on około 100 lat. Nie zniechęciło nas to jednak, a wręcz dodatkowo zmobilizowało aby wreszcie mieć własny wymarzony kąt. Chcieliśmy stworzyć piękne mieszkanie z osobnym wejściem i pięknym tarasem. Powierzchnia strychu przed rozpoczęciem prac wynosiła 100m2. Aby troszkę zwiększyć metraż postanowiliśmy dobudować dwa kaferki. Jeden z nich miał stanowić osobne wejście wraz z wiatrołapem.

 9. #metamorfozapoddasza

  20 godzin temu

  #metamorfozapoddasza

  Rok temu kupiłam poddasze w starej kamienicy, które postanowiłam przeobrazić w swoje pierwsze, własne mieszkanie. Wcześniej pełniło funkcję wspólnego dla wszystkich lokatorów strychu. Powierzchnia poddasza jest nieduża (55 m kw), podobnie jak budżet, który mogłam na cały pomysł przeznaczyć :) Należało podciągnąć do lokalu prąd oraz rozprowadzić inne media, zrobić izolację dachu i ścian, a następnie przystosować je do zamieszkania.

Zadaj pytanie

Pozostało znaków: 120
Pozostało znaków: 2000
X
X
X
X

Dołącz zdjęcia (maksymalnie do 4MB każde)