witam, jestem na etapie projektowania łazienki dla rodziców. Metraż widzę ten sam, ale bez łączenia ...

witam, jestem na etapie projektowania łazienki dla rodziców. Metraż widzę ten sam, ale bez łączenia z wc. Pralka ta sama. Pytanie brzmi, jakich wymiarów jest kabina prysznicowa?

1. Witam Panią. Kabina jest półokrągła w rozmiarze 90x90 . Pozdrawiam.

2. bardzo serdecznie dziękuję za szybciutką odpowiedź. Proszę jeszcze zdradzić, czy wygodnie się z niej korzysta.

3. Jest to najbardziej standardowy rozmiar kabiny, swobodnie można się w niej obracać. Klienta ze względu na wygodę zamontowała jeszcze w kabinie na ścianie składane krzesełko ( na zdjęciach jeszcze go nie ma) ,żeby moc wygodnie usiąść w razie potrzeby.

4. patrząc w tej chwili i z tej perspektywy na tą łazienkę wydaje mi się, że jest sporo większa od tej, którą ja planuję urządzać. Ściana, na której stoi kabina i pralka jest taka sama, bo po odmierzeniu przeze mnie 90 cm na kabinę w pozostałej części zmieści mi się tylko pralka ładowana od góry, ale od wejścia do łazienki do kabiny zostaje mi ok 40 cm. Tutaj widać, że jest więcej.

5. pamięta może Pani wymiary każdej ze ścian w tej łazience, bo powiem szczerze, że projekt odzwierciedla to, co sama planowałam zrobić z naszą łazienką, ale ciągle mam wrażenie, że będzie bardzo ciasno.

6. Na tą chwię jedyne co mogę podać to odległość od ściany wejściowej do ściany przeciwległej, na której znajduje się kabina to 208 cm.

7. czyli jednak prezentowana łazienka jest sporo większa. Nasza na tej ścianie ma 140 cm. Sporo mniej. Dziękuję za pomoc. Zwłaszcza, że nie musiała Pani mi tak skrupulatnie i szybko odpowiadać na pytania :) tym bardziej to doceniam. Pozdrawiam

8. Nie ma za co , udanego remontu życzę :)