Witam serdecznie, chciałabym się dowiedzieć jaka jest wysokość wiszących szafek? Z góry dziękuję za ...

Witam serdecznie, chciałabym się dowiedzieć jaka jest wysokość wiszących szafek? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

1. Szafki mają 110 cm. Jednak wysokość szafek warunkuje wysokość mieszkania. Pozdrawiamy! :)

2. Bardzo dziękuję za ekspresową odpowiedź :) Jestem na etapie ustalania projektu kuchni ze stolarzem i zastanawiałam się czy szafki o wysokości 110cm nie będą "przytłaczać" aneksu (wys. pomieszczenia 2,6m, wys. dolnych szafek 85cm, przerwa między blatem a szafkami wiszącymi 55cm, szafki wiszące pod sufit 110cm) - fronty bardzo podobne do tych z Państwa ślicznego projektu, tylko że w białym kolorze :)

3. Najlepszym rozwiązaniem są szafki po sam sufit - jest to najlepiej wykorzystana przestrzeń, przy niższych szafkach - przestrzeń pomiędzy szafkami a sufitem wygląda nieatrakcyjnie, jest niewykorzystana (przechowywanie) i wcale nie wpływa na poprawienie komfortu odczuwania przestrzeni. Szafki stojące powinny być wyższe, z blatem powinny mieć ok. 92 cm, szafki wiszące 110 cm i przerwa 58 cm. Pozdrawiamy! :)

4. Bardzo dziękuję za ekspresową odpowiedź :) Jestem na etapie ustalania projektu kuchni ze stolarzem i zastanawiałam się czy szafki o wysokości 110cm nie będą "przytłaczać" aneksu (wys. pomieszczenia 2,6m, wys. dolnych szafek 85cm, przerwa między blatem a szafkami wiszącymi 55cm, szafki wiszące pod sufit 110cm) - fronty bardzo podobne do tych z Państwa ślicznego projektu, tylko że w białym kolorze :)Zgłoś komentarz 18 godzin temu