Kategoria

Styl

W galerii Homebook.pl znajdziesz zdjęcia (prawie milion fotografii) ilustrujące ciekawe pomysły na nowoczesne wnętrza. Oryginalny design i profesjonalne aranżacje oraz wizualizacje, które proponuje nasza galeria zdjęć, z pewnością posłużą Ci jako inspiracje do tworzenia własnych wyjątkowych wnętrz oraz ich dekoracji. Zapraszamy do oglądania!

Wnętrza, aranżacje, inspiracje - galeria zdjęć

Projekt salonu - zdjęcie od BEFORECONCEPT

Połączenie zabudowy TV z kominkiem. Idealny na długie zimne wieczory;)

37 dodań do Ideabooków

Kuchnia Black Star - Średnia otwarta kuchnia jednorzędowa z wyspą, styl industrialny - zdjęcie od SAS Wnętrza i Kuchnie

Kuchnia charakteryzuje się szlachetnym kamiennym fornirem na frontach, który podkreśla luksusowy charakter kuchni i dodaje jej wyjątkowego stylu.

55 dodań do Ideabooków
1 zadane pytanie

Apartament na Woli, 86 m2. - zdjęcie od Decoroso Architektura Wnętrz

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli urządzone w stylu klasycznym. Duże lustra i eleganckie niklowane dodatki to elementy charakterystyczne dla tego wnętrza. Nowoczesna zabudowa kuchenna wspaniale komponuje się z marmurowym blatem. Całość jednak jest niezwykle przytulna, dzięki delikatnej, stonowanej kolorystyce w odcieniach szarości i zgaszonego różu oraz miękkim tkaninom.

62 dodania do Ideabooków
1 zadane pytanie

Ogród dla każdego - zdjęcie od Ogrodowe Szaleństwo

Dobrze jest, kiedy każdy ma swoje miejsce w ogrodzie, gdzie może wypocząć po pracy lub pobawić się na placu zabaw. Co powiecie na naszą propozycję?

38 dodań do Ideabooków

Dom jednorodzinny w Lublinie - Duża łazienka z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Miliart Studio

Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz w Lublinie lub Warszawie zapraszamy na naszą stronę miliartstudio.pl Inne aranżacje i ciekawe inspiracje znajdziesz na miliartstudio.pl/realizacje/ i na facebook.com/miliartstudio/

95 dodań do Ideabooków
2 zadane pytania