nowoczesne obrazy na ścianę do salonu - pomysły, inspiracje z Homebook

więcej produktów »

Produkty 851 produktów dla "nowoczesne obrazy na ścianę do salonu"

Ciekawy obraz Balonik sprawi, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe i piękne. Oprawiony jest w czarną, tłoczoną ramę i posiada zawieszki, na których można przymocować go do ściany. Doskonale odnajdzie się w salonach i sypialniach utrzymanych w nowoczesnym stylu.
Zestaw składa się z czterech obrazów o wymiarach 30x30 cm. Ciekawy design doskonale wpisze się salony i sypialnie utrzymane w nowoczesnym stylu. Wszystkie obrazy z zestawu zostały oprawione w czarne tłoczone listwy, a praktyczne zawieszki ułatwią przymocowanie do ściany.
Ciekawy obraz z czerwonym sercem, w dobrze dobranej ramie sprawi, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe i piękne. Obraz posiada zawieszki, na których można łatwo przymocować go do ściany. Doskonale odnajdzie się w nowoczesnych salonach lub sypialniach.
Ciekawy obraz Grafitti sprawi, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe i piękne. Oprawiony jest w czarną, tłoczoną ramę i posiada zawieszki, na których można przymocować go do ściany. Doskonale odnajdzie się w salonach i sypialniach utrzymanych w nowoczesnym stylu.
Zestaw składa się z dwóch obrazów o wymiarach 30x30 cm oraz dwóch obrazów w rozmiarze 30x40 cm. Ciekawy design doskonale wpisze się salony i sypialnie utrzymane w nowoczesnym stylu. Wszystkie obrazy z zestawu zostały oprawione w czarne tłoczone listwy, a praktyczne zawieszki ułatwią przymocowanie do ściany.
Zestaw składa się z dwóch obrazów o wymiarach 30x30 cm oraz dwóch obrazów w rozmiarze 30x40 cm. Ciekawy design doskonale wpisze się salony i sypialnie utrzymane w nowoczesnym stylu. Wszystkie obrazy z zestawu zostały oprawione w czarne tłoczone listwy, a praktyczne zawieszki ułatwią przymocowanie do ściany.
Oryginalny obraz przedstawiający twarz kobiety sprawi, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe i piękne. Obraz posiada zawieszki, na których można przymocować go do ściany. Doskonale odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach i ładnie ożywi salon lub sypialnię.
Zestaw składa się z dwóch obrazów o wymiarach 30x30 cm oraz dwóch obrazów w rozmiarze 30x40 cm. Ciekawy design doskonale wpisze się salony i sypialnie utrzymane w nowoczesnym stylu. Wszystkie obrazy z zestawu zostały oprawione w czarne tłoczone listwy, a praktyczne zawieszki ułatwią przymocowanie do ściany.
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Krajobraz kanion Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Atrakcja Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Kaktusy Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Budynek na Bahamach Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Krajobraz Japonii Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Logo BMW Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka, zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Jeleń Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Krajobraz Japonii Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Graffiti na ścianie Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360 º - Jeleń na rykowisku Realistyczny i modny nadruk w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza, błyskawicznie poprawia ogólny wygląd pomieszczenia & aranżacji Skrzydła parawanu łączy system zawiasów w zakresie 360 º , dzięki którym ustawisz parawan w różnych układach & pod dowolnym kątem ( np. jako filar, harmonijka) Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka,       zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia, zasłonisz przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby, Parawan dekoracyjny błyskawicznie się rozkłada, zaś po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań, powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian       - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw Zadrukowane krawędzie skrzydeł z-efektem 3D (po rozłożeniu kompozycja nadal wygląda jednorodnie), skrzydła wyposażone w stopki podklejone filcem w trosce o Twój parkiet & podłogę. dostępny w różnych wariantach i rozmiarach, łatwy w utrzymaniu czystości
Jeśli szukasz nowoczesnego oświetlenia, jeśli chcesz aby wnętrze twojego domu było niepowtarzalne i intrygujące, to spot ORINOKO będzie idealnym wyborem. Będzie odpowiednia do salonu, biura, holu i pokoju dziecka. Obły kształt, srebrne detale, możliwość regulacji reflektora w poziomie i w pionie sprawiają, że dziś możesz oświetlać nią obraz wiszący na ścianie a jutro możesz skierować ją na biurko, na którym będziesz pracował. Oświetlenie możesz zamontować pod sufitem, na ścianie i wszędzie tam, gdzie tylko będziesz chciał.
Drukowany na płótnie parawan dwustronny 360º do mieszkania, do salonu kosmetycznego, do restauracji - Zachodzące słońce nad jeziorem Realistyczny i modny nadruk (egzotyczny klimat, roślinny wzó r) w kolorach o cyfrowej jakości z obu stron dekoracji - intryguje i przyciąga wzrok widza. Wydzielisz kącik w pokoju dziecka, podzielisz salon lub gabinet na 2 strefy, upiększysz kuchnię, stworzysz fantazyjny zagłówek łóżka, zaaranżujesz strefę narożnika pokoju, ukryjesz defekty pomieszczenia,  zasłonisz  przejście, wyznaczysz nim strefę garderoby. Idealnie się sprawdzi w aranżacji wszelkich nowoczesnych i klasycznie urządzonych mieszkań,  powierzchni sklepowych, butików odzieżowych i obuwniczych. Poszukujesz niebanalnego upominku na wyjątkowe okazje - parawan dwustronny 360 idealnie sprawdzi się w tej roli, Poszukujesz pomysłów na upiększenie pustych ścian  - zapraszamy do inspiracji kolekcją okrągłych obrazów deco panel Cechy parawanu dwustronnego 360 º do mieszkania i biura Solidna rama z MDF, na którą z obu stron naciągnięto zadrukowane płótno canvas o gramaturze 260g/mkw.
Więcej inspiracji »

Inspiracje 2039 zdjęć dla "nowoczesne obrazy na ścianę do salonu"

Mała przestrzeń - wielka zmiana - Średni salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Chałupko Design - Średni salon ze strefą wypoczynku, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z białymi ścianami, z żaluzjami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Mała przestrzeń - wielka zmiana - Średni salon, styl nowoczesny - Chałupko Design. Salon - zabudowa grzejnika... Salon - fajny pomysł na okno... Inspiracje - Promykopodobny
Ossów - Średni salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od TutajConcept - Średni salon z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z plakatami na ścianie, z obrazami, z szarymi ścianami, z roletami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Ossów - Średni salon z jadalnią, styl nowoczesny - TutajConcept. salon - zaslony... Nowy dom - salon... łaźnia - zasłony, krzesła
GRAZIOSO APARTAMENTY - Średnia otwarta jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too - Średnia otwarta jadalnia w salonie, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z beżowymi ścianami, z obrazami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: GRAZIOSO APARTAMENTY - Średnia otwarta jadalnia w salonie, styl nowoczesny - design me too. salon - sufit podwieszany... salon - kolorystyka... Kuchnia - szafki i sufit
projekt 14 - Średnia otwarta jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od PASS architekci - Średnia otwarta jadalnia w salonie, ze stołem wykonanym z różnych materiałów, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z białymi ścianami, z obrazami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: projekt 14 - Średnia otwarta jadalnia w salonie, styl nowoczesny - PASS architekci. kitchen - lampy... salon - salon... kuchnia - Fajne lampy
Nowoczesny Zielony Żoliborz - Mały salon, styl skandynawski - zdjęcie od design me too - Mały salon ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z obrazami, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesny Zielony Żoliborz - Mały salon, styl skandynawski - design me too. salon - zabudowa nad kanapą... salon - zabudowa nad kanapą... julita - sama nie wiem, chyba zbyt ciemno Salon - sufit... pomysly - Kanapa... salon - Taktak
bachelorm studio design - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Mały salon z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z białą sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z obrazami, z szarymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: bachelorm studio design - MIKOŁAJSKAstudio. Salon - Dwukolorowa sofa, obraz-zdjecie tez ciekawe... salon - Kolor... salon - kant w murku
Średni salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od MaNaZa - Średni salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z miejscem do pracy, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z plakatami na ścianie, z obrazami, z szarymi ścianami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Średni salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - MaNaZa. aranżacja - stół okrągły, biurko w rogu pod ścianą... Księżycowa - Światło... Lazurowa - sufit
Jadalnia - zdjęcie od STUDIO MAC - Średnia otwarta jadalnia w salonie, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z brązowymi ścianami, z białymi ścianami, z obrazami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny salon - lampy nad stol plus krzesla... kuchnia - kule... Kuchnia - Lampy
PROJEKT KOMPLEKSOWY DOMU JEDNORODZINNEGO: WNĘTRZA - Średnia otwarta jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od Kunkiewicz Architekci - Średnia otwarta jadalnia w salonie, ze stołem wykonanym z różnych materiałów, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z beżowymi ścianami, z białymi ścianami, z obrazami, z zegarem , z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: PROJEKT KOMPLEKSOWY DOMU JEDNORODZINNEGO: WNĘTRZA - Średnia otwarta jadalnia w salonie, styl nowoczesny - Kunkiewicz Architekci. jadalnia - stol i general... berlifakon - barek... jh - jadalnia
Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Średni salon, styl nowoczesny - zdjęcie od 4ma projekt - Średni salon ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z obrazami, z beżowymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Średni salon, styl nowoczesny - 4ma projekt. DOM - Witryna podwieszona... salon&kuchnia - karnisze... Salon - kolorystyka
Mieszkanie w śródmiejskim bloku (Warszawa) - Mały salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Medyńscy Projektowanie - Mały salon ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z półkami, z szarymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w śródmiejskim bloku (Warszawa) - Mały salon, styl nowoczesny - Medyńscy Projektowanie. SALON - POLKI... lux - sofa, meble... :) - pieknie extra - oswietlenie... ... Salon - podwieszany sufit + półki podswietlony na scianie
Apartament z morzem w tłe - Duży salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od ARCHITETTO - Produkt na zdjęciu: Obraz G06201 Abstrakcja ze sklepu DecoStreet. Duży salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z beżowymi ścianami, z roletami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament z morzem w tłe - Duży salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - ARCHITETTO. salon - cd... mieszkanie :) - stolik i fotel:)... - stolik... salon - ledy pod sufitem... Salon - sufit
Projekt mieszkania na Biskupinie we Wrocławiu - Średnia otwarta jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od COI Pracownia Architektury Wnętrz - Średnia otwarta jadalnia w salonie, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z szarymi ścianami, z fotografiami na ścianie, z obrazami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Projekt mieszkania na Biskupinie we Wrocławiu - Średnia otwarta jadalnia w salonie, styl nowoczesny - COI Pracownia Architektury Wnętrz. Kuchnia i salon - cudo... Joanna - Zakończenie ciągu mebli... KAMIENICA - polki
Włoski orzech - zdjęcie od Space Project Erazmus - Produkt na zdjęciu: Dekoria Obraz w ramie 41x41cm wenecja gondola ze sklepu dekoria.pl. Salon z miejscem do pracy, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z białymi ścianami, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Włoski orzech - Space Project Erazmus. Salon4 - Zdjęcie3... Sypialnia Intenso - Biurko... Homciu - Polka na lapka Salon - na laptopa! salon - pomysł na półkę na komputer... RÓŻNOŚCI - mini biurko - komódka :)... sypialnia - Polka ze skrytka
nowoczesny salon z płytami betonowymi na ścianie - Średni salon z jadalnią, styl minimalistyczny - zdjęcie od TK Architekci - Średni salon z jadalnią, ze ścianą tv, z farbą na ścianie, z obrazami, z białymi ścianami, z roletami, z jasną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Salon: nowoczesny salon z płytami betonowymi na ścianie - Średni salon z jadalnią, styl minimalistyczny - TK Architekci. mieszkkanie - lampy... pozostałe inspiracje :) - lampy wiszące nad kwiotkami... Wyposażenie salonu - lampy - pomysł na roślinę... SALON - POMYSŁ NA KWIATA... Salon - lampki
PROJEKT BESTWINA - Średni salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od TIKA - Średni salon z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z turkusową sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z betonem na ścianie, z białymi ścianami, z roletami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: PROJEKT BESTWINA - Średni salon z jadalnią, styl nowoczesny - TIKA. Ideały - kolory i wystrój... salon kuchnia - Salon kuchnia!!! salon - ładna podłoga... Stolarska - najlepsza inspiracja i na zasłony i pufke kanape... salon - dywan w salonie
mieszkanie kawalera - zdjęcie od Anna Krzak architektura wnętrz - Średni salon z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z obrazami, z betonem na ścianie, z czarnymi ścianami, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: mieszkanie kawalera - Anna Krzak architektura wnętrz. dom - salon... dom - salon... dom - salon
. - Średni salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od 4ma projekt - Średni salon z jadalnią, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z obrazami, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z beżowymi ścianami, z roletami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt mieszkania 98 m2 w Wilanowie. - Średni salon z jadalnią, styl nowoczesny - 4ma projekt. Salon - Kolory? inspiracje - karnisze... okggjj - ok... salon - panele Pokoje - salon... salon - Rolety rzymskie... salon - Podłoga okna oświetlenie
nowoczesny salon z płytami betonowymi na ścianie - Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od TK Architekci - Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z betonem na ścianie, z białymi ścianami, z roletami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: nowoczesny salon z płytami betonowymi na ścianie - Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - TK Architekci. POMYSŁY - kolor podłogo... 1 - Podloga... Salon - Fajnie rozmieszczone rośliny
nowoczesne mieszkanie w Piasecznie - Średni salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Icona Studio - Średni salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z obrazami, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z szarymi ścianami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: nowoczesne mieszkanie w Piasecznie - Średni salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - Icona Studio. salon - Sciana... Magda-salon - beton na scianie... salon - lampy
Więcej artykułów »

Artykuły 42 artykuły dla "nowoczesne obrazy na ścianę do salonu"

10 pomysłów na oryginalny nowoczesny salon

10 pomysłów na oryginalny nowoczesny salon

Homebook.pl
10 pomysłów na oryginalny nowoczesny salon - Stolik kawowy Tierra (2 set)
10 pomysłów na oryginalną aranżację salonu, czyli sofa w roli głównej

10 pomysłów na oryginalną aranżację salonu, czyli sofa w roli głównej

Homebook.pl
10 pomysłów na oryginalną aranżację salonu, czyli sofa w roli głównej - Diddy
9 pomysłów na oryginalny stolik kawowy, który odmieni Twój salon!

9 pomysłów na oryginalny stolik kawowy, który odmieni Twój salon!

Homebook.pl
9 pomysłów na oryginalny stolik kawowy, który odmieni Twój salon! - Stolik Kawowy Diwali I Massivum 10022139
Pomysły na aranżację ściany nad blatem kuchennym

Pomysły na aranżację ściany nad blatem kuchennym

Homebook.pl
Pomysły na aranżację ściany nad blatem kuchennym - Ragno Concept R2AT Mozaika 30X30
Jaki kolor do salonu? Wybieramy idealny kolor ścian

Jaki kolor do salonu? Wybieramy idealny kolor ścian

Homebook.pl
Jaki kolor do salonu? Wybieramy idealny kolor ścian - Jaki kolor do salonu? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.. Kolor winniśmy dobrać do szeregu indywidualnych preferencji: charakteru miejsca, funkcji, jakie pomieszczenie ma pełnić, powierzchni, wystroju ... ścian, tudzież sięgnijmy po rzucające się w oczy dodatki.
Naklejki ścienne - szybki i efektowny sposób na dekorację ściany

Naklejki ścienne - szybki i efektowny sposób na dekorację ściany

Homebook.pl
Naklejki ścienne - szybki i efektowny sposób na dekorację ściany - Naklejka na ścianę NSMA024 - Mapa świata z największymi miastami
Jaka tapeta do sypialni? Pomysły na dekoracje ścian w sypialni

Jaka tapeta do sypialni? Pomysły na dekoracje ścian w sypialni

Homebook.pl
Jaka tapeta do sypialni? Pomysły na dekoracje ścian w sypialni - Największym atutem tapet jest ich uniwersalność. Na tym jednak lista zalet się nie kończy. *„Zmiana dekoracji ściany nie jest na tyle kosztowna, by nie móc sobie na nią pozwolić raz na kilka lat, zwłaszcza, że tak drobnym ...
Aranżacja salonu, czyli jak mieszkają Polacy? Raport

Aranżacja salonu, czyli jak mieszkają Polacy? Raport

Homebook.pl
Aranżacja salonu, czyli jak mieszkają Polacy? Raport - Wyniki raportu przeprowadzonego przez portal Homebook.pl pokazują, że stały rozwój odczuwalny jest także w branży wnętrzarskiej. Większość z nas posiada salony urządzone w stylu nowoczesnym, w których dominują jasne kolory. Dla osób poszukujących nowych inspiracji oraz dla wszystkich fanów pięknych wnętrz Homebook.pl przygotował tysiące ciekawych ...
Kuchnia otwarta na salon - wady i zalety

Kuchnia otwarta na salon - wady i zalety

Anna Poprawska
Kuchnia otwarta na salon - wady i zalety - Czajnik elektryczny Kenwood SJM560
10 sposobów na kreatywną aranżację ściany w pokoju dziecka

10 sposobów na kreatywną aranżację ściany w pokoju dziecka

Homebook.pl
10 sposobów na kreatywną aranżację ściany w pokoju dziecka - – zachęca Daria Dwornik. Bawmy się kolorami, bawmy się ozdobami. Sięgajmy po takie dekoracje, które możemy zrobić wraz z dzieckiem.
10 pomysłów na regał z książkami

10 pomysłów na regał z książkami

Homebook.pl
Białe, niezaaranżowane ściany są passé. We wnętrzach króluje cegła, beton, płytki heksagonalne, tapety i cała paleta różnych rozwiązań. Celem dekoracji ściennych jest dodanie stylizacji efektywności — barwy, geometrii, faktury, kompozycji. Poziome płaszczyzny posiadają ogromny potencjał, który warto wykorzystać podczas aranżowania domowej przestrzeni. A co gdyby tak wrócić do korzeni i dodać do tego szczyptę ponadczasowej klasyki. Półki z książkami to doskonała propozycja dla wnętrz urządzonych „z duszą” i dbałością o najdrobniejszy detal. Niektórych zaskakuje, innych nie dziwi. Dekorowanie za ...
Dlaczego warto postawić na dobry design w salonie? Zobacz nowoczesne rozwiązania!

Dlaczego warto postawić na dobry design w salonie? Zobacz nowoczesne rozwiązania!

Samsung Electronics Co., Ltd.
O gustach się nie dyskutuje, ale dziś podejmiemy tę polemikę i odpowiemy na pytanie: dlaczego warto postawić na dobry design w prywatnej strefie życia? Termin wiążący się z wzornictwem przemysłowym, sztuką oraz grafiką użytkową, na stałe zagościł w naszym słowniku i definiuje w jaki sposób aranżować przestrzeń, by mieszkało się nie tylko piękniej, lecz także bardziej praktycznie. Styl czy jakość? Funkcjonalność czy wygląd? Technologia czy design? Często stoimy przed takimi dylematami i pełni konsternacji wahamy się miedzy jednym, a drugim. Salon jest przestrzenią pełniącą wiele funkcji – to oa ...
Jak wybrać najlepszy telewizor do salonu? Poradnik

Jak wybrać najlepszy telewizor do salonu? Poradnik

Samsung Electronics Co., Ltd.
Na liście produktów niezbędnych podczas urządzania salonu telewizor jest obowiązkowym elementem – zwłaszcza ten idealnie odwzorowujący kolory, gwarantujący fenomenalne doznania wizualne, a na dodatek będący designerskim elementem pomieszczenia. Domowe okno na świat jest bogactwem technologicznych możliwości – z wyglądu przypomina dzieło sztuki i zapewnia ogrom przeżyć. Tylko jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Ekran mieniący się żywymi, nasyconymi barwami, wibrujący w przestrzeni dźwięk i przeszywające dreszcze emocji, które towarzyszą fabule wciągającego filmu akcji to, początek uczty każdego ...
Mieszkanie w wielkim mieście? Zobacz jak je zaaranżować!

Mieszkanie w wielkim mieście? Zobacz jak je zaaranżować!

FORTE
W pogoni za zawodowym sukcesem i zagubieni w codziennej rutynie chcemy, by na naszej mapie życia znalazł się chociaż jeden punkt gwarantujący spokój. Miejsce, które po zamknięciu drzwi, pozwoli złapać wiatr w żagle i uwolnić się od ulicznego pędu. Służy temu prywatna przestrzeń zaprojektowana w miejskim stylu. To aranżacja dla ludzi poszukujących odprężenia w czterech ścianach swojego mieszkania. Istnieje kilka zasad, według których należy urządzić lokum, by uczynić je trochę bardziej miejskim, a jednocześnie w pełni dopasowanym do naszych potrzeb. Nie ma jednoznacznej definicji stylu miejskie ...
Małe mieszkanie dla singla w stylu loftowym

Małe mieszkanie dla singla w stylu loftowym

Homebook.pl
Moda na lofty przyszła do Polski prosto z Nowego Jorku. Industrialne aranżacje z miejsca pokochali miłośnicy mieszkań przestrzennych i pełnych światła. Duże okna, surowa cegła i żeliwne elementy konstrukcyjne zaczęły kojarzyć się z nowoczesnym, wielkomiejskim stylem życia. Nic zatem dziwnego, że pofabryczne wnętrza nieźle namieszały na rynku nieruchomości, zamieniając się w oryginalne mieszkania i artystyczne pracownie. Styl industrialny kocha duże, otwarte pomieszczenia i wysokie sufity. Najlepiej komponuje się z wnętrzami loftowymi, nie oznacza to jednak, że nie można w tym stylu zaaranżować ...
Jak urządzić nowoczesny salon?

Jak urządzić nowoczesny salon?

FORTE
Salon jest miejscem pełniącym wiele funkcji. Często łączymy go z kuchnią, by zyskać otwartą przestrzeń i cieszyć się wspólnym przebywaniem z bliskimi. Traktujemy jako reprezentacyjne lokum, zapraszając rodzinę oraz przyjaciół na uroczyste przyjęcia lub zwyczajnie oddajemy się rozrywce przed telewizorem, czytamy książkę zatopieni w gąszczu mięsistych poduch czy smakujemy życia, delektując się popołudniową kawą. Jak połączyć te wszystkie role i wykreować atmosferę sprzyjającą relaksowi, a jednocześnie służącą – mniej lub bardziej – oficjalnym spotkaniom? Do wyboru mamy mnóstwo aranżacyjnych możl ...
Styl angielski czy francuski – co wybrać?

Styl angielski czy francuski – co wybrać?

RAD-POL
Czy popołudniowa kawa w salonie może mieć jeszcze głębszy aromat, gdy otoczymy się różanymi rabatami na sofie? A może, popijając z arystokratyczną gracją herbatkę o siedemnastej, w kuchni z biało-kremowymi frontami szafek zaznamy pełni szczęścia? Spoglądając na angielskie i francuskie aranżacje, aż czujemy ciepło bijące z urokliwych salonów, kulinarnych kącików i romantycznych sypialni. Taka przestrzeń kreśli pozytywną aurę, stwarza błogi nastrój i pozwala na rozkoszowanie się każdą chwilą. Jak zatem urządzić dom w stylu, o którym – pod wpływem nowoczesnych trendów – tak wielu z nas zapomniało ...
Jak urządzić balkon, aby był małym ogrodem w bloku?

Jak urządzić balkon, aby był małym ogrodem w bloku?

Homebook.pl
Blokowy balkon będący malowniczą namiastką tajemniczego ogrodu? To możliwe! Zieleń jest elementem, który daje ogromne możliwości aranżacyjne - jest piękna, efektowna i szalenie plastyczna. Bujna roślinność potrafi w kilka chwil odmienić nawet niewielki anturaż, dodać mu świeżości i czaru. Kluczem do sukcesu są harmonijne kompozycje kwiatowe, właściwie dopasowane do charakteru balkonu. Kwiaty, pnącza, miniaturowe krzewy, a nawet karłowate drzewka - to wszystko może znaleźć się na niewielkim blokowym balkonie. Wystarczy odpowiednio połączyć konkretne gatunki roślin i zadbać o ich stylową oprawę. ...
Jak odświeżyć wnętrze za pomocą elementów dekoracyjnych? Zobacz nasze propozycje!

Jak odświeżyć wnętrze za pomocą elementów dekoracyjnych? Zobacz nasze propozycje!

Ceramika Paradyż
Dekoracje tworzą specyficzny klimat, wprowadzają ciekawy nastrój oraz budują całą aranżację. W monotonnym i nudnym wnętrzu wystarczy drobny lifting za pomocą dodatków, i tak – w kilka chwil mieszkanie kusi pięknem. Dziś nie będziemy pisać o tym, jakie wybrać zasłony i tkaniny do nowoczesnego lokum, jakie poduchy ułożyć na dostojnym szezlongu oraz co najlepiej postawić na klasycznej komodzie. Skupimy się na ścianie – powierzchni o ogromnych możliwościach stylizacyjnych. Razem z marką Paradyż wskażemy propozycje dekoracji do kuchni, salonu lub łazienki, by przestrzeń przyciągała oryginalnością. ...
3 sposoby na modny salon

3 sposoby na modny salon

Agata
Uwielbiamy piękne mieszkania – pełne słonecznego światła, świetnych dodatków i wysublimowanych mebli. To właśnie tutaj, w naszym domu, tworzą się wyjątkowe wspomnienia. Spotkania w gronie znajomych, domowe imprezy i relaksujące wieczory przy lampce czerwonego wina, a także poważne rozmowy, radosne żarty i ożywione dyskusje są kwintesencją rodzinnej atmosfery. Nic zatem dziwnego, że ten mały, prywatny kawałek naszego świata musi być doskonały w każdym calu – od połogi, aż po sufit. A gdzie najwięcej się dzieje? Oczywiście, w centrum domowego życia – salonie. Salony Agata przedstawią dziś krótki ...
Więcej Ideabooków »

Ideabooki 70 ideabooków dla "nowoczesne obrazy na ścianę do salonu"

9design
Jak urządzić nowoczesny salon? - **Aranżowanie wnętrza w stylu nowoczesnym wymaga konsekwencji i stosowania się do kilku podstawowych zasad. Podpowiadamy, jak urządzić nowoczesny i funkcjonalny zarazem pokój dzienny.** Nowoczesność w urządzaniu wnętrz to przede wszystkim minimalizm i duża zachowawczość w doborze dodatków. Miłośnicy eksponowania ... nowoczesnym salonie znajdzie się miejsce dla maksymalnie kilku wyrazistych dodatków, np. abstrakcyjnego obrazu, grafiki czy lustra pełniącego przede wszystkim funkcję dekoracyjną. W kilku słowach: bez minimalistycznego podejścia się nie obejdzie. Meble dobieramy jednolite ... nowoczesnej stylistyki geometryczne linie lamp lub innowacyjne w kształtce, nowatorskie formy oświetlenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.
Salon - Inspirująca szafka pod tv Stolik ściana pod tv przytulny Wnęka na wazon Stolik + kolor ścian nowoczesny KOMINEK ZABUDOWA TV stolik KOMINEK KOMINEK! POD TV KOMINEK KOMINEK KOMINEK KOMINEK KOMINEK KOMINEK KOMINEK PODŁOGA odcień drewna oświetlenie salon obraz Szafka za kanapą ściana między kuchnią a salonem ;) ;) stolik (pomarańczowa pufa pod) kolor drewna odcień podłoga półka przy ścianie Turkus w salonie inny środek ściany pomieszczenie ♥♥♥ półki wnęka - siedzenie wnęka siedzenie szara s ciana, drewno
Kuchnia i Salon - Kuchnia ze zdjęciem Kuchnia ze zdjęciem Salon z obrazem Salon nowoczesny Kuchnia w beżu Minmalistycznie i ciekawie Salon z zdjęciem z głębią Salon ze zdjęciem z głębią Jasna kuchnia i ciemna podłoga Nowocześnie Nowocześnie, prosto i obrazy Jasny salon Jasna kuchnia
Jasne, nowoczesne mieszkanie z kolorowymi akcentami - przez Studio Projektowe Henke&Kurowska. Mieszkanie o powierzchni 77 m kw., wyposażone w wielkie okna - pięknie doświetlone. Zaplanowane zostało w jasnych barwach. Salon połączony z jadalnią i kuchnią zaaranżowany został jasnymi meblami w białym połysku. Nowoczesna, minimalistyczna kuchnia pięknie współgra z pokojem dziennym. Miejsce jadalni znajduje się przy przeszklonej ścianie i wyjściu na taras. Jako elementy ozdobne na ścianach powieszono nowoczesne obrazy w intensywnych kolorach, dzięki którym sterylność mieszkania zostaje przełamana i wprowadza dodatkowo ciekawy efekt - nadając wnętrzu indywidualnego charakteru.
Dagma Art
Dekoracja nowoczesnych wnętrz - Urządzając nowoczesne wnętrza, łatwo można wpaść w pułapkę minimalizmu - wnętrza są tak ascetyczne, że stają się całkowicie mdłe, pozbawione wyrazu i ... salonie, obraz nie tylko doda uroku, ale będzie stanowić idealne tło dla kontrastowych, nowoczesnych mebli. We wnętrzach pełnych przestrzeni można pozwolić sobie na mocny akcent w postaci dużego obrazu. Dobór ramy jest równie ważny jak dopasowanie odpowiedniego obrazu. Potencjał klatki schodowej zazwyczaj pozostaje niewykorzystany. Obrazy na ścianach towarzyszących schodom ocieplą tę przestrzeń. Wyrazisty obraz doskonale wpasuje się w minimalistyczne, proste wnętrza, w których królują stonowane barwy.
Salon - beton zabudowa tv scianka tv beton kwadraty zabudowa tv beton obraz dzwi, jadalnia kominek, zabudowa tv ściana beton Beton beton drzwi drzwi zabudowa tv zabudowa tv ściany beton zabudowa tv drzwi tv szary z jasnym drewnwm drzwi, podłoga, schody zabudowa tv drzwi ściana i podłoga szafka zabudowa ścianka, schody poręcz obraz salon z aneksem - barek zabudowa tv zabudowa tv ścianka tv kominek beton beton, poręcz schody beton, poręcz schody kwadraty krzesła ... salon i schody podłoga beton i jasne drewno podloga
an-klima
Nowocześnie ale przytulnie - naturalne biel, drewno, biała cegła - tak; zmieniłabym podłogę ładne, podoba mi się wprowadzenie subtelnego koloru sofy podoba mi się szara ściana, też chcę mieć zdjęcia na ścianie są elementy stylu shabby chic, ale nowocześnie podoba mi się szary narożnik i stolik z miejscem na gazety. Ale całość trochę zbyt biurowa łóżko z zagłówkiem i ... ścianą tablicową tak, plus za lustro i drewno tak jeśli będę miała taki taras... narożnik plus fotel - tak; plus za ... obraz - bardzo mi się podoba! :) Suuuuper!!! Wygląda bardzo naturalnie, ale nie jak u starej ciotki. Szarości, cegła, biel i ... salon, ale trochę nudno ładna kolorystyka z subtelną obecnością niebieskiego bardzo mis się podoba kolorystyka i oświetlenie; przytulna propozycja zaskakująco ...
Salon - ciekawa drewniana półka fajny obraz:) piękna lampa półka nad kanapą kolor podłogi? ciekawa ściana za kanapą płyty na wysoki połysk na suficie? ciekawa ściana za kanapą karnisz:) żaluzje "karnisz" fajna kolorystyka podwieszany sufit ciekawa aranżacja okna piękne krzesła drewno pod tv ładne połączenie kolorów ... salon kolorystyka ciekawie podwieszony telewizor podwieszony sufit kuchnia, jadalnia zamiast szafki pod tv zaslonki lampy nad stołem miejsce na telewizor podłoga ... salonu podłoga drewniana miejsce pod telewizor aranżacja okna ciekawy sufit aranżacja TV półka pod telewizor aranżacja tv ? połączenie drewna, wysokiego ...
Salon - 8 krzeseł. TV 55 cali - http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-av/tv/suhd/UE55JS8500LXXH KINO DOMOWE: http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-av/audio-video/soundbar/HW-J7500/EN KLIMATYZATOR: SAMSUNG PRESTIGE http://www.klimatyzatorysamsung.com.pl/klimatyzatory-samsung-prestige-design-dla-konesera/84/ podłoga http://jawor-parkiet.pl/podlogi-drewniane/fertigdeska-luxury/dab-color-bianco-220.html Mamy pianino: http://www.ceneo.pl/17645012 Proszę umieścić gdzie się da, salon, przedpokój lub sypialnia. Miejsce na laptop ( Ukryta półka, może element wysuwany z barku, lub inne rozwiązania). INSPIRACJE: http://chylinski.com/rps/inspiracje-urkyte-biurko/ Klimatyzator nad grzejnikiem ... salonie. OKNA - na pewno nie zasłony, nie chcemy zabierać dodatkowe przestrzeni. ogólnie styl, sofa narożnik, oparcie po obu stronach. ... obraz ) czarne prostokatne podswietlenia na suficie Ściana. inspiracje krzesła. inspiracje krzesła. inspiracje krzesła. inspiracje krzesła. inspiracje krzesła. krzesła inspiracje. Ścianka drewniana
annwec
gajesia