szafy przesuwne z lustrem - pomysły, inspiracje z Homebook

Więcej inspiracji »

Inspiracje 48 zdjęć dla "szafy przesuwne z lustrem"

Zdjęcie: Hol / Przedpokój styl Nowoczesny w projekcie Szafy przesuwne -
Zdjęcie: garderoba - szafy w skosie dachu - Pytanie do: garderoba - szafy w skosie dachu - zdjęcie od Metropolis2 Jaki system przesuwny zastosowano w w/w szafie?? Pytanie do: garderoba - szafy w skosie dachu - zdjęcie od Metropolis2 Czy ten system wysuwu oparty jest na rolkach czy na prowadnicach ew. typ ... szafy nie mogę doszukać się odpowiedzi.Pozdrawiam Artur garderoba - szafy w skosie dachu - zdjęcie od Metropolis2 Hello well this is a brilliant idea for my house. Does it slide ... szafy w skosie dachu - zdjęcie od Metropolis2 Interesuje mnie wykonawca tych ukrytych szaf. Proszę o info Anna Produkt na zdjęciu: 60.80 IN 60 3.271301. OPRAWA DO ZABUDOWY 1X14/24W T5 CHORS ze sklepu sklep_immag_pl.
Zdjęcie: Sypialnia styl Minimalistyczny - W tak niewielkim pokoju pomieściliśmy kilka funkcji - sypialnia, pokój do pracy oraz mini garderoba :) W oknach żaluzje drewniane oraz przesuwne parawany. Meble wykonane zostały z mdf-u lakierowanego a drzwi do sypialni dwustronnie zostały pokryte lustrami i "ukryte" w ścianie. Drukarki oraz komputer umieszczone zostały w ażurowej szafce, zapewniającej cyrkulację powietrza :) Produkt na zdjęciu: Deska ...
Zdjęcie: Hol / Przedpokój styl Eklektyczny - Hol / Przedpokój styl Eklektyczny - zdjęcie od Boho Studio Witam, co to za szafa?można prosić o model i więcej zdjęć szafy? Szafa jest z Ikea. Produkt na zdjęciu: FOCUS szafa przesuwna 3 drzwiowa z lustrem ze sklepu meblepumo.pl. Produkt na zdjęciu: Lampa wisząca przemysłowa grafitowa SATOW ze sklepu UdekorujDom.
Sypialnia styl Nowoczesny - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia styl Nowoczesny - A2 STUDIO pracownia architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. ...
Przedpokój w stylu skandynawskim - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Przedpokój w stylu skandynawskim - MIKOŁAJSKAstudio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mam ...
Zdjęcie: Szafa - Szafa z systemem drzwi przesuwnych. Trzy części przesuwane. Dwie skrajne wykonane są z czarnej szyby, natomiast środkowa część jest lustrem wykończonym ramą obrazową.
Zdjęcie: Telewizor w sypialni - Telewizor w sypialni wbudowany w lustro w szafie przesuwnej. Nie zajmuje miejsca i staje się niewidoczny po wyłączeniu.
więcej produktów »

Produkty 19 produktów dla "szafy przesuwne z lustrem"

Kolor: szary Materiał: drewno sosnowe Wymiary: 208x147x46cm
Bezpłatna gwarancja 10 lat. Warunki gwarancji znajdziesz w broszurze. Gotową kombinację PAX/KOMPLEMENT można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb i upodobań, korzystając z narzędzia do planowania PAX. Drzwi przesuwne zapewniają więcej przestrzeni na meble, bo nie zajmują miejsca po otwarciu. Jeśli chcesz utrzymać w środku porządek, możesz wykorzystać wyposażenie wewnętrzne z serii KOMPLEMENT. Regulowana wysokość nóg pomoże zniwelować wszelkie nierówności w podłodze.
Drążek wysuwany/półka na buty Przecierać łagodnym środkiem myjącym Wysuwana szyna na kosze/półka/kosz/obudowa szafy Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. 4 panele do ramy drzwi przesuwanych Wycierać czystą suchą tkaniną Drążek wysuwany/półka na buty Wycierać czystą suchą tkaniną Wysuwana szyna na kosze/półka/kosz/obudowa szafy Wycierać czystą suchą tkaniną Bezpłatna gwarancja 10 lat. Warunki gwarancji znajdziesz w broszurze. Gotową kombinację PAX/KOMPLEMENT można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb i upodobań, korzystając z narzędzia do planowania PAX. Drzwi przesuwne zapewniają więcej przestrzeni na meble, bo nie zajmują miejsca po otwarciu. Jeśli chcesz utrzymać w środku porządek, możesz wykorzystać wyposażenie wewnętrzne z serii KOMPLEMENT. Regulowana wysokość nóg pomoże zniwelować wszelkie nierówności w podłodze. Wąska rama sprawia, że szafa idealnie się sprawdza w małych pomieszczeniach. Obudowa drzwi przes. z prowadnicami/4 panele do ramy drzwi przesuwanych W zależności od lokalnych uwarunkowań, produkt po zużyciu może być przeznaczony do recyklingu lub odzysku energetycznego.
Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. Wycierać czystą suchą tkaniną Drzwi przesuwne zapewniają więcej przestrzeni na meble, bo nie zajmują miejsca po otwarciu.
Amortyzator drzwi Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. Przegroda do ram/wysuwana szyna na kosze/wysuwana półka na buty/półka/kosz/obudowa szafy Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. Przegroda do ram/wysuwana szyna na kosze/wysuwana półka na buty/półka/kosz/obudowa szafy Wycierać czystą suchą tkaniną 4 panele do ramy drzwi przesuwanych Wycierać czystą suchą tkaniną Drążek Wycierać czystą suchą tkaniną Bezpłatna gwarancja 10 lat. Warunki gwarancji znajdziesz w broszurze. Gotową kombinację PAX/KOMPLEMENT można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb i upodobań, korzystając z narzędzia do planowania PAX. Drzwi przesuwne zapewniają więcej przestrzeni na meble, bo nie zajmują miejsca po otwarciu. Urządzenie amortyzujące przechwytuje przesuwane drzwi tak, aby zamykały się powoli, cicho i łagodnie. Jeśli chcesz utrzymać w środku porządek, możesz wykorzystać wyposażenie wewnętrzne z serii KOMPLEMENT. Regulowana wysokość nóg pomoże zniwelować wszelkie nierówności w podłodze. Obudowa drzwi przes. z prowadnicami/4 panele do ramy drzwi przesuwanych W zależności od lokalnych uwarunkowań, produkt po zużyciu może być przeznaczony do recyklingu lub odzysku energetycznego. Obudowa szafy Produkt wykonany przynajmniej w 50% (wagowo) z surowca odnawialnego.
Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. Wycierać czystą suchą tkaniną Bezpłatna gwarancja 10 lat. Warunki gwarancji znajdziesz w broszurze. Drzwi przesuwne zapewniają więcej przestrzeni na meble, bo nie zajmują miejsca po otwarciu.
4 panele do ramy drzwi przesuwanych/wysuwana szyna na kosze/półka/kosz/obudowa szafy Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. Amortyzator drzwi Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. Drążek wysuwany/półka na buty Wycierać czystą suchą tkaniną 4 panele do ramy drzwi przesuwanych/wysuwana szyna na kosze/półka/kosz/obudowa szafy Wycierać czystą suchą tkaniną Bezpłatna gwarancja 10 lat. Warunki gwarancji znajdziesz w broszurze. Gotową kombinację PAX/KOMPLEMENT można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb i upodobań, korzystając z narzędzia do planowania PAX. Wąska rama sprawia, że szafa idealnie się sprawdza w małych pomieszczeniach. Drzwi przesuwne zapewniają więcej przestrzeni na meble, bo nie zajmują miejsca po otwarciu. Urządzenie amortyzujące przechwytuje przesuwane drzwi tak, aby zamykały się powoli, cicho i łagodnie. Jeśli chcesz utrzymać w środku porządek, możesz wykorzystać wyposażenie wewnętrzne z serii KOMPLEMENT. Regulowana wysokość nóg pomoże zniwelować wszelkie nierówności w podłodze. Obudowa szafy Produkt wykonany przynajmniej w 50% (wagowo) z surowca odnawialnego. Obudowa drzwi przes. z prowadnicami Materiał, z którego wykonano ten produkt, nadaje się do recyklingu. Sprawdź zasady gospodarowania odpadami w Twojej okolicy i adresy miejsc, gdzie można oddawać przedmioty do ponownego przetworzenia. 4 panele do ramy drzwi przesuwanych Produkt wykonany przynajmniej w 50% (wagowo) z surowca odnawialnego. 4 panele do ramy drzwi przesuwanych W zależności od lokalnych uwarunkowań, produkt po zużyciu może być przeznaczony do recyklingu lub odzysku energetycznego.
Obudowa drzwi przes. z prowadnicami Rama Przecierać łagodnym środkiem myjącym Obudowa drzwi przes. z prowadnicami Rama Wycierać czystą suchą tkaniną 4 panele do ramy drzwi przesuwanych Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia szyb. Drążek wysuwany/wysuwany wieszak wielofunkcyjny/drążek na wieszaki i ubrania Przecierać łagodnym środkiem myjącym Szuflada/półka/półka wstawiana/obudowa szafy Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. Amortyzator drzwi Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania. Drążek wysuwany/wysuwany wieszak wielofunkcyjny/drążek na wieszaki i ubrania Wycierać czystą suchą tkaniną Szuflada/półka/półka wstawiana/obudowa szafy Wycierać czystą suchą tkaniną 4 panele do ramy drzwi przesuwanych Wycierać czystą suchą tkaniną Bezpłatna gwarancja 10 lat. Warunki gwarancji znajdziesz w broszurze. Gotową kombinację PAX/KOMPLEMENT można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb i upodobań, korzystając z narzędzia do planowania PAX. Wąska rama sprawia, że szafa idealnie się sprawdza w małych pomieszczeniach. Drzwi przesuwne zapewniają więcej przestrzeni na meble, bo nie zajmują miejsca po otwarciu. Urządzenie amortyzujące przechwytuje przesuwane drzwi tak, aby zamykały się powoli, cicho i łagodnie. Jeśli chcesz utrzymać w środku porządek, możesz wykorzystać wyposażenie wewnętrzne z serii KOMPLEMENT. Regulowana wysokość nóg pomoże zniwelować wszelkie nierówności w podłodze. Obudowa drzwi przes. z prowadnicami/4 panele do ramy drzwi przesuwanych W zależności od lokalnych uwarunkowań, produkt po zużyciu może być przeznaczony do recyklingu lub odzysku energetycznego.
Więcej artykułów »

Artykuły 14 artykułów dla "szafy przesuwne z lustrem"

Lustro: prosty sposób na powiększenie małego wnętrza

Lustro: prosty sposób na powiększenie małego wnętrza

Homebook.pl
Lustro: prosty sposób na powiększenie małego wnętrza - Lustro da nam dobre widoki na spójną aranżację niewielkiego wnętrza. Więcej światła czy więcej miejsca, nawet jeśli to tylko złudzenie optycznie, ...
Jak zaprojektować szafę bez błędów? Poradnik

Jak zaprojektować szafę bez błędów? Poradnik

Homebook.pl
Jak zaprojektować szafę bez błędów? Poradnik - Wielu z nas pamięta fantastyczną baśń zatytułowaną "Lew, czarownica i stara szafa". Dzięki wiekowemu meblowi bohaterowie opowieści trafili do zaczarowanej krainy. I choć realnym świecie to niemożliwe, w Twojej szafie również może zamieszkać szczypta magii. Magii ergonomii, ładu i porządku.
Jakie lustro wybrać do łazienki?

Jakie lustro wybrać do łazienki?

Homebook.pl
Jakie lustro wybrać do łazienki? - Wystarczy spojrzeć na powyższe aranżacje, aby przekonać się, jak ważnym elementem wystroju łazienkowego jest lustro. I choć nie odpowie Ci na pytanie "któż jest najpiękniejszy świecie", z pewnością sprawi, że otaczające Cię wnętrze stanie się ...
Jakie lustro wybrać do małej łazienki?

Jakie lustro wybrać do małej łazienki?

Homebook.pl
Jakie lustro wybrać do małej łazienki? - Lustra przez wieki uważane były za przedmioty magiczne, dzięki którym można było nawiązać kontakt z innymi wymiarami. I choć współcześnie, zwierciadłom ...
Jak zrobić wiszące lustro z deski kuchennej?

Jak zrobić wiszące lustro z deski kuchennej?

Homebook.pl
Jak zrobić wiszące lustro z deski kuchennej? - VI. Gotowe! Teraz możesz przywiesić swoje lustro tam gdzie tylko masz ochotę ;) A jeśli nie masz pomysłu gdzie powiesić swoje lustro to zapraszamy na dawkę inspiracji ! Coraz częściej możemy spotkać się z niestandardowym zastosowaniem luster. Otwierając się na nowości z naszych luster możemy stworzyć np. galerię, pokryć nimi całą ścianę, albo wykorzystać jako zamiennik obrazu, oprawiając je w pięknie zdobioną ramę. Ważne ... lustro było dobrze dopasowane do stylu aranżacyjnego panującego w mieszkaniu.
Otwierana czy przesuwna? Jaki rodzaj moskitiery  wybrać?

Otwierana czy przesuwna? Jaki rodzaj moskitiery wybrać?

ANWIS Sp. z o.o.
Otwierana czy przesuwna? Jaki rodzaj moskitiery wybrać? - rolet zewnętrznych ANWIS (roleta – podtynkowa, elewacyjna, naokienna). W tym przypadku siatka moskitiery znajduje się w jednej kasecie z pancerzem rolety.
Jak odnowić stare lustro?

Jak odnowić stare lustro?

Homebook.pl
Jak odnowić stare lustro? - VII. Po usunięciu wszystkich naklejek Twoje lustro jest już gotowe. Teraz możesz zawiesić je w każdym miejscu! Sypialnia? Salon? A może przedpokój? Decyzja należy do Ciebie! Jeśli ...
Szafa w roli głównej - jak zaprojektować szafę?

Szafa w roli głównej - jak zaprojektować szafę?

Wajnert Meble
Szafa w roli głównej - jak zaprojektować szafę? - #Zaprojektuj swoją szafę on-line Więcej na temat szaf znaleźć można w katalogu firmy WAJNERT MEBLE lub na stronie www.wajnert.pl. Na stronie dostępny jest również KONFIGURATOR DEKO – ... szafy. Ta intuicyjna aplikacja pozwala, w kilku krokach, wybrać rozmiar i kolor szafy, zaprojektować front, a także „wkładać” dodatkowe elementy wyposażenia w taki sposób, aby dopasować funkcjonalność szafy do potrzeb użytkownika. Aplikacja dodatkowo policzy cenę zaprojektowanej szafy oraz daje możliwość wydrukowania listy wybranej konfiguracji lub jej przesłania na swój adres e-mail.
Jak dobrze zaprojektować sobie szafę?

Jak dobrze zaprojektować sobie szafę?

Wajnert Meble
Jak dobrze zaprojektować sobie szafę? - zadbaliśmy również o funkcjonalności z najwyższej półki i oprócz możliwości dowolnego konfigurowania mebli, zapewniliśmy naszym klientom również sposobność dobierania akcesoriów wewnątrz szafy, zwiększających komfort korzystania z mebli. Każdy może dosłownie zaprojektować swoją własną wersję.
Jesienna organizacja w domu! Poradnik IKEA

Jesienna organizacja w domu! Poradnik IKEA

IKEA
Jesienna organizacja w domu! Poradnik IKEA - dzieci, minimaliści i szafiarki, nurkowie i rowerzystki, mieszkańcy kawalerek i małych mieszkań – dzięki elastyczności systemu PAX każdy stworzy swoją idealną szafę. Skomponuj swoją wersję wyposażenia. Szuflady, koszyki, półki, przegródki na buty i sprytne sposoby na przechowywanie biżuterii, krawatów i gadżetów sportowych pozwolą ujarzmić ... szafy przydadzą się nie tylko jesienią, ale i wiosną, latem czy zimą. Schowaj bezpiecznie wszystkie swoje skarby i stwórz wnętrze dopasowane ...
Pięknie czy wygodnie? Nie musisz wybierać!

Pięknie czy wygodnie? Nie musisz wybierać!

IKEA
Tu się budzisz i tu zasypiasz. Tu rozpoczynasz kolejny dzień – wyspany, rześki dzięki wygodnemu łóżku i tu z przyjemnością go kończysz wśród miękkich poduszek, pod otulającą kołdrą i przy nastrojowej lampce. Stwórz swoją sypialnie tak, byś czuł się w niej błogo i komfortowo nie tylko na 8 godzin do pierwszych dźwięków budzika. Urządzenie sypialni z prawdziwego zdarzenia nie wymaga wiele nakładu pracy czy pieniędzy. Wręcz przeciwnie, komponowanie przyjemnej stylizacji dla pięknych snów jest wyjątkowo proste. Wystarczy dobrać odpowiednie meble, tekstylia i zadbać o nastrojowe oświetlenie, by w ...
Poradnik: Jak urządzić garderobę?

Poradnik: Jak urządzić garderobę?

Galeria Wnętrz Domar
Każdy z nas jest kolekcjonerem różności, szczególnie dotyczy to ubrań, butów czy dodatków. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta potrzebują odpowiedniego miejsca do przechowywania swoich rzeczy. Doskonale zaprojektowana garderoba pełni mnóstwo funkcji we wnętrzu. Przede wszystkim pomaga zapanować nad domowym chaosem i wkradającym się niekiedy bałaganem. Jednocześnie poprawia komfort życia, bo pozwala na doskonałą organizację. Aby ułatwić stworzenie idealnej przestrzeni garderobianej razem z Galeria Wnętrz Domar odkrywamy sekret jej urządzenia.
Więcej Ideabooków »

Ideabooki 68 ideabooków dla "szafy przesuwne z lustrem"

drzwi przesuwne, działowe - przesuwna ściana! szklane szklane do zamówienia szklane drzwi, ciemne, wzór przesuwna szafa, czarne szkło, rama lustra drzwi z taflą lustra styl japoński mleczne szkło szare, lekkie, obramowanie białe białe, otwierane zabudowana pralka!
Meble BiK
Urządzamy sypialnię w stylu nowoczesnym. - **Wygodne łóżko z wysokim wezgłowiem wraz z praktyczną skrzynią na pościel, funkcjonalne komody, pojemna szafa oraz wygodne stoliki nocne to zestaw niezbędny w każdej sypialni. Toaletka i duże lustro to marzenie każdej kobiety.** Urządzając wymarzoną sypialnię powinniśmy przede wszystkim sprawić aby nasz pokój dzienny był funkcjonalny i pięknie wykończony. Nowoczesne ... *Szafa Fokus 155* *Szafa LUX II* *Szafa Twister* *Szafa Presto 140* *Szafa przesuwna Nova* *Szafa Tango* *Szafa Presto 200* *Szafa Emma 250* *Łożko Mieszko MLOZ 180* *Łóżko Tapicerowane L1* *Łóżko Euforia* *Łóżko Cezar 23 z materacem* *Łóżko APOLLO* *Łóżko Tapicerowane ...
Artgeist
Małe (nie) jest piękne, czyli 6 prostych trików jak optycznie powiększyć wnętrze - TRIK 1 – LUSTRA Eksperci aranżacji wnętrz podkreślają, że umieszczone w odpowiednich miejscach lustra mogą optycznie powiększyć przestrzeń nawet dwukrotnie. Zawieszone poziomo poszerzają pokój, pionowe natomiast optycznie podwyższają go. Najlepszy efekt powiększenia uzyskamy umieszczając lustro naprzeciw wejścia do pokoju lub w jego narożnikach. Ciekawym pomysłem, zwłaszcza dla wyjątkowo małych pomieszczeń, może być też umieszczenie lustra na całej powierzchni ściany, np. na drzwiach przesuwnych szafy – wrażenie głębi i powiększonej przestrzeni będzie wtedy spotęgowane. Nie oznacza to jednak, że chcąc optycznie powiększyć przestrzeń skazani ...
PRZEDPOKÓJ - pRZEDPOKÓJ, HAOLGENY ŚRODKIEM, CZARNY PAS CZARNY PAS HALOGENÓW ŚRODKIEM duży paltfon-halogen szafa wnękowa, przesuwne białe! kwiat z własnym światłem w holu halogeny do korygowania kąta padania światła jasne barwy jasne, przesuwne drzwi fiolet plus bez na ścianach glamour fiolet oświetlenie zrożnicowane schowek na pralke za mleczna szyba polki na pralke retro ... przesuwne szkło plus białe ramy ukosne półki, szafa!!!! NA KLUCZE szafa wnękowa biała, kalsyczna!!! białe drzwi plus tapeta nad... białe drzwi plus tapeta 2 białe, lite drzwi białe fronty, listy pionowe ... szafa przesuwna biała plus lustro grubo środkiem szafki na buty moduły! sufit częściowo podwieszany wieszak w przedpokoju plus pufa kolor szaf kolory! białe profile w drzwiach przesuwnych kolory Jasny beż kolor szaf plus podobny kolor ścian pasy pionowe koloru
mariuszg
Styl skandynawski - Kuchnia drewniany blat i ściana - białe szafki Sypialnia z drzwiami przesuwnymi do łazienki i garderoby barek drewniany w kuchnii - szare blaty - białe fronty drzwi i ościeżnice - kolor wnętrza ... lustro Łazienka z prysznicem walk-in na drewnianej posadzce sypialnia na drewnianej podłodze - granatowa narzuta hol biała cegła drzwi wewnętrzne sypialnia ... przesuwnymi do garderoby i łazienki małej hol jadalnia drzwi licowane hol jadalnia drzwi licowane widok na drzwi hol jadalnia widok na ... szafa w pokoju dziecka łazienka z prysznicem i umywalką mała salon biała cegła czarno-biały dywan szafa lustrami wiatrołap kuchnia białe fronty glazura w rąbek hol białe drzwi czerwona cegła wiatrołap miejsce do siedzenia wielkość ... szafa pokój dzieci szafa wnękowe z lustrem pokój dziecka tapety pokoj dziecka czarna ściana do malowania sypialnia toaletka i biurko sypialnia biurko toaletki ... lustra łazienka łazienka obudowa wanny toaletka w sypialni balustrady taras lampy nad barkiem ścianka za łóżkiem ...
marta-stecka
Mieszkanko - inspiracje - TON, KOLOR PÓŁKA lustra i szafki Kolorystyka Kolor szaf przesuwnych Szafy przesuwne Kuchnia, wyspa plus stół szafy sypialnia przedpokój - wnęka Kuchnia Moja kuchnia..
Monia1974
szafa -
sypialnia - Fajne lustra Obicie ściany Szafy nad głowa Szafy nad głowa Fajne łóżko drzwi przesuwne Drzwi przesuwne Koncept na zabudowe nad łóżkiem Podłoga zabudowa ładna Kolorystyka Zabudowa z wnęka przy wysuniętym łóżku!!! komody komody
Alicja Haczyńska
przedpokój - szafa szafka na buty <3 ściana ceglana z lustrem szafa pasująca do podłogi szafa, ramki na zdjecia szafka na buty szafa szafka na buty szafa (jeden element do zmainy na lustro) drzwi do szafy bolek <33333 szafa szafa szafa przesuwna kolor szaf