Prowadzisz sklep internetowy oferujący produkty z branży wnętrzarskiej? Chcesz pozyskać nowych klientów? homebook to idealne miejsce dla Ciebie, zostań naszym partnerem!

Dlaczego warto dołączyć do Homebooka?

Homebook to portal o tematyce wnętrzarskiej skupiający tysiące sprofilowanych użytkowników zainteresowanych aranżacją i dekorowaniem wnętrz. Oprócz inspiracji i porad ekspertów, użytkownicy mają dostęp do szerokiej i stale aktualizowanej bazy produktów znanych marek dostępnych obecnie na rynku. Dzięki naszym działaniom – produkty są skrupulatnie posegregowane i przypisane do odpowiednich kategorii oraz tagowane na zdjęciach aranżacyjnych - użytkownicy w prosty sposób trafiają bezpośrednio do sklepów internetowych. Jak to działa? To proste! Wypełniasz formularz zgłoszeniowy, ustalamy warunki współpracy, przypisujemy Twoje produkty do odpowiednich kategorii, klienci trafiają do Twojego sklepu a Ty zaczynasz zarabiać!
Zaufało nam wiele marek, zaufaj i Ty!

Zwiększysz swoją widoczność

Poprzez ciekawą formę prezentacji oferty - widoczne są produkty oraz otagowane zdjęcia aranżacyjne- Twoja oferta trafi do tysięcy sprofilowanych użytkowników: pasjonatów i specjalistów aranżacji wnętrz oraz osób, które właśnie urządzają swoje mieszkania i domy.

Zbudujesz swoją markę

Twoje produkty pośród znanych i cenionych brandów oraz marek oferowanych przez najpopularniejsze sklepy internetowe.

Uzyskasz wzrost sprzedaży

Pozyskasz nowych klientów - każdy produkt znajdujący się u nas na stronie - również ten na otagowanym zdjęciu aranżacyjnym - jest jednocześnie bezpośrednim linkiem do sklepu partnerskiego.

Ogólne warunki współpracy