Wyniki konkursu WIELKANOCNE DEKORACJE

Konkurs WIELKANOCNE DEKORACJE dobiegł końca. Otrzymaliśmy od Was ponad sto zgłoszeń! Jury stanęło przed niełatwym wyborem. Nadesłane prace są naprawdę wyjątkowe i widać, że włożyliście w ich tworzenie wiele trudu. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie! :)

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach. Tutaj możecie śledzić je na bieżąco.

Przy wyborze zwycięskich prac braliśmy pod uwagę Waszą pomysłowość i spójność w wielkanocnej dekoracji przestrzeni. Zwracaliśmy uwagę na kreatywność w doborze ozdób, jak i również ogólną estetykę wnętrza. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami trzecie miejsce zostało wybrane dzięki głosom publiczności, przyznawanym za pomocą serduszek.

A OTO NAGRODZONE PRACE:

Laureaci zgodnie z regulaminem otrzymają od nas nagrody. Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo! :)

I MIEJSCE

Nagrodzona praca

Komentarz jury: Wielkie brawa za bogatą dekorację nie tylko wielkanocnego stołu, ale także całego wnętrza. W całym domu czuć magię Świąt. Żywe kwiaty oraz kolorowe ozdoby nadają niespotykany klimat całej przestrzeni. :)

wielkanoc dekoracje

II MIEJSCE

Nagrodzona praca

Komentarz jury: Brawo za własnoręczne wykonanie ozdób wielkanocnych, czyli uszycie królików, które sprawiają, że dekoracja staje się jedyna w swoim rodzaju. Wnętrze udekorowane jest za smakiem, zachowana jest estetyka i spójność ze stylem skandynawskim, w którym zaaranżowany jest salon.

diy wielkanoc

III MIEJSCE WYBRANE PRZEZ PUBLICZNOŚĆ

Nagrodzona praca

diy wielkanoc

TRZY WYRÓŻNIONE PRACE

I Nagrodzona praca

II Nagrodzona praca

III Nagrodzona praca

wielkanocny stroik

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Konkursy
Zobacz więcej artykułów w kategorii Konkursy
Komentarze
Bardzo dziękuję za przyznanie nagrody! Nie spodziewałam się tego, że wystrój mojego wnętrza zostanie tak doceniony i spodoba się jury - profesjonalistom w tym temacie :) Gratuluję wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym, bo to moi faworyci :) Pozdrawiam serdecznie !!!
  • Dodano 3 lata temu
Mam mieszane uczucia co do zwycięzców w konkusie był NACISK NA WŁASNORĘCZNIE WYKONANIE A teraz wnętrze wzięło górę !!! Wnętrze przesadzone ilością bibelotów !
  • Dodano 3 lata temu
Moim zdaniem konkurs był na dekoracje świąteczne a nie na udekorowanie wnętrza 🤔
  • Dodano 3 lata temu