blat biuro styl cena - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "blat biuro styl cena"

więcej produktów »

Produkty 401 produktów dla "blat biuro styl cena"

skandynawskie biurko fibi - białe
Fibi doskonale odnajdzie się w: gabinecie, biurze, salonie czy pokoju młodzieżowym. Biurko cechuje niezwykle trwałe oraz staranne wykonanie w jakże urzekającym, niezwykle obecnie modnym stylu skandynawskim. Fibi posiada stabilną podstawę oraz idealnie wyprofilowany, gładki i obszerny blat. Blat biurka wykonano z wysokogatunkowej płyta laminowanej efektownie na półpołysk o klasie higieny E1.
ława sensa - biały mat
Prostokątny blat o grubości aż 16 mm wyprodukowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Zamykany schowek oraz półka na prasę czy przekąski są niezwykle praktyczne i pomagają Ci zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik Sensa doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Sensa z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
okrągła ława z efektem lustra lilla - miedziana
Efektowny blat z efektem lustra wyprodukowany jest z podwójnie hartowanego szkła, dzięki czemu jest on całkowicie odporny na rysy i uszkodzenia. Modna kolorystyka i niebanalna forma sprawiają, że stolik kawowy Lilla doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i minimalistycznym. Tylko u nas otrzymujesz pełną jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją). - Materiał: Wysokiej jakości podwójnie hartowane szkło (odporne na rysy i uszkodzenia) oraz profesjonalna szczotkowana stal chromowana. - Kolor: Blat mebla z efektem lustra, konstrukcja w kolorze miedzi.  Lilla z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Produkt posiada certyfikat jakości "Edinos Standards DSI 804", który potwierdza najwyższą jakość wykonania mebla oraz  pełny stopień zgodności poszczególnych jednostek wytworzonego wyrobu z przyjętym wzorcem. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
lakierowana ława ilia - czarny połysk
Designerski podwójny blat wykonany został ze specjalnej płyty komórkowej, której główną zaletą jest redukcja ciężaru bez utraty stabilności oraz innych funkcji konstrukcyjnych. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik kawowy Ilia doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Najważniejsze informacje: - Wymiary: długość: 90 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 40 cm, grubość górnego blatu: 36 mm, grubość dolnego blatu: 16 mm. - Gwarancja: 10 lat (inni producenci oferują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Ilia z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Produkt posiada certyfikat jakości "Edinos Standards DSI 804", który potwierdza najwyższą jakość wykonania mebla oraz  pełny stopień zgodności poszczególnych jednostek wytworzonego wyrobu z przyjętym wzorcem. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
ława stenna - biała + wenge
Prostokątny blat o grubości aż 16 mm wyprodukowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Duża półka na prasę czy przekąski jest niezwykle praktyczna i pomaga Ci zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik Stenna doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Stenna z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
skandynawska konsola inelo z4
Zobacz prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie teraz podbija serca Europejczyków. Biurko świetnie nadaje się do nowoczesnych pracowni, biur oraz wnętrz domowych (np. pokój dziecięcy, młodzieżowy). Najważniejsze informacje: - Wymiary: długość: 100 cm, szerokość: 32 cm, szerokość blatu w poziomie: 50 cm, wysokość: 75 cm, grubość płyty: 18 mm. - Gwarancja: 5 lat (inni producenci oferują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Zapraszamy:                               W ofercie posiadamy jeszcze ostatnie sztuki konsoli Inelo Z4 w tej cenie.
ława tonsa - biała
Duża półka na prasę czy przekąski jest niezwykle praktyczna i pomaga Ci zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik Tonsa doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Tonsa z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).              W ofercie posiadamy jeszcze ostatnie sztuki stolików Tonsa w cenie 138 zł (zamiast 199 zł).
okrągła ława turia 3x - czarna
Efektowny, okrągły blat ławy wyprodukowano z podwójnie hartowanego szkła, dzięki czemu jest on całkowicie odporny na rysy i uszkodzenia. Ukryte pod blatem elementy dekoracyjne stworzone są z naturalnego drewna modrzewiowego i nadają stolikowi modnego designu i niebanalnego charakteru. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik kawowy Turia 3X doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu industrialnym, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Nadaj Twojemu wnętrzu wyrazistego designu w ekspresyjnym, nowatorskim stylu z funkcjonalnym stolikiem kawowym Turia!
ława elina - biały mat + biały połysk
Użyta do produkcji blatu oraz konstrukcji ławy laminowana płyta meblowa w kolorze białym została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik Elina doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Tylko u nas otrzymujesz pełną jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją). - Materiał: Wysokiej jakości laminowana płyta meblowa o klasie higieny E1 oraz płyta lakierowana uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. - Kolor: Blat oraz konstrukcja w kolorze biały mat, boki mebla - połysk. Elina z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
ława orina - biała
Szukasz niebanalnej ławy w minimalistycznym stylu i profesjonalnej jakości? Prostokątny blat o grubości aż 16 mm wyprodukowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Duża półka na prasę czy przekąski jest niezwykle praktyczna i pomaga Ci zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Orina z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
okrągły stolik kawowy inelo l14
Czy stolik zawsze musi mieć cztery proste nogi i blat? Sprawdź jak prezentuje się niepowtarzalny design i nowoczesny styl, harmonizując się z czystością prawdziwej bieli. Zobacz prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie teraz podbija serca Europejczyków. Meble z kolekcji Inelo zamawiane są często także do biur oraz pracowni
ława mira - biała
Duża półka na prasę czy przekąski jest niezwykle praktyczna i pomaga Ci zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik kawowy Mira doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Mira z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Produkt posiada certyfikat jakości "Edinos Standards DSI 804", który potwierdza najwyższą jakość wykonania mebla oraz  pełny stopień zgodności poszczególnych jednostek wytworzonego wyrobu z przyjętym wzorcem. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).             W ofercie posiadamy jeszcze ostatnie sztuki stolików Mira w cenie 188 zł.
ława sensa - wenge
Prostokątny blat o grubości aż 16 mm wyprodukowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Zamykany schowek oraz półka na prasę czy przekąski są niezwykle praktyczne i pomagają Ci zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik Sensa doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Sensa z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
ława kalea - dąb san remo
Designerski blat stworzono efektownie łącząc podwójnie hartowane szkło z laminowaną płytą meblową w kolorze dąb san remo. Stonowana kolorystyka i prosta, współczesna forma sprawiają, że stolik kawowy Kalea doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak też minimalistycznym czy industrialnym (loftowym). Tylko u nas otrzymujesz pełną jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją). - Materiał: Wysokiej jakości podwójnie hartowane szkło (odporne na rysy i uszkodzenia), laminowana płyta meblowa o klasie higieny E1 uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi oraz profesjonalna stal nierdzewna malowana proszkowo metodą elektrostatyczną. - Kolor: Konstrukcja czarna, blat w kolorze dąb san remo.  Kalea z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Produkt posiada certyfikat jakości "Edinos Standards DSI 804", który potwierdza najwyższą jakość wykonania mebla oraz  pełny stopień zgodności poszczególnych jednostek wytworzonego wyrobu z przyjętym wzorcem. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
ława tonsa - biała + dąb sonoma
Duża półka na prasę czy przekąski jest niezwykle praktyczna i pomaga Ci zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik Tonsa doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym czy nowoczesnym. Tylko u nas otrzymujesz pełną jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją). - Materiał: Wysokiej jakości laminowana płyta meblowa o klasie higieny E1 uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. - Kolor: Blaty w kolorze dąb sonoma, korpus - biały. Tonsa z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
skandynawskie biurko fibi 2x - białe
Fibi doskonale odnajdzie się w: gabinecie, biurze, salonie czy pokoju młodzieżowym. Biurko cechuje niezwykle trwałe oraz staranne wykonanie w jakże urzekającym, niezwykle obecnie modnym stylu skandynawskim. Fibi 2X posiada stabilną podstawę oraz idealnie wyprofilowany, gładki i obszerny blat. Blat biurka wykonano z wysokogatunkowej płyta laminowanej efektownie na półpołysk o klasie higieny E1.
skandynawskie biurko corto - białe
Będzie ono również świetnie pasować do nowoczesnego, modnego biura. Szukasz biurka łączącego w sobie staranne wykonanie z fantastycznym stylem? Corto posiada stabilną podstawę oraz idealnie wyprofilowany, gładki i obszerny blat. W ofercie posiadamy już ostatnie sztuki znakomitego Corto w super cenie 498 zł zamiast 748 zł!
kwadratowa ława szklana telma
Poszukujesz produktu, który urozmaici atmosferę, sprawiając, że cztery ściany nabiorą stylu i elegancji? Zwróć uwagę na piękną ławę Telma, której unikalny styl zachwyci każdego miłośnika piękna. Kwadratowy, bezbarwny  blat wyprodukowany jest z podwójnie hartowanego szkła, dzięki czemu jest on całkowicie odporny na rysy i uszkodzenia. Ozdób swój salon nie tylko barwnym dekoracjami, ale i przezroczystą ławą, która świetnie skomponuje się z meblami w dowolnym stylu.
skandynawskie biurko inelo z3
Zobacz prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie teraz podbija serca Europejczyków. Biurko świetnie nadaje się do nowoczesnych pracowni, biur oraz wnętrz domowych (np. pokój dziecięcy, młodzieżowy).   - Na końcu blatu znajduje się praktyczna przegroda. - Wyprodukowano w 100% w Polsce. - Modny kolor: Biały. - Mebel świetnie nadaje się do nowoczesnych pracowni, biur oraz wnętrz domowych (pokój dziecięcy, młodzieżowy) tworząc w nim ciepły i niepowtarzalny klimat Zapraszamy:                               W ofercie posiadamy jeszcze ostatnie sztuki biurek Inelo Z3 w tej cenie.
ława orina - biała + dąb sonoma
Szukasz niebanalnej ławy w minimalistycznym stylu i profesjonalnej jakości? Prostokątny blat o grubości aż 16 mm wyprodukowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Duża półka na prasę czy przekąski jest niezwykle praktyczna i pomaga Ci zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Orina z powodzeniem posłuży Ci jako stolik do salonu, sypialni, biura lub do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. - Bardzo łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja montażu mebla).
Więcej inspiracji »

Inspiracje 165 zdjęć dla "blat biuro styl cena"

Loft Nowa Papiernia/Wrocław - Duża otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl industrialny - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska - Duża otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z granitowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z szarymi ścianami, z firanami, z drewnianą podłogą, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Loft Nowa Papiernia/Wrocław - Duża otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl industrialny - Biuro projektowe Joanna Karwowska.
Dom jednorodzinny - Mała otwarta wąska kuchnia w kształcie litery u, styl skandynawski - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska - Mała otwarta wąska kuchnia w kształcie litery u, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z roletami, z płytkami na podłodze, z betonową podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednorodzinny - Mała otwarta wąska kuchnia w kształcie litery u, styl skandynawski - Biuro projektowe Joanna Karwowska.
Dom Białystok - Duża otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie z wyspą, styl skandynawski - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska - Duża otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom Białystok - Duża otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie z wyspą, styl skandynawski - Biuro projektowe Joanna Karwowska.
Willa Tatiana II - Średnia łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ - Produkt na zdjęciu: Miska WC wisząca Koło Style L23100000 ze sklepu Łazienkaplus.pl S.A.. Średnia łazienka z prysznicem, z wc, z beżowymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z beżowymi ścianami, z płytkami na podłodze, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Willa Tatiana II - Średnia łazienka, styl nowoczesny - STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ. 1 - Kolory... Łazienki - tylko bez drewnianych blatów... łazienka - Kolory
Młynowa 44 Białystok - Mała zamknięta wąska kuchnia dwurzędowa, styl vintage - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska - Mała zamknięta wąska kuchnia dwurzędowa, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z laminowanym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , z białymi ścianami, z brązowymi ścianami, z zasłonami, z drewnianą podłogą, styl vintage Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Młynowa 44 Białystok - Mała zamknięta wąska kuchnia dwurzędowa, styl vintage - Biuro projektowe Joanna Karwowska.
BWA-STUDIO - czyli otwarcie naszego nowego biura - Kuchnia, styl włoski - zdjęcie od BWA-STUDIO - A wyrazisty blat dopełnia całość. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: BWA-STUDIO - czyli otwarcie naszego nowego biura - Kuchnia, styl włoski - BWA-STUDIO .
Biuro, styl nowoczesny - zdjęcie od 3TOP Meble - Blaty wykonane z konglomeratu kwarcowego Technistone, który zapewnia wygląd kamienia ale nie jest podatny na wpływ czynników zewnętrznych. Aranżacje wnętrz - Biuro: Biuro, styl nowoczesny - 3TOP Meble.
Projekt i realizacja: Łęgowski Biuro Projektowe - zdjęcie od Łęgowski Biuro Projektowe - Duża otwarta kuchnia w kształcie litery g, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z kompozytowym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z wolnostojącym sprzętem adg, z beżowymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Projekt i realizacja: Łęgowski Biuro Projektowe - Łęgowski Biuro Projektowe.
Lipowa kamienica/Białystok - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl skandynawski - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, ze sprzętem agd w zabudowie, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Lipowa kamienica/Białystok - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl skandynawski - Biuro projektowe Joanna Karwowska.
Biuro, styl nowoczesny - zdjęcie od 3TOP Meble - Blaty wykonane z konglomeratu kwarcowego Technistone, który zapewnia wygląd kamienia ale nie jest podatny na wpływ czynników zewnętrznych. Aranżacje wnętrz - Biuro: Biuro, styl nowoczesny - 3TOP Meble.
Willa Tatiana II - Duża otwarta zamknięta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl eklektyczny - zdjęcie od STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ - Duża otwarta zamknięta kuchnia jednorzędowa w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą jadalnianą, z drewnianymi frontami, z drewnianym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, ze stalowym zlewozmywakiem , z czerwonymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl eklektyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Willa Tatiana II - Duża otwarta zamknięta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl eklektyczny - STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ.
Młynowa 44 Białystok - Średnia otwarta zamknięta kuchnia dwurzędowa, styl vintage - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska - Średnia otwarta zamknięta kuchnia dwurzędowa, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl vintage Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Młynowa 44 Białystok - Średnia otwarta zamknięta kuchnia dwurzędowa, styl vintage - Biuro projektowe Joanna Karwowska. 1 - Wąski blat
styl skandynawski kraków - zdjęcie od Archomega Biuro Architektoniczne - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery g, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z dwukomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z granitowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z żaluzjami, z płytkami na podłodze, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: styl skandynawski kraków - Archomega Biuro Architektoniczne.
Młynowa 44 Białystok - Mała zamknięta wąska kuchnia dwurzędowa, styl vintage - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska - Mała zamknięta wąska kuchnia dwurzędowa, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z laminowanym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , z białymi ścianami, z brązowymi ścianami, z zasłonami, z drewnianą podłogą, styl vintage Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Młynowa 44 Białystok - Mała zamknięta wąska kuchnia dwurzędowa, styl vintage - Biuro projektowe Joanna Karwowska.
kuchnia z półwyspem w stylu nowoczesnym - zdjęcie od Archomega Biuro Architektoniczne - Duża otwarta kuchnia w kształcie litery l z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z drewnianymi frontami, z laminowanym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kuchnia z półwyspem w stylu nowoczesnym - Archomega Biuro Architektoniczne. Lubie - ok... hoi - jasna... moje mieszkanie - blat
z widokiem na Wawel - zdjęcie od STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z laminowanym blatem, ze sprzętem agd w zabudowie, z szarymi ścianami, z czarnymi ścianami, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: z widokiem na Wawel - STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ. Kuchnia - Krzesła... Basia $ - aranżacje wnętrz domu - Kuchnia black&whait... sypialnia -odcienie szarości, oswietleniew szparach nasuficie - kuchnia
styl skandynawski kraków - zdjęcie od Archomega Biuro Architektoniczne - Średnia otwarta kuchnia w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z betonem na ścianie nad blatem kuchennym, z dwukomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z ceramicznym zlewozmywakiem , z płytkami na podłodze, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: styl skandynawski kraków - Archomega Biuro Architektoniczne. różne moje - PODCIAG... ... szare - Kolory pomysł - zamiast barku... kuchnia - blat i stołki barowe... pozytywna - płytki
Mieszkanie Pod Klucz - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od Biuro Twórczej Aranżacji BTA - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z białymi frontami, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z fototapeta na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z owalnym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze stalowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z szarymi ścianami, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie Pod Klucz - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl nowoczesny - Biuro Twórczej Aranżacji BTA.
Dom w Wysogotowie - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od Biuro projektowe "Patio" Ewa Szymczak - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom w Wysogotowie - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - Biuro projektowe "Patio" Ewa Szymczak.
Mieszkanie Białystok - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl skandynawski - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie Białystok - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl skandynawski - Biuro projektowe Joanna Karwowska.
Więcej artykułów »

Artykuły 30 artykułów dla "blat biuro styl cena"

Poszukujesz niestandardowych rozwiązań do domu? Zacznij od lampy!
Lampa modułowa NOISE dzięki możliwości elastycznego dopasowania do specyfiki aranżacji świetnie odnajdzie się zarówno nad blatem kuchennym, jak i stołem jadalnianym. Aby oświetlić optymalnie i biesiadników i cały blat, który służy niekiedy również do pracy czy nauki, warto skorzystać z kilku modułów, które będą włączane osobno. Podobnych zasad powinniśmy się trzymać przy urządzaniu kuchni, domowego biura czy salonu. Pamiętajmy, że oprawa NOISE pasuje przede wszystkim do stylu nowoczesnego, industrialnego czy skandynawskiego. Orientacyjna cena katalogowa pojedynczego modułu będzie wynosiła ok. 3000 zł. -
Meble ze skrzynek – 8 pomysłów na efektowne i tanie meble
W szczególności lubią wnętrza w stylach skandynawskich, prowansalskich czy shabby-chic. To od Ciebie zależy, jaki wymiar blatu będzie miało biurko. Taki mebel będzie pasował zarówno do **pokoju nastolatka, jak i do domowego biura**. Stolik ze skrzynek - krok po kroku... --... Aby dodać mu elegancji, możesz zdecydować się na położenie hartowanego szkła lub innego blatu. - Zestaw Pędzli Malarskich 6 Szt Blue Dolphin marki Psb
Projekt dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 mkw - wakacyjny styl przez okrągły rok
Projekt dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 mkw - wakacyjny styl przez okrągły rok... **Wielu z nas marzy o anturażu, który przywodziłby na myśl wakacyjne klimaty Biuro projektowe HOKUM podjęło wyzwanie i tak, w dwupokojowym mieszkaniu, powstała aranżacja stylowa, świeża i niezwykle harmonijna.**... Ile kosztował remont mieszkania? Styl, w jakim zostało urządzone to mieszanka przytulnego scandi i modnych elementów vintage. Aby nie zajmować miejsca na blatach niewielkich stolików nocnych, projektanci zdecydowali się na dwa kinkiety ścienne, nawiązujące designem do wiszącej lampy sufitowej. Warto zatem sięgać po nieszablonowe rozwiązania i przede wszystkim, poszukiwać własnego aranżacyjnego stylu! -
Co może skrywać szafa w salonie?
To mebel, który może stać się warsztatem pracy lub domowym biurem. Domowe biuro i warsztat pracy... --... Z pozoru zwyczajny mebel ulokowany w salonie może okazać się biurem czy małym warsztatem krawieckim Wystarczy, że za jego drzwiami stworzymy funkcjonalne strefy, odpowiednio rozmieścimy półki na wszelkie przydatne akcesoria oraz schowamy roboczy blat. Wówczas może stać się nie tylko domowym biurem czy efektownym rozwiązaniem pozwalającym ukryć telewizor. No a poza tym eleganckie i wytworne drzwi szafy wprowadzą do przestrzeni salonu odpowiedni klimat, nadając wnętrzu stylu i charakteru.** -
Płytki wielkoformatowe - uniwersalne piękno w oryginalnej formie
Być może wśród nich znajdziesz to, dzięki któremu odnowisz mieszkanie w naprawdę wielkim stylu. W kuchni świetnie sprawdzi się kolekcja Epoxy utrzymana w stonowanej kolorystyce Grey Beige & Brown – wytrzymałość oraz uniwersalny, nowoczesny wygląd płyt czynią z nich idealny materiał na… blat kuchenny, który będzie równie wytrzymały jak blat z betonu, ale znacznie od niego lżejszy.Innym rozwiązaniem aranżacyjnym do kuchni są także płyty MONOLITH z kolekcji Onis. Jeśli wystrój miejsca pracy – np. kancelarii adwokackiej lub biura rachunkowego – ma za zadanie przede wszystkim budować profesjonalną i poważną atmosferę, warto wybrać płyty z kolekcji Epoxy, która odzwierciedla kolorystykę oraz wygląd polerowanego betonu. Takie płyty wprowadzą do biura wielkomiejskie, industrialne wzornictwo i sprawdzą się idealne w połączeniu z eleganckimi meblami oraz dodatkami z metalu, szkła i drewna. Co ważne: płyty MONOLITH nadają się do aranżacji nawet niewielkich gabinetów lub biur domowych. -
Co mają wspólnego biel, design i technika świetlna?
Czy to w stylu skandynawskim, czy nowoczesnym, jest kwintesencją świeżości i najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla wnętrz uniwersalnych, podlegających ciągłym zmianom. Idealnie nadaje się do oświetlenia dużego stołu, blatu, a nawet wyspy kuchennej. W rezultacie idealnie sprawdzi się w domowym gabinecie, biurze i innych pomieszczeniach przeznaczonych do pracy. - Po jasne barwy sięgamy między innymi w stylu skandynawskim, który od kilku sezonów podbija serca entuzjastów przytulności i domowej atmosfery.
Nowoczesne wzornictwo VALENA LIFE
VALENA LIFE – CODZIENNA PORCJA STYLU... ----... Osprzęt Valena Life to rozwiązania sprawdzające się doskonale również w biurze i hotelu. Dopełnieniem wygody jest możliwość podłączenia urządzeń mobilnych do dedykowanej ładowarki USB zainstalowanej w blacie lub ścianie. Ta optyczna delikatność wraz z 16 rodzajami wykończeń gwarantuje pełne dopasowanie do stylu każdego wnętrza. Rozwiązanie dedykowane jest do takich miejsc jak pokój dziecka, korytarze hoteli, biur i pensjonatów. -
Kuchnia w stylu angielskim- jak ją urządzić? PORADNIK
Kuchnia w stylu angielskim- jak ją urządzić? Zgadza się z tym Aneta Wojewódka z pracowni [Artystyczna Manufaktura](http://www.homebook.pl/profil/biuro-am). **Motywy kwiatowe w aranżacji kuchni w stylu angielskim**... ... Kwiaty to kolejny istotny element tego stylu Meble są drewniane, blaty najczęściej kamienne. *Choć brakuje tu motywów kwiatowych i ciepłych odcieni, mnogość półeczek, zakamarków, ozdobne fronty, żyrandol i przede wszystkim marmurowy blat zdają się informować, że „jesteśmy w Anglii”.*... ... Do wyznaczników stylu angielskiego nie musimy podchodzić zbyt rygorystycznie, również w kuchni - białe meble do angielskiej kuchni... czarny kamienny blat w białej kuchni... angielska jadalnia
5 oryginalnych pomysłów na aranżację mieszkania. Rozmowa z architekt Izabelą Olszewską z pracowni Wielkie Rzeczy
Fronty szaf z holu, które zazwyczaj pochłaniają sporą część budżetu, pochodzą z marketu – indywidualnego stylu dodały im niecodzienne uchwyty. Dzięki zamknięciu pierwotnego wejścia do pokoju i kosztem kilku półek w nowej garderobie otrzymaliśmy, poza blatem do pracy, zasuwaną frontem wnękę na sprzęt komputerowy. Struktura marmuru powtórzona jest też na blacie kuchennym wykonanym ze spieku kwarcowego. Udało mi się nie tylko wygospodarować miejsce na całkiem sporą garderobę, ale również ogromną szafę w przedpokoju, która pełni także rolę spiżarni oraz domowego biura. W strefie dziennej znalazł się też projektowany indywidualnie regał, w którym po otwarciu frontu uzyskujemy blat/miejsce do pracy. -
Jak urządzić funkcjonalny, przytulny i bezpieczny pokój dla ucznia?
Zapytać jaką przestrzeń lubi, na czym lubi siedzieć, czy woli skromne biurko czy potrzebuje dużego blatu do swych rysunków. Strefa nauki w pokoju dziecka nie ma być szarym i ponurym biurem a przestrzenią, która zachęca do tego aby doświadczać nowego poprzez kolejne linijki obrazów i lektur. Dzięki różnorodności produktów, stylów i rozwiązań, również cenowych, każdy ma możliwość znalezienia czegoś dla siebie. -
Czy znasz najnowsze trendy w dekorowaniu ścian?
Nietuzinkowe kuchenne blaty, dostojne podłogi czy inne akcenty zdobiące przestrzenie są niekwestionowanym numerem jeden pośród nieszablonowych pomysłów na wystrój salonu, kuchni czy przedpokoju. Reprezentacyjny styl elementów dekoracyjnych WALLDESIGN podkreśli nowoczesność, klasę i nietuzinkowość. Wieloletnie doświadczenie firmy i innowacyjne technologie sprawiają, że prostokątne elementy bazujące na płytach z MDF są odporne na wstrząsy, zadrapania oraz urazy, dlatego mogą zdobić gmachy bibliotek, przestronnych biur czy sal konferencyjnych. -
Stwórz królewskie wnętrze!
Hotele, wnętrza publiczne, biura, a nawet mieszkania i domy prywatne mogą pochwalić się pięknymi posadzkami czy łazienkami wyłożonymi w całości gładką powierzchnią kamiennych płytek. ----... ... Marmurowe schody, piękne, trawertynowe parapety czy granitowe blaty kuchenne Jeśli marzysz o nowoczesnym lub klasycznym stylu do wykończenia pokoi nie znajdziesz wspanialszego materiału niż kamień naturalny. -
10 błędów, jakie najczęściej popełniamy podczas urządzania mieszkania
**Po trzecie: określ się**... ----... Wybierzmy styl, który nam się podoba i w takim stylu urządź mieszkanie Moda na styl skandynawski nieco zmieniła przyzwyczajenia Polaków, zamiast super popularnych brzoskwiń czy łososi nowe mieszkania dumnie prężą swoje szarości i biele. *„Duży grzech to chęć posiadania za wszelką cenę dużej wygodnej sofy narożnej lub z szezlongiem bez względu na to, czy jest na nią miejsce czy nie* – podaje konkretny przykład na przeładowanie przestrzeni Ewa Słota z pracowni [ESSA Architektura](http://www.homebook.pl/profil/essa). Zawczasu pomyślmy, gdzie schowamy odkurzacz, a gdzie zimowe kurtki, czy kuchenny mikser stać będzie na blacie, czy też trzeba znaleźć na niego miejsce w szafce. - 4Home Koc Soft Dreams ciemnoniebieski, 150 x 200 cm marki 4home Pościel jednobarwna Semplice biały 140x200 marki Bella Storia
Modne płytki w nastrojowym tonie. Pomysł na pastelową aranżację - romantyczne shabby, sielankowy trend rustykalny czy subtelna Prowansja?
**Nastrojowe stylizacje sprawiające wrażenie nadgryzionych zębem czasu są dzisiaj w cenie. Z nutą shabby... ----... Styl shabby-chic to kwintesencja subtelności Tego rodzaju wzornictwo idealnie wpasuje się w klimat kuchni w stylu wiejskim. Płytki z powodzeniem możesz zestawić z blatami z surowego drewna, glinianymi naczyniami, koszami z wikliny czy bukietami suszonych ziół. Wśród pól lawendy... ----... Polacy uwielbiają styl prowansalski - łazienka w odcieniach beżu... czarne meble w kuchni z jasnymi akcentami... ceglana ściana i jasna podłoga
Jak ustawić meble w małym salonie?
Czasem warto sięgnąć po półśrodki - jeśli w pokoju nie zmieścisz monumentalnego biurka po babci, postaw na składany blat, który przytwierdzisz do jednej ze ścian. W jaki sposób łączyć meble w różnych stylach? ---------------------------------------------------... Za wszelką cenę staraj się nie zagracać kameralnego salonu - mały salon z kuchnią... salon w stylu skandynawskim... biblioteczka w salonie
Jak udekorować okno w kuchni?
Okna, które górują nad blatami kuchennymi uwielbiają krótkie zasłonki upięte po bokach. Eleganckie chwosty to z kolei nie lada gratka do kuchni w stylu francuskim, klasycznym czy glamour. Misterne rękodzieła są oczywiście droższe od klasycznych, żakardowych modeli, jednak efekt okiennej stylizacji jest zdecydowanie wart swojej ceny. Taka dekoracja okna doskonale sprawdzi się wysmakowanych kuchniach w stylu pałacowym, a także klasycznym czy glamour. W ekskluzywnych stylizowanych przestrzeniach w stylu kolonialnym czy art-deco, można z powodzeniem zastosować motywy witrażowe. -
Homeoffice, czyli jak stworzyć wygodne miejsce pracy w domu
Zanim więc zdecydujemy się na przeniesienie biura do domu poznajmy kilka istotnych wytycznych.**... **Razem czy osobno? Z uwagi na metraż mieszkania, zaaranżowanie osobnego pokoju na biuro nie zawsze jest jednak możliwe. Wybierzmy biurko w neutralnym kolorze lub blat, który może posłużyć jako stół w jadalni. Kompromis między ponadczasową klasyką a nowatorską formą zapewni styl minimalistyczny. W przypadku małego metrażu roboczy blat może być składany i chowany np. w zabudowie. - KARE Design :: Kontener Nature marki Kare Design Lampa podłogowa MARTENS
Jak urządzić miejsce do pracy w domu?
*„Kolorystyka biur moim zdaniem jest dowolna, w domowym biurze możemy pokusić się na więcej niż w biurowcu. Sprawdzą się tu przede wszystkim meble w stylu gabinetowym, eleganckie sekretarzyki czy biurka, w których schowamy niezbędną dokumentację, gadżety. A także blaty na nogach koziołkach. Nie mówimy tu o kończeniu projektów wprost na kuchennym blacie czy wysyłaniu maili z laptopa ustawionego na stole. W biuro z powodzeniem zamienimy też suterenę lub podpiwniczenie. - zamykane biurko... białe biurko i krzesło w stylu skandynawskim... drewniane biurko i kolorowa ściana
Loft nadal w modzie! Zobacz inspiracje BBHome!
Poprzemysłowe wnętrza, często przerabiane na galerie, muzea, biura czy mieszkania, zachwycają otwartą przestrzenią i jasnością. Współczesny trend poszedł jednak o krok dalej i dodaje stylowi industrialnemu nieco przytulności. Nie musimy posiadać budynku poprzemysłowego, aby stworzyć jasną przestrzeń nawiązującą do surowości stylu industrialnego. I tak przykładowo metalowe stoły zastąpmy bielonym drewnem czy szklanym blatem, a ciężkie krzesła delikatnym drewnem. W ostatnim czasie styl industrialny cieszy się coraz większym zainteresowaniem. - biały stół, krzesła z beżowymi obiciami... biały wazon, industrialny salon... metalowe lampy w stylu industrialnym
Heksagon nadal modny! Gdzie i jak go wykorzystać?
Dziś zajmuje też szczególne miejsca w salonie, tarasie czy nawet sypialni lub biurze. --... Trend przyjął się we wielu stylach – może występować w postaci surowej szarości i zdobić nowoczesne, modernistyczne obiekty To trafne powiązanie, choć bez przeszkód możemy go zastosować także w kuchni – nad blatem, dookoła wyspy czy na podłodze – oraz w sypialni jako stylowy dodatek lub motyw przewodni. --... Styl urządzanego wnętrza narzuca pewne zasady co do kolorów i faktur, jednak w heksagonalnym gąszczu możliwości nie jest to żadnym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli do dyspozycji mamy propozycję marki Paradyż – [płytki Esagon](http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/esagon) -

Forum 2 wątki dla "blat biuro styl cena"

#malakuchnia

1,55m x2,86 m -oto moja kuchnia- kuchnia nie dość, że mała to jeszcze nie kwadratowa tylko strasznie wąska 'kiszka',w dodatku, bez okien i jakby tego było mało przechodnia (właściwie jest przedpokojem- tj. przez nią wchodzi się do pokoju i łazien ...

Kuchnia styl Vintage - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska

Bardzo fajny projekt. Czy można podpytać gdzie znajdę taką cegiełkę na ścianę i płytki nad blatem? :)