homebook | design 2016

Album Homebook Design 2016 powstał z połączenia miłości do pięknych polskich wnętrz i potrzeb osób, poszukujących inspiracji do urządzenia swoich czterech kątów. To już nasza trzecia książka, w której pokazujemy, jak sprawić, by mieszkanie było nietuzinkowe, a zarazem wygodne i funkcjonalne.

Album przedstawia i opisuje kilkadziesiąt oryginalnych projektów wnętrz autorstwa biur architektonicznych współpracujących z portalem homebook.pl. Projekty obejmują zarówno 30, jak i 300-metrowe powierzchnie mieszkańw blokach, kamienicach czy ekskluzywnych apartamentowcach oraz wnętrza domów, prezentując niezwykłą różnorodność najnowszych trendów wnętrzarskich, tysiące pomysłów na dekoracje, przekrój różnych stylów aranżacyjnych oraz funkcjonalne rozwiązania.

Homebook design 2016 to znakomity przewodnik urządzania wnętrz pełen świeżych idei i odkrywczych spojrzeń na każde pomieszczenie. Zawarte w nim opisy i podpowiedzi ekspertów można z powodzeniem wykorzystać zarówno podczas planowania niewielkich zmian w domu, jak i przeprowadzenie generalnej metamorfozy.

Okładka:
twarda
Wymiary:
215 x 250
Liczba stron:
248
Cena:
89 zł 79 zł
Kup tutaj

Zobacz również tegoroczną edycję oraz edycje 2015 i 2014 naszego albumu.