diy dekoracje do domu - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "diy dekoracje do domu".

więcej produktów »

Produkty 233 produkty dla "diy dekoracje do domu"

85 zł Choinka z drewna dekoracja domu 100x140
Świąteczne dekoracja okien z drewna Drewniana choinka wyplatana ręcznie z gałęzi wierzby jako ozdoba pomieszczeń, ogrodów lub drzwi wejściowych. Dekoracja, która z powodzeniem może być zamontowana na ścianie, czy w oknie i niezaprzeczalnie jest to ozdoba, która wszędzie przyciągająga wzrok. W 100% naturalny, efektowny element dekoracyjny domu. Choinka z drewna dekoracja domu... Rozmiar: 100x140 cm Dostępna w wariancie z diodami LED lub bez W wersji świetlnej: 50 diod LED Wymaga 3 baterii AA (nie dostępne w zestawie) Wyplatane ręcznie z gałęzi wierzby 100% PRODUKTU NATURALNEGO - bez plastiku, bez rdzy
48 zł Okrągły zegar ścienny SEGNALE, Ø 30 cm
Praktyczna dekoracja do domu lub biura
95 zł Naklejka na drzwi do domu samoprzylepna Kokos
Naklejka na drzwi Kokos to uniwersalna dekoracja, dzięki której możemy szybko i tanio odświeżyć nie tylko same drzwi, ale i aranżację domu. Drzwi są wyjątkowym elementem domu. Z jednej strony... praktyczne wyposażenie, ale także dekoracja Dlatego też doskonałym sposobem na ich dekoracje, są okleiny samoprzylepne na drzwi.
95 zł Naklejka fototapeta na drzwi do domu Walentynki
Naklejka na drzwi do domu Walentynki to uniwersalna dekoracja, dzięki której możemy w kilka chwil i za niewielkie pieniądze odświeżyć nie tylko same drzwi, ale i wygląd mieszkania. Drzwi są wyjątkowym elementem domu. Z jednej strony... praktyczne wyposażenie, ale także dekoracja Dlatego też idealnym sposobem na ich dekoracje, są okleiny samoprzylepne na drzwi.
Więcej inspiracji »

Inspiracje 54 zdjęcia dla "diy dekoracje do domu"

DOM NAD MORZEM - Hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od FABRYKA WNETRZ - Produkt na zdjęciu: Zegar ścienny DIY Multi Globe by Karlsson ze sklepu ExitoDesign. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: DOM NAD MORZEM - Hol / przedpokój, styl skandynawski - FABRYKA WNETRZ. dom - schody... schody - ciekawe zagospodarowanie przestrzeni pod schodami
DOM Z DREWNEM I BETONEM - Średnia łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od TK Architekci - Produkt na zdjęciu: DREWNIANA LATARNIA LAMPION LAMPA SHABBY ZESTAW 2SZ ze sklepu Dekoracje Irys. Średnia łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym z oknem, z wanną, z wc, z białymi płytkami, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z kamienną podłogą, z lampą wiszącą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: DOM Z DREWNEM I BETONEM - Średnia łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - TK Architekci.
łazienki w stylu skandynawskim - Średnia łazienka w domu jednorodzinnym, styl skandynawski - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz - Produkt na zdjęciu: KARE Design :: Dekoracja ścienna Deer Head biała ze sklepu design-life.pl. Średnia łazienka w domu jednorodzinnym, z wanną, z wc, z białymi płytkami, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z farbą na ścianie, z cegłą na ścianie, z drewnem na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wanno-natryskową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z dwustanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z bidetem, z białymi ścianami, z płytkami na podłodze, z roletami, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienki w stylu skandynawskim - Średnia łazienka w domu jednorodzinnym, styl skandynawski - Grafika i Projekt architektura wnętrz.
Dom w Stylu Neokolonialnym poznań - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery g w aneksie, styl eklektyczny - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz - Produkt na zdjęciu: ZEGAR ZEGAREK METALOWY VINTAGE LOFT ŚCIENNY 60CM ze sklepu Dekoracje Irys. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom w Stylu Neokolonialnym poznań - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery g w aneksie, styl eklektyczny - Grafika i Projekt architektura wnętrz.
Dom w stylu prowansalskim 2 - zdjęcie od Sublidea Agata Pala - Produkt na zdjęciu: Zegar ścienny dekoracja Factory by Kare Design ze sklepu ExitoDesign. Aranżacje wnętrz - Salon: Dom w stylu prowansalskim 2 - Sublidea Agata Pala.
Dekoracje DIY - zdjęcie od MIKROKOSMOS - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Dekoracje DIY - MIKROKOSMOS.
Jadalnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Piotr Stolarek PROJEKTOWANIE WNĘTRZ - kompleksowy projekt wnętrza domu. Cały projekt do obejrzenia na stronie http://www.stolarek-wnetrza.pl/portfolio/dekoracja-wnetrz-lodz-projekt-domu-160m-kw/
Dom w Izabelinie - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Małgorzata Szajbel-Żukowska - Kafelki firmy Viva z szklaną dekoracją. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Izabelinie - Łazienka, styl nowoczesny - Małgorzata Szajbel-Żukowska.
Dom pod Warszawą 160 m2 - Mała łazienka w bloku bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz - Produkt na zdjęciu: Głowa Jelenia z drewna - dekoracja ścienna 40/40 cm ze sklepu mybaze homebook. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom pod Warszawą 160 m2 - Mała łazienka w bloku bez okna, styl skandynawski - Grafika i Projekt architektura wnętrz. Mieszkanie - fajna dekoracja - głowa jelenia :)... Łazienka dolna - białe podłużne płytki... Łazienka - ok
Dom na Białołęce (Warszawa) - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl eklektyczny - zdjęcie od Pracownia Architektoniczna Małgorzaty Górskiej-Niwińskiej - Produkt na zdjęciu: STOLIK DREWNIANY STÓŁ KOMODA BIAŁA SHABBY SZUFLADA ze sklepu Dekoracje Irys. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dom na Białołęce (Warszawa) - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl eklektyczny - Pracownia Architektoniczna Małgorzaty Górskiej-Niwińskiej.
Domy - zdjęcie od Studio Dekoracji Wnętrz MOORE - Domy Aranżacje wnętrz - Domy: Domy - Studio Dekoracji Wnętrz MOORE.
Stylowy dom pod Rzeszowem - zdjęcie od Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba - Aranżacje wnętrz - Salon: Stylowy dom pod Rzeszowem - Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba.
Stylowy dom pod Rzeszowem - zdjęcie od Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba - Aranżacje wnętrz - Salon: Stylowy dom pod Rzeszowem - Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba.
Stylowy dom pod Rzeszowem - zdjęcie od Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Stylowy dom pod Rzeszowem - Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba.
Stylowy dom pod Rzeszowem - zdjęcie od Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stylowy dom pod Rzeszowem - Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba.
dom 120 m2 bemowo - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz - Produkt na zdjęciu: KARE Design :: Dekoracja ścienna Deer Head biała ze sklepu design-life.pl. Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym z oknem, z wanną, z wc, przy sypialni, z toaletą, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z cegłą na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z dwustanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z bidetem, z płytkami na podłodze, z roletami, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: dom 120 m2 bemowo - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - Grafika i Projekt architektura wnętrz. lazienka - cegła, doniczki - motyw przewodni mieszkania... Dom 133 - dobre kolory c.d
Sypialnia w domu pod górami, h-design.pl - zdjęcie od h-design.pl HOME DESIGN tylko dizajnerskie produkty i inspiracje - Fotel, lampa, dekoracje: www.h-design.pl... stylizacja Gaba Kliś... zdj Aranżacje wnętrz - : Sypialnia w domu pod górami, h-design.pl - h-design.pl HOME DESIGN tylko dizajnerskie produkty i inspiracje.
Klasycyzm lekko unowocześniony w domu w Ożarowie – Tissu. - zdjęcie od TissuArchitecture - Wystrój klasycznego salonu nawiązuje do klimatu dworku polskiego poprzez stylizowane meble i dekoracje. Aranżacje wnętrz - Salon: Klasycyzm lekko unowocześniony w domu w Ożarowie – Tissu. - TissuArchitecture.
Dom w Rumi - Salon, styl rustykalny - zdjęcie od studiokreatura - Produkt na zdjęciu: KOMPLET LATARNI DREWNIANYCH LAMPA SHABBY 2SZT ze sklepu Dekoracje Irys. Aranżacje wnętrz - Salon: Dom w Rumi - Salon, styl rustykalny - studiokreatura.
dom - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od agnieszkalorenc - dekoracja jedwabna na oknach H41 Dorota Dłużniewska... meble duet stolarski Wiesław Gastoł i Zbigniew Dzięcioł... podłoga dębowa Classic Parkiet Aranżacje wnętrz - Salon: dom - Salon, styl nowoczesny - agnieszkalorenc.
Więcej artykułów »

Artykuły 32 artykuły dla "diy dekoracje do domu"

Jak udekorować wielkanocny stół w stylu eco?
**Nie masz pomysłu na Wielkanocną dekorację domu? Wielkanocne zajączki to nic innego jak projekt DIY na połączenie betonu z wielkanocnym klimatem. -
Jedno wnętrze, dwie sypialnie
Zobaczcie jak potrafi się zmienić sypialnia dzięki wymianie dekoracji oraz dodatków. **... Zanim jednak powstała sypialnia pomieszczenie wyglądało mniej zachęcająco, w dodatku znalazła się w najmniejszym pomieszczeniu w całym domu Śniadanko na [mojej tacy](http://www.homebook.pl/artykuly/1301/diy-postarzana-taca) podane, kawa tak pięknie pachnie, jest przytulnie. -
Jak zrobić dekoracje na świąteczny stół? Zobacz 3 pomysły!
Jak zrobić dekoracje na świąteczny stół? **Propozycja pierwsza – serwetka w stylu eco.**... ... Jeśli planujesz ekologiczne, inspirowane naturą dekoracje świąteczne zamiast tradycyjnych serwetek możesz wykorzystać jutową lub lnianą tkaninę o grubym splocie Eksperymentuj z kolorem i wielkością serwetki, dzięki temu w Twoim domu zamieszka cała zajęcza rodzinka. Dokładną instrukcję jak wykonać zajączki znajdziesz [tutaj](http://www.homebook.pl/artykuly/1563/diy-4-pomysly-na-dekoracje-wielkanocnego-stolu). -
Jak zrobić meble ogrodowe z palet? Instrukcja krok po kroku
Meble ogrodowe z palet... --... Gdy meble DIY podbijały rynek, sceptycy kręcili głowami i wróżyli, że skrzynki i palet, które szybko pojawiły się w naszych domach i mieszkaniach, równie szybko z nich znikną. Klasyczna sofa DIY składa się z dwóch palet złączonych ze sobą – jeśli chcemy, aby nasza kanapa była dłuższa, dołóżmy paletę do któregoś boku. Pora na dekoracje. - Wiertarko-wkrętarka Sthor 18 V marki Sthor Szaro-żółty zestaw poduszek dekoracyjnych Break
Jak zrobić girlandę z papieru?
**Prosta i tania dekoracja na przyjęcie – czyli girlanda z papierowych serwetek DIY.**... Chciałam Wam pokazać jak wykonać bardzo prostą i tanią dekorację na przyjęcie Więcej pomysłów znajdziecie na [ROBIĘ W DOMU. -
Trendy wnętrzarskie na jesień-zimę 2015/16
Poznaj trendy, które na jakiś czas zagoszczą w naszych domach! **Boho**... ----... Do wnętrz trafią elementy ukochane przez cyganerię artystyczną: vintage’owe meble, ozdoby DIY, dekoracyjne motywy roślinne i zwierzęce, oraz elementy etniczne Wzór marmuru będzie się więc pojawiał nie tylko na naczyniach użytkowych i ozdobnych, ale także na dekoracjach, stolikach kawowych, ramach luster itp... **Szkocka krata czy pepitka? Można je wprowadzić (oczywiście decydując się na jeden wzór, by uniknąć chaosu) pod postacią tapety, kafli, tapicerki mebli, tkanin czy dekoracji. - Mantra Looker 1L kinkiet wood 3773 marki Mantra Zawieszenie Balkonowe (x2) Bacsac marki Bacsac
Jak wykorzystać farbę tablicową we wnętrzach?
Kuchnia to miejsce w domu, które jest najczęściej odwiedzane przez wszystkich jego mieszkańców, co czyni z niej idealną lokalizację dla domowej tablicy informacyjnej. Farba tablicowa jako dekoracja salonu... --... Choć farba tablicowa często uchodzi za dodatek, którego używać powinniśmy jedynie w dziecięcym pokoju lub kuchni, to produkt ten doskonale sprawdza się również w innych miejscach w domu, na przykład w reprezentacyjnym salonie Przedpokój to miejsce w domu, które widzimy jako pierwsze – kiedy do niego wchodzimy, i jako ostatnie – kiedy wychodzimy. Dzięki temu na ich powierzchni będziemy mogli zostawiać krótkie notatki, których treść przeczytamy tuż przed wyjściem z domu – zmniejszając tym samym szanse na ich zapomnienie. **Z pomocą farby tablicowej możemy nie tylko przemalować ścianę w pokoju małego artysty, ale również odnowić stare meble czy wykonać kreatywny projekt DIY. -
Nowy trend 2017! Co to jest lagom i jak urządzić wnętrze zgodnie z tą filozofią? Czy szwedzkie lagom zastąpi popularne w 2016 duńskie hygge?
W jaki sposób zaprosić zatem lagom do domu? Niech w Twoim domu zamieszkają wilki, renifery i niedźwiedzie. Oprócz tego, zdecyduj się na kompozycje kwiatowe - rośliny w doniczkach lub efektowny ogród wertykalny, który swoją naturalnością i świeżością przyćmi każdą standardową ścienną dekorację! Czy lagom = DIY? - dom w stylu skandynawskim... przytulna kuchnia, biały okap wyspowy... duży stół drewniany, jasne wnętrze
Meble z palet - pomysły do domu i ogrodu
Meble z palet - pomysły do domu i ogrodu... **Meble z palet to od niemal dziesięciu lat jedno z najczęściej wyszukiwanych w internecie haseł z dziedziny DIY Pomysłów jest tyle, że meblami z palet można urządzić cały dom. **Zobacz meble z palet do sypialni**... Stolik z palet – znakomita dekoracja nie tylko salonu! - Nieco więcej umiejętności wymagać będzie przygotowanie niezwykle obecnie modnego wśród fanów DIY **podświetlanego łóżka z palet**.
Jak Polacy dekorują dom na Wielkanoc? Raport 2017
To magiczny moment, który sprzyja wspólnemu wykonywaniu dekoracji świątecznych - malowaniu pisanek, tworzeniu stroików z bukszpanu, pieczeniu świątecznych ciast* - komentuje wyniki ankiety Dyrektor Operacyjna Homebook.pl, Anna Poprawska - *jak widać Polacy zręcznie łączą trend DIY (czyli wykonywanie ozdób własnoręcznie), z zakupem świątecznych dekoracji. --... ... Dawniej dekoracje wielkanocne były stosunkowo uniwersalne Widać to wyraźnie po sposobach przystrajania domu, wielkanocnego stołu czy święconki. Świątecznie nie tylko w domu - czy Polacy ozdabiają ogrody i tarasy? Autorzy raportu zapytali respondentów, czy oprócz domu, dekorują również balkony, tarasy i ogrody. -
DIY: Jak uszyć serduszko z chwostem?
DIY: Jak uszyć serduszko z chwostem? **W moim domu to już wręcz stało się tradycją, że bożonarodzeniowe drzewko ubrane jest zawsze w ozdoby choinkowe własnoręcznie wykonane przeze mnie i mojego Synka. Dlatego chciałam Wam pokazać jak szybko możecie sami stworzyć prostą dekorację na choinkę. Pozostaje już tylko zrobić zaczep z tej samej nitki, nawlec dekoracyjny koralik i takim oto szybkim sposobem powstaje piękna dekoracja na naszą choinkę lub stroik. Mam nadzieję, że uszycie takiego serduszka z chwostem nie sprawi Wam większych trudności i będziecie mogli cieszyć oczy piękną dekoracją. - Jak uszyć serduszko z chwostem... Jak uszyć serduszko z chwostem... Jak uszyć serduszko z chwostem
Świąteczne trendy w dekorowaniu domu
Świąteczne trendy w dekorowaniu domu... **Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, kiedy wnętrza domów nabierają nowego blasku ---------------------... Tegoroczne dekoracje mogą wnieść do aranżacji przyjemny klimat retro Projektanci proponują także proste dekoracje z bombek, które można ułożyć na piątrowej paterze bądź tacy. Święta 2016 - moda na DIY... ---------... DIY, czyli skrót od angielskiego "do it yourself" (zrób to sam), to trend, który gości w świecie aranżacji wnętrz od kilku lat DIY wpisuje się w te założenia perfekcyjnie! - minimalistyczna dekoracja scandi... biała dekoracja świąteczna... biała choinka
Nowy Konkurs - Wielkanocne DIY
Nowy Konkurs - Wielkanocne DIY... **Wielkanoc tuż tuż Pewnie każdy z Was przygotowuje w domu dekoracje, które pozwalają poczuć klimat tych Świąt. **Post ma zawierać:**... ... * Tytuł: #wielkanocneDIY -
15 pomysłów na oryginalne dekoracje świąteczne
Lubisz DIY? **... ... Samodzielnie tworzone dekoracje są nie tylko sposobem na stworzenie w domu świątecznego klimatu małym kosztem, ale także na wprowadzenie do bożonarodzeniowej aranżacji odrobiny finezji Jak zrobić choinkę DIY? Tego typu dekoracja świąteczna może służyć za bazę do wieńca adwentowego (z czterema świecami symbolizującymi niedziele Adwentu), ale także stanowić samodzielną, wiszącą dekorację, która sprawdzi się dobrze zarówno w domu, jak i na drzwiach wejściowych... ... Jakie dekoracje można wykonać samodzielnie? - Jeżeli zastosujesz oświetlenie świąteczne odporne na działanie czynników atmosferycznych, taką własnoręcznie przygotowaną dekorację możesz powiesić na drzwiach wejściowych lub na ścianie domu. Wieniec wiszący nad stołem wigilijnym to inspiracja, którą coraz częściej przenosimy z pięknych zdjęć z Instagrama czy Pinterest do własnych domów. Jak przygotować taką dekorację? Gotowe dekoracje można powiesić nie tylko na choince, ale wykorzystać do innych świątecznych projektów, np. wieńca czy przy pakowaniu prezentów. choinka z patyków... choinka z desek... choinka z desek diy
DIY: Lampiony ze słoików
DIY: Lampiony ze słoików... **Szklane lampiony znalazły się na mojej tegorocznej liście must have z balkonowymi dekoracjami I właśnie za tę możliwość najbardziej uwielbiam wszystkie projekty DIY. Projekt jest maksymalnie prosty, potrzebne materiały pewnie znajdziecie w domu, a wykonanie lampionów zajmie mi kilka minut.**... Do ich przygotowania potrzebne będą:... [Zapraszam też na mój blog](http://niebalaganka.pl/), na którym znajdziesz mnóstwo pomysłów i porad jak pozbyć się bałaganu z życia oraz domu. -
Dekorujemy dom na Święta - praktyczne porady, tanie dekoracje, ciekawe rozwiązania
Dekorujemy dom na Święta - praktyczne porady, tanie dekoracje, ciekawe rozwiązania... **Co roku obiecujemy sobie, że tym razem do tematu świąt podejdziemy z głową , o tyle w przypadku świątecznych dekoracji zazwyczaj pragniemy pójść na całość.**... Czyli zawiesić w całym domu kolorowe światełka, ułożyć stroiki z gałęzi, w widocznym miejscu przyczepić skarpety, przystroić wielgachną choinkę Najbardziej charakterystycznym trendem ostatnich kilku lat w dekorowaniu domu na święta jest ekologia. **DIY**... ----... Przydadzą się również pierniczki (bez czekolady), szyszki, farby, wstążki, kokardy Światło powinno podkreślać poszczególne ważne miejsca w domu i pozwalać na swobodne dawkowanie natężenia oświetlenia - stosownie do chwili.” - Oprócz lub nawet zamiast tradycyjnego drzewka możemy stworzyć niepowtarzalną dekorację z desek lub gałązek. drzewko świąteczne bez ozdób w biało-czarnej donicy... świąteczne dekoracje w salonie z kominkiem... złote ozdoby świąteczne
Jak zrobić uchwyt na ścianę na kwiatka? DIY
DIY... **Potrzebujemy:**... ----- Listewkę możesz przyciąć w domu lub zapytać o możliwość przycięcia w sklepie w którym będziesz dokonywać zakupów. Wsadź do niego odpowiednią doniczkę i ciesz się własnoręcznie wykonaną dekoracją każdego dnia:) Spodobał Ci się pomysł? -
Meble, które sprawiają szczęście - 4 pomysły, na beztroskie wieczory
Wyniki przeprowadzonych badań mówią również, że im bardziej przytulna przestrzeń w domu, tym i radość z życia większa. Warsztaty DIY... --... Każdy z nas lubi zrobić coś w zaciszu domowego warsztatu Może to być odnowienie mebli, uszycie poduszki czy wykonanie świątecznej dekoracji. Warto spytać przyjaciół czy nie chcieliby przyłączyć się do spotkania, na którym mogliby zrobić coś ładnego do swojego domu. -
Jak ozdobić dom na Wielkanoc - porady, zdjęcia, dekoracje zrób to sam
Jak ozdobić dom na Wielkanoc - porady, zdjęcia, dekoracje zrób to sam... **Wielkanoc to moment, kiedy słodki aromat mazurków miesza się z zapachem żonkili, figurki zajęcy zerkają z niemal każdego kąta, a różnobarwne pisanki moszczą się wygodnie na zielonym dywanie z rzeżuchy -------... Przystrajając dom na Wielkanoc możesz puścić wolno wodze wyobraźni i pokusić się o dekoracje typu DIY Przemyć zatem ten szczególny powiew wiosny do swojego domu! -----------... Zabierając się za świąteczne dekorowanie domu, pomyśl, co z przedmiotów codziennego użytku możesz zamienić w wielkanocną ozdobę Dekorowanie domu na święta jest czystą przyjemnością! - wielkanocny stroik na stole w salonie... wielkanocne pisanki... wielkanocny stroik
W domach czytelników: Razem z mężem kochamy zmieniać, dekorować, tworzyć
W domach czytelników: Razem z mężem kochamy zmieniać, dekorować, tworzyć... **Powierzchnia mieszkania Oliwii i jej męża wynosi 46 metrów kwadratowych Oliwia znajduje pomysły na dekoracje, natomiast jej mąż - "złota rączka" wciela je w życie. Jeśli chodzi o dekoracje świąteczne to tutaj również nie mogło być inaczej. Dodatki DIY... --... Dużo w moim domu dodatków handmade. - W tym roku wyjątkowo szybko zabrałam się za dekorowanie domu, by cieszyć się tym klimatem jak najdłużej. drewniane jelenie DIY... małe dekoracje w salonie... mała łazienka w bloku z wanną rogową
Więcej wątków »

Forum 7 wątków dla "diy dekoracje do domu"

#swiateczneDIY

Świąteczne lampki zamknięte w butelce po winie to prosta, efektowna i jednocześnie łatwa do zrobienia ozdoba świąteczna. Wystarczy, że specjalnym wiertłem do szkła zrobimy otwór w butelce. Podczas nawiercania warto pamiętać o tym, aby polewać butelkę ...

#wielkanocnedekoracje

Wielkanoc to wyjątkowy czas... Ponadto przypada w najpiękniejszą porą roku, kiedy wszystko rodzi się do życia. Wiosna to miesiąc tulipanów, dlatego zawsze goszczą w naszym domu. W tym roku szczególnie bo oprócz żywych tulipanów z naszego przydomowego ...

#choinka

Święta to czas pełen magii... W tym roku postanowiłam wprowadzić jej jeszcze więcej do naszego domu, samodzielnie przygotowując dekoracje. Mam nadzieję, że dzięki poniższym zdjęciom chociaż przez chwilę poczują Państwo magię nadchodzących Świąt, a w ...