domki drewniane na działkę rekreacyjną - pomysły, inspiracje z homebook

Może być wykorzystywana do wypompowywania wody z basenów, piwnic, oczek wodnych, użytkowana w gospodarstwach domowych i rolnych, na działkach rekreacyjnych, w domkach letnisko Pokaż więcej
Może być wykorzystywana do wypompowywania wody z basenów, piwnic, oczek wodnych, użytkowana w gospodarstwach domowych i rolnych, na działkach rekreacyjnych, w domkach letnisko Pokaż więcej
Może być wykorzystywana do wypompowywania wody z basenów, piwnic, oczek wodnych, użytkowana w gospodarstwach domowych i rolnych, na działkach rekreacyjnych, w domkach letnisko Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "domki drewniane na działkę rekreacyjną".

Inspiracje 20 zdjęć dla "domki drewniane na działkę rekreacyjną"

Domki letniskowe 4 żywioły - Mały salon z kuchnią z jadalnią, styl skandynawski - zdjęcie od Ewa Weber - Pracownia Projektowa - Mały salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, ze schodami, z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z panelami 3d, z beżowymi ścianami, z białymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Salon: Domki letniskowe 4 żywioły - Mały salon z kuchnią z jadalnią, styl skandynawski - Ewa Weber - Pracownia Projektowa.
Projekt i realizacja domku imprezowo-gościnnego - Mały salon z barkiem z kuchnią, styl industrialny - zdjęcie od Mart-Design Architektura Wnętrz - Mały salon z barkiem z kuchnią, ze strefą wypoczynku, z kominkiem, z sofą , z brązową sofą / narożnikiem, ze standardowym kominkiem, z farbą na ścianie, z czarnymi ścianami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt i realizacja domku imprezowo-gościnnego - Mały salon z barkiem z kuchnią, styl industrialny - Mart-Design Architektura Wnętrz.
kuchnia w domku na wsi - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z szarymi frontami, z czarnymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z wolnostojącym sprzętem adg, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z żaluzjami, z drewnianą podłogą, styl eklektyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kuchnia w domku na wsi - MIKOŁAJSKAstudio.
Mały domek pod miastem - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha - zdjęcie od Krawczyszyn-design - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z szafą, z szarymi ścianami, z beżowymi ścianami, z pastelowymi ścianami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mały domek pod miastem - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha - Krawczyszyn-design.
biało-czarny domek - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl minimalistyczny - zdjęcie od redcubedesign.pl - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, ze strefą zabawy, z szarymi ścianami, z żaluzjami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: biało-czarny domek - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl minimalistyczny - redcubedesign.pl.
Pensjonat, Rymanów Zdrój - zdjęcie od Pogotowie Projektowe Aleksandra Michalak - Apartament mieści się w odrestaurowanym, drewnianym domku, który został przekształcony na pensjonat.
Pensjonat, Rymanów Zdrój - zdjęcie od Pogotowie Projektowe Aleksandra Michalak - Apartament mieści się w odrestaurowanym, drewnianym domku, który został przekształcony na pensjonat.
Domek Biesiadny - Duża otwarta jadalnia w salonie, styl industrialny - zdjęcie od formativ. kasia i michał dudko - Duża otwarta jadalnia w salonie, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z beżowymi ścianami, z cegłą na ścianie, z płytkami na podłodze, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Domek Biesiadny - Duża otwarta jadalnia w salonie, styl industrialny - formativ. kasia i michał dudko.
biało-czarny domek - Kuchnia z oknem, styl minimalistyczny - zdjęcie od redcubedesign.pl - Kuchnia z oknem, ze strefą zmywania, z żaluzjami, z drewnianą podłogą, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: biało-czarny domek - Kuchnia z oknem, styl minimalistyczny - redcubedesign.pl.
biało-czarny domek - Mały salon z kuchnią z jadalnią, styl minimalistyczny - zdjęcie od redcubedesign.pl - Mały salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z sofą , z czarną sofą / narożnikiem, ze standardowym kominkiem, z betonowym kominkiem, z białymi ścianami, z żaluzjami, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Salon: biało-czarny domek - Mały salon z kuchnią z jadalnią, styl minimalistyczny - redcubedesign.pl.
2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, ze strefą spania, z beżowymi ścianami, z pastelowymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: 2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, ze strefą spania, ze strefą zabawy, ze strefą nauki, z biurkiem, z szafą, z miejscem na zabawki, z różowymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: 2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, ze strefą spania, z beżowymi ścianami, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: 2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z pastelowymi ścianami, z różowymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: 2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z szafą, z beżowymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: 2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów. Pasymska - Kolor podłogi drewnianej
2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z miejscem na zabawki, z beżowymi ścianami, z pastelowymi ścianami, z różowymi ścianami, z roletami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: 2x POKÓJ DZIEWCZYNKI - domek w szafie - SŁODKIE I DZIEWCZĘCE - Średni pokój dziecka dla dziewczynki dla malucha, styl nowoczesny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
Więcej artykułów »

Artykuły 20 artykułów dla "domki drewniane na działkę rekreacyjną"

Jak dobrze zaprojektować taras?
*„Na dużych działkach można pozwolić sobie na zaprojektowanie obszernego tarasu. Szkło kontrastuje z drewnianą okładziną w kolorze czekolady. **Za szczebelkami**... ----... Planując taras, przemyślmy, w jaki sposób będzie się on łączyć z ogrodem lub przestrzenią rekreacyjną Tu funkcję prowizorycznej bariery tworzą drewniane „szczeble”. Ciemna, mocna fasada z drewnianą okładziną przecięta jest dwiema figurami przeszkleń. - Happy Green Pawilon Steel 2,3 x 3 m, podójny dach marki Happy Green Dwuosobowy leżak bujany Rimini marki Garden Point Donica z polietylenu URAN PL-UR128 antracyt marki Pd Concept Lampa ogrodowa MAGICZNA KULA LED RGB marki Garden Lights vidaXL Krzesło ogrodowe, rattanowe, białe marki Vidaxl Narożny zestaw technorattan Wenecja brązowy - Transport GRATIS! marki Garden Point
Ogród po zimie - 5 sposobów na wiosenne porządki
Ogród po zimie - 5 sposobów na wiosenne porządki... **Zanim wiosna na dobre rozgości się za oknem wszystkich ogrodników oraz właścicieli domków jednorodzinnych czeka przygotowanie działki Jeśli w naszym ogrodzie znajdują się ozdoby lub mała architektura to idealny czas, aby wyciągnąć je z garażu lub piwnicy, oczyścić, odświeżyć i rozstawić na działce. Co 2 lata dobrze jest przeprowadzić na działce napowietrzanie. Drewniane elementy warto odświeżyć oraz pokryć impregnatem lub lakierem. - YATO Łopatka YATO YT-8865 YT-8865 marki Yato... BIOWIN Grabki BIOWIN metalowe z drewnianą rączką 703018 703018 marki Biowin... ALLIBERT Zestaw mebli ogrodowych ALLIBERT Delano Balcony Set grafit 221545 marki Allibert
Wiosna – czas na renowację drewna w ogrodzie. Jak się do tego zabrać?
Te przyjemności wymagają zbudowania odpowiedniej scenerii, dlatego w rogu działki zazwyczaj montujemy niewielki domek narzędziowy, między rabatami kwiatów lokujemy altanę lub ciekawe pergole, które z czasem pokryją urokliwe pnącza, a obok krętych ścieżek stawiamy wygodne meble.**... ... Materiałem najczęściej wykorzystywanym do budowy elementów architektury ogrodu– począwszy od huśtawek, ławek, stolików i altanek, a na płotkach, budkach dla ptaków i trejażach skończywszy – jest drewno Ważne jest także to, by powierzchnie mebli i innych elementów drewnianych były gładkie. Można także przeszlifować elementy drewniane, pamiętając o tym, by po zakończonej czynności dokładnie odkurzyć i odpylić drewno. W renowacji elementów drewnianych narażonych na działanie warunków zewnętrznych podstawą jest gruntowanie! Do gatunków drzew, takich jak m.in. sosna czy świerk, z których najczęściej tworzone są altany, domki narzędziowe czy meble, stosuje się zazwyczaj impregnaty powłokotwórcze, renowacyjne lub lakierobejce. -
5 pytań do Pani Joanny Bryk - "Od zawsze lubiłam przestawiać meble, zmieniać wystrój okna"
5 pytań do Pani Joanny Bryk - "Od zawsze lubiłam przestawiać meble, zmieniać wystrój okna"... **W podróż do tytułowego małego białego domku zabierze nas dziś Pani Joanna, autorka bloga [My little white home](https://mylittlewhitehome.blogspot.com/), w którym opisuje swoje M-4 Jako rodowita kołobrzeżanka, bliska jest mi także „morska” stylistyka – błękity, granaty połączone z bielą, drewniane, przetarte, wybielone meble i dodatki, czyli modny ostatnio tzw. styl hampton. Bardzo lubię taki wakacyjny nadmorski klimat wprowadzać do naszego M, pomimo, że do morza mamy kawałek, a wystarczy tak naprawdę kilka akcentów w tym klimacie, żeby poczuć się jak w wakacyjnym domku. Mamy też oczywiście meble z popularnej sieciówki meblowej, ale nie dominują one w mieszkaniu, w połączeniu z drewnianymi meblami robionymi na zamówienie tworzą spójną całość i uzupełniają wnętrze. Jest też doskonałym tłem dla roślin i zieleni, dlatego też na naszym miniaturowym balkonie mamy osłonę z drewnianych białych sztachet, a na działce białą werandę i białe ławeczki. - białe meble do salonu... zasłona w paski... drewniana postarzana komoda do przedpokoju
Jak zbudować altanę krok po kroku? Praktyczny poradnik
Zarówno drewniane altany, jak i metalowe wymagają regularnej konserwacji. W pierwszej kolejności wybierzmy miejsce, w którym powstanie domek. Do tak stworzonych słupów z betonu montuje się drewniane belki, które pełnią funkcję szkieletu altany. Drewniane belki wsuwamy do kotew, a następnie mocujemy śrubami. Potem wystarczy już tylko urządzić wnętrze domku, zaplanować oświetlenie oraz wstawić meble i dodatki. - Musimy pamiętać, że zgodnie z prawem budowlanym nie możemy przekroczyć dopuszczalnej ilości wolno stojących parterowych budynków gospodarczych (w tym garaży, altan, przydomowych ganków, oranżerii oraz ogrodów zimowych) na 500 m² działki. Gont drewniany podkreśli tradycyjny, klasyczny charakter posesji; dachówka ceramiczna z kolei pozwoli dopasować estetykę domku do architektury budynku. Decydując się na konkretne rozwiązanie, miejmy na uwadze charakter i koszt budowy, wystrój całego ogrodu, ale również ulokowanie samej działki (jakość gleby, nasłonecznienie, wilgotność). Możemy zdecydować się na deski kompozytowe lub drewniane, kostkę brukową, kamień, wylewkę z betonu, płyty betonowe, cegłę, a nawet żwir. altana na działce... Pamiętajmy, że zamiar budowy altany należy zgłosić w urzędzie
Wybieramy dom. Projekty domów w różnych stylach do 150m2
**Istnieje kilka reguł dotyczących wyboru stylu domu, które sprawdzają się niemal przy każdej inwestycji:**... ----... **Po pierwsze: lokalizacja** Posiadamy urokliwą działkę na wsi - a więc nowoczesne skandynawskie wzornictwo może wyglądać osobliwie pomiędzy domkami „na ludową nutę”. Taki projekt sprawdza się na działkach położonych w otoczeniu natury - nad jeziorem, na skraju lasu, za miastem. Drewniana elewacja w czerni dodaje ekstrawagancji. Połączenie: białego tynku, naturalnej okładziny kamiennej w szarym odcieniu, drewnianych paneli ściennych sprawia, że ten projekt będzie modny przez długie lata. - Karmnik dla ptaków wiszący Eva Solo marki Eva Solo
Basen ogrodowy - jak i z czego go zbudować?
Co ciekawe, po dziś dzień nie udało się wyjaśnić czy sztuczny akwen został stworzony do celów rekreacyjnych czy religijnych. Polega on na zaprojektowaniu drewnianej konstrukcji odpowiednio wzmocnionej elementami metalowymi i wykończonej wewnątrz wysokojakościową, wodoodporną sklejką. Mieszkańcy domku jednorodzinnego, chcąc wybrać wariant najbardziej ekonomiczny i jednocześnie wygodny, powinni skłaniać się ku niecce o głębokości około 1,8 m i o wymiarach 5x7 metrów. - Donica z polietylenu JUNO PL-JU92-LIGHT biały podświetlany marki Pd Concept
Basen w ogrodzie. Przegląd inspiracji
Dzięki własnemu basenowi stworzymy wygodne miejsce do odpoczywania, kącik do spotkań ze znajomymi czy przeznaczony do celów rekreacyjnych. Jeśli wybraliśmy raczej niewielki domek parterowy, nie budujmy ogromnego basenu, całość wyglądałaby bowiem dość karykaturalnie. Jeśli jednak pozwalają nam na to rozmiary działki, także tu możemy sobie pozwolić na więcej. - Pokrowce na poduchy MONACO marki Haste Garden Leżanki RIVIERA marki Haste Garden Barek do ogrodu LINNEA marki Haste Garden
Dom drewniany czy murowany?
Po pierwsze, domki jednorodzinne murowane są **trwałymi budynkami**, które dają poczucie bezpieczeństwa, a także przynależności. Domy drewniane – zalety... --... Jeszcze do niedawna taki domki służyły jedynie jako domki letniskowe, dziś – są bezpiecznymi domami całorocznymi. **Z jednej strony mamy więc domy drewniane z duszą, z drugiej małe domki murowane, których zwolenników cały czas przybywa**. **Domek drewniany czy murowany? - Dom z drewna – wady... --... Wadą domu drewnianego może być **słaba izolacja cieplna** w porównaniu z domem murowanym. W przypadku domu drewnianego rachunki za ogrzewanie mogą być wyższe od domu z cegły. Domy z konstrukcji drewnianej są wciąż nowością na rynku i nie cieszą się takim zaufaniem. dom murowany z drewnianymi wykończeniami elewacji styl nowoczesny... biały murowany dom z piaskową elewacją styl nowoczesny... dom z cegły styl nowoczesny
Bolia – nowy skandynawski design. Poznajcie wiosenne trendy marki!
Przed oczami wyobraźni pojawia nam się drewniany domek gdzieś na odludziu. -
Jak możesz dekorować za pomocą drewna? Zobacz inspiracje Stegu
Czy istnieją sposoby, aby przenieść do mieszkania lub domu magię drewnianych domków otulonych lasem? Jak dekorować drewnianymi panelami? Ogromnym atutem paneli drewnianych jest elastyczność stylizacyjna. Innym zabiegiem aranżacyjnym jest wyłożenie całej ściany drewnianym motywem. Jak widać panele drewniane pozwalają na szerokie spektrum efektownych zastosowań dekoracyjnych. - salon w stylu skandynawskim z kominkiem i dużymi oknami... salon eklektyczny z oryginalną ścianą... dekory ścienne w kuchni
Jadalnie w siedmiu stylach - zobacz nasze propozycje
Nad stołem królują dwie modne lampy o dużych kloszach wykończonych drewnianym elementem. Aby zrównoważyć chłód aranżacji, projektant zdecydował się na drewnianą zabudowę kuchenną oraz LED-owe podświetlenie o ciepłej barwie. Jadalnia w stylu prowansalskim... --... Podróż do Prowansji oznacza zachwyt nad malowniczymi polami lawendy oraz bielonymi, urokliwymi domkami Tutaj projektant pokusił się o drewniany, okrągły stół nakryty koronkową serwetą oraz charakterystyczne krzesła, w niebanalnym, błękitnym odcieniu. - Stoliki FUZJA, czarne 3szt marki Invicta Interior industrialny stolik MINI ORLANDO marki Take Me Home DC Lisanne 10x14x20cm wall sconce marki Diga Colmore Venlo Bv
SAUNA S1 KLAFS – SAUNA PRZYSZŁOŚCI
Prosty przepis na domową strefę relaksu... ----... Zastosowana w S1 Frame Stability Construction to niezwykle wytrzymała drewniana konstrukcja, do której wykonania zużyto o 2/3 mniej surowca. -
Pomysły na oryginalne oświetlenie balkonu, tarasu, ogrodu
Biała latarnia w kształcie domku zdobiona ażurowymi motywami. Nie, to lampion ogrodowy wykonany z delikatnej ażurowej tkaniny (na drewnianym stelażu). - taras oświetlony metalowymi lampami, drewniana ławka, ceglana elewacja... metalowe lampy ogrodowe, ceglana elewacja... wysoki betonowy sufit, latarnia ogrodowa, drewniany fotel ogrodowy
Salon w bożonarodzeniowym klimacie. Przegląd inspiracji
Stawiajmy na naturalność: sprawdzą się tu przede wszystkim detale drewniane, papierowe, jak również pierniczki. Propozycji jest bardzo wiele: od pierniczkowych gwiazdek, domków po zapakowane w szary papier i kokardy pakunki, niby przez przypadek zostawione w różnych nieoczekiwanych miejscach w domu; stroiki i świeczniki. -
6 sposobów na przytulną aranżację mieszkania w bloku
Kojarzy się z błogą, domową atmosferą, przytulnością babcinej kuchni lub urokliwym domkiem w górach. Jeżeli zatem zależy Ci na kameralnym i ujmującym nastroju, postaw na drewniane elementy! - Dekoria Pokrowiec na sofę Ekeskog rozkładaną, Snow White (biały), sofa ekeskog rozkładana, Cotton Panama marki Dekoria PP Design K 1062/1 WHITE KINKIET LAMPA ŚCIENNA METAL CHROM ABAŻUR MATERIAŁ BIAŁY SZKŁO REGULOWANY E27 LED marki Pp Design
Aranżacja mieszkania dla alergika. Na jakie materiały i rozwiązania warto się zdecydować?
Stawiamy na powierzchnie jednolite, parkiety drewniane, płytki ceramiczne, sprawdzi się również posadzka przemysłowa, np. żywiczna. Kluczowy jest tu jednak wspomniany dobór odpowiednich materiałów, bez zbędnych związków chemicznych, które mogą uczulać (np. podłogę drewnianą zabezpieczamy raczej poprzez olejowanie niż lakierowanie). **Po drugie: meble**... ----... Wolnoć Tomku w swoim domku – ale niekoniecznie, jeśli Tomek cierpi na alergię W sypialni zaś sprawdzi się proste drewniane łóżko, oczywiście bez wymyślnego zagłówka czy gustownie kutej ramy. *„Osoba uczulona powinna spać na łóżku drewnianym z minimalną ilością tapicerki czy sztucznych tkanin, wszystko powinno być naturalne”* – podkreśla Alicja Olech. - UNFOLD black marki Muuto Krzesło ALEX białe, archonhome.pl Okap Wyspowy Cylindro White 40 cm Biały marki Nortberg
Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim?
Kuchenne wnętrza niczym z uroczych i nastrojowych angielskich domków cechują się romantycznym wyglądem, spójną kolorystyką i jednolitym wzornictwem – wykończone i udekorowane w zgodzie z harmonią prezentują się nienagannie i subtelnie. Drewniana zabudowa w bielonym wydaniu w połączeniu z brązowym kamiennym blatem i szklanymi witrynami będzie najlepszym rozwiązaniem w domach miłośników angielskiej klasyki. W angielskich kuchniach dominuje klasyka, dlatego w aranżowanym pomieszczeniu powinny przeważać drewniane elementy o szlachetnych rzeźbieniach. Brytyjskie wnętrze możemy wyposażyć w białe, drewniane meble z mnóstwem delikatnych zdobień i gzymsów. -
Ahoj! Aranżacje wnętrz w stylu marynistycznym
Po drugie proste, drewniane najlepiej bielone meble. Możemy bowiem zastosować tylko kilka nadmorskich elementów, bądź pójść na całość i postawić na pełne marynarskie wyposażenie - ta opcja lepiej sprawdzi się w letniskowym domku niż w mieszkaniu w kamienicy. - Proste rozwiązanie do marynistycznej łazienki: biel, tapeta i dywanik w pasy oraz drewniane elementy postawione na wannie. sofa w biało-niebieskie paski, szare zasłony, skrzynia z plecionki... biała komoda, biała lamperia, biała latarenka... łóżko w kształcie łodzi, tapeta - mapa