dozownik do płynu do naczyń - pomysły, inspiracje z homebook

więcej produktów »

Produkty 313 produktów dla "dozownik do płynu do naczyń"

Dozownik do mydła marki Simplehuman to akcesorium, które sprawdzi się w każdej kuchni i łazience. Prezentowany tu dozownik z pompką, dzięki specjalnej konstrukcji wykonanego z chromowanej stali nierdzewnej dzióbka, pozwoli z łatwością i bez najmniejszego wysiłku zaaplikować odpowiednią porcję mydła, płynu do mycia naczyń, balsamu, czy kremu.
Dozownik do płynów BIG BUTTON Dozownik ze szczotkowanej stali nierdzewnej jest połączeniem łatwego w obsłudze mechanizmu dozowania i eleganckiego wzornictwa Duży i miękki przycisk z antypoślizgowym wykończeniem ułatwia dozowanie mydła, płynu do mycia naczyń lub balsamu do rąk. duża pojemność, dziobek idealnie wyprofilowany do dozowania płynu na rękę lub bezpośrednio na gąbkę, przezroczyste dno pojemnika umożliwia kontrolę poziomu płynu, szeroki otwór - bezproblemowe napełnianie dozownika, antypoślizgowa podstawa Myć wyłącznie ręcznie.
W łazience mogą służyć do przechowywania szamponu, mydła, płynu pod prysznic. Świetnie sprawdzają się również w kuchni - jako dozowniki na płyn do mycia naczyń, mydło lub krem do rąk. Dźwigna T-bar pozwala kontrolować ilość używanego płynu.
Dozownik Papua przeznaczony do płynu do mycia naczyń i innych detergentów do użytku w kuchni znacznie ułatwia codzienne obowiązki i utrzymanie higieny.
W łazience mogą służyć do przechowywania szamponu, mydła, płynu pod prysznic. Świetnie sprawdzają się również w kuchni - jako dozowniki na płyn do mycia naczyń, mydło lub krem do rąk. Dźwigna T-bar pozwala kontrolować ilość używanego płynu.
Zestaw 2 częściowy organizer do zlewu ,biało-zielony, SinkBase CECHY PRODUKTU: zestaw na płyn do naczyń, myjkę, szczoteczkę itp., dozownik do płynu z pompką, łatwe uzupełnianie i mycie – wyjmowany wewnętrzny wkład z pojemnika na myjkę, myć ręcznie
Penguin to zabawny dozownik do mydła lub płynu do zmywania naczyń. Inspirowany zwartą, pingwinią budową ciała dozownik charakteryzuje się zaokrąglonym kształtem, dostępnością wielu wersji kolorystycznych oraz praktycznym "okienkiem" pozwalającym podejrzeć poziom detergentu.
Szczotka do naczyń z dozownikiem mała Poręczna szczotka do zmywania naczyń, kształtem dostosowana do wnętrza dłoni. Zintegrowana z praktycznym dozownikiem płynu do zmywania. miękka, antypoślizgowa rękojeść, wystarczy lekko nacisnąć wygodny, antypoślizgowy guzik, by uwolnić stosowną porcję płynu, dozownik działa bardzo sprawnie - specjalnie skonstruowany silikonowy zawór zapobiega wyciekania płynu, wytrzymałe, nylonowe włókna dokładnie czyszczą, narzędzie bezpieczne dla nieprzywierających powłok garnków, patelni i form, przezroczysty pojemnik pokazuje poziom płynu - aby go napełnić, należy odkręcić pokrywkę Można dokupić wymienne szczotki.
Do dozowania balsamu, płynu do naczyń, płynu odkażającego Wystarczy podstawić rekę pod dozownik, by go uaktywnić. Pompa dozownika podaje płyn w 0,2 sekundy po podstawieniu ręki. Przezroczysty, plastikowy pojemnik umożliwia kontrolowanie poziomu płynów, a szeroki otwór ułatwia ich uzupełnianie. Dozownik wymaga 4 baterii AA (nie ma ich w zestawie).
Zainstalowanie dozownika w kuchni czy w łazience to dobre rozwiązanie kiedy na umywalce lub zlewozmywaku nie masz miejsca na tradycyjną butelkę z mydłem czy płynem do mycia naczyń. Niewielkie rozmiary sprawiają że dozownik zmieści się nawet na małej umywalce.
Charakterystyka produktu : Stal szlachetna CN 18/10 polerowana o grubości 0,9 mm z 3 otworami Wymiary zewnętrzne: 595 x 510 mm Wielkość komór: 340 x 380 x 160 mm, 155 x 380 x 120 mm Komplet odpływowy z automatem zamykającym z zaworami 3½", z przedłużką i syfonem Dozownik na płyn do naczyń Wkład sitowy z tworzywa sztucznego, czarny Do szafek od 60 cm Wycięcie w blacie: 575 x 490 mm Przy zabudowie na końcu szeregu przy ścianie minimalna odległość od ściany 86 mm
Dozownik płynu z myjką Cooke&Lewis znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym ponieważ sprawi że Twoja kuchnia będzie prezentowała się estetycznie. W pojemniku będziesz mógł przechowywać płyn do mycia naczyń a dołączona myjka usprawni czynności porządkowe.
Dozownik do mydła marki Simplehuman to akcesorium, które sprawdzi się w każdej kuchni i łazience. Prezentowany tu dozownik z pompką, dzięki specjalnej konstrukcji wykonanego z chromowanej stali nierdzewnej dzióbka, pozwoli z łatwością i bez najmniejszego wysiłku zaaplikować odpowiednią porcję mydła, płynu do mycia naczyń, balsamu, czy kremu.
Tradycja spotyka się z nowoczesnością Nowoczesny design z wizualnie kontrastującymi elementami dekoracyjnymi Systemowe rozwiązanie z dopasowaną dźwignią korka automatycznego i dozownikiem płynu do mycia naczyń Bateria dostępna w różnych wykończeniach powierzchni Wysoka, wyciągana wylewka w kształcie litery J Szczególnie polecana do montażu z komorami podwieszanymi i w eleganckich blatach Zawarte w cenie - Ruchoma wylewka (kąt obrotu: 190°)- Wymagany otwór pod baterię o średnicy 35 mm- Głowica ceramiczna- Tekstylne powleczenie węża wylewki- Elastyczne węże przyłączeniowe o długości 450 mm i nakrętka 3/8" zapewniają łatwy i pewny montaż- Opatentowany regulator strumienia redukuje osadzanie się kamienia- Płyta usztywniająca zapewnia większą stabilność baterii montowanych ze zlewozmywakami stalowymi- Seryjnie wyposażona w zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody, zgodnie z normą EN 1717- Zgłoszona do certyfikacji LGA- Zgłoszona do certyfikacji DVGW (Niemieckie Zrzeszenie Gazownictwa i Gospodarki Wodnej)   Wskazówki techniczne W przypadku montażu baterii, dźwigni korka automatycznego lub dozownika w blatach kamiennych, z konglomeratu lub w zlewozmywakach ceramicznych należy zastosować elastyczną taśmę uszczelniającą, s. 432
Dozownik bezdotykowy COMPACT Elegancki i higieniczny dozownik bezdotykowy o ergonomicznym kształcie. Do dozowania balsamu, mydła w płynie, szamponu, płynu do naczyń, płynu odkażającego Wystarczy podstawić rekę pod dozownik, by go uaktywnić. Pompa dozownika podaje płyn w 0,2 sekundy po podstawieniu ręki. przedłużony aplikator - płyn, dozowany nad umywalką/zlewem, nie kapie na blat, lekko wklęsła przednia ścianka - dodatkowe udogodnienie, dzięki któremu płyn trafia na środek dłoni/gąbki, silikonowy zawór - precyzja dozowania, czystość i estetyka, duży, wygodny otwór - łatwe uzupełnianie płynu i wymiana baterii po otwarciu wieczka do góry 4 alkaliczne baterie AA wystarczą na rok korzystania z dozownika (brak w zestawie).
Dozownik do płynu Big Button od Oxo to dozownik zaprojektowany przede wszystkim z myślą o komforcie użytkowników. Duży i miękki przycisk z antypoślizgowym wykończeniem ułatwia dozowanie mydła, płynu do mycia naczyń lub balsamu do rąk, podczas gdy obudowa ze szczotkowanej stali nierdzewnej dodaje produktowi elegancji.
Bezdotykowy dozownik na baterie z wyjmowanym pojemnikiem na gąbkę Do dozowania balsamu, płynu do naczyń, płynu odkażającego Wystarczy podstawić rekę pod dozownik, by go uaktywnić. Pompa dozownika podaje płyn w 0,2 sekundy po podstawieniu ręki. Specjalny mechanizm zapobiega kapaniu - podczas dozowania płynu silikonowy zawór zostaje otwarty na szybki, stały przepływ, po czym szczelnie zatrzaskuje się, nie pozostawiając brzydkich zacieków. Przezroczysty, plastikowy pojemnik umożliwia kontrolowanie poziomu płynów, a szeroki otwór ułatwia ich uzupełnianie.
Szczotka do naczyń z podstawką i dozownikiem mała Poręczna i ergonomiczna szczotka do mycia naczyń - z podstawką Zintegrowana z praktycznym dozownikiem płynu do zmywania miękka, antypoślizgowa rękojeść - kształt dostosowany do wnętrza dłoni, wystarczy lekko nacisnąć wygodny, antypoślizgowy guzik, by uwolnić stosowną porcję płynu, dozownik działa bardzo sprawnie - specjalnie skonstruowany silikonowy zawór zapobiega wyciekania płynu, wytrzymałe, nylonowe włókna dokładnie czyszczą, narzędzie bezpieczne dla nieprzywierających powłok garnków, patelni i form, przezroczysty pojemnik pokazuje poziom płynu - aby go napełnić, należy odkręcić pokrywkę Podstawka do przechowywania szczotki ma antypoślizgowe, kauczukowe dno i dziobek ułatwiający wylewanie spływającej wody.
Zestaw 3 częściowy organizer do zlewu, biało-zielony , SinkBase CECHY PRODUKTU: zestaw na płyn do naczyń, mydło, myjkę, szczoteczkę itp., dozownik do mydła z pompką, oddzielny pojemnik na płyn do naczyń, łatwe uzupełnianie i mycie – wyjmowany wewnętrzny wkład z pojemnika na myjkę, myć ręcznie.
Więcej inspiracji »

Inspiracje 22 zdjęcia dla "dozownik do płynu do naczyń"

Biała Łazienka - zdjęcie od Grupa EMDEO Projekty - Produkt na zdjęciu: Dozownik na płyn do naczyń Umbra Joey czarny kod: 330750-040 - do kupienia: www.superwnetrze.pl ze sklepu SuperWnetrze.pl.
Poddasze dla singla - Łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od Limonki studio - Produkt na zdjęciu: Mydło w płynie z dozownikiem Summer Bloom ze sklepu Fabryka Form.
BIAŁY...STOK - Łazienka - zdjęcie od FARAT studio Joanna Matwiejuk - Produkt na zdjęciu: Dozownik na mydło w płynie czarny Tiger Toshi 935320725 ze sklepu Łazienkaplus.pl S.A..
po metamorfozie - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz - Produkt na zdjęciu: Dozownik do mydła w płynie Liquo ze sklepu Fabryka Form.
BIAŁY...STOK - Łazienka - zdjęcie od FARAT studio Joanna Matwiejuk - Produkt na zdjęciu: Tiger Metropolitan Dozownik na mydło w płynie - Czarny 438507 ze sklepu Sanit-Express.pl.
Zielona Klecina_04 - Mała średnia zamknięta kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od PRACOWNIE WNĘTRZ KODO - Produkt na zdjęciu: Umbra Dozownik na Płyn Joey czarny - 330750-040 ze sklepu sfmeble.pl.
łazienka marzeń - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Produkt na zdjęciu: Tiger Pure Dozownik na mydło w płynie - Czarny 266007 ze sklepu Sanit-Express.pl.
Dom jednorodzinny Zbrosławice - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury - Produkt na zdjęciu: Tiger Metropolitan Dozownik na mydło w płynie - Czarny 438507 ze sklepu Sanit-Express.pl.
Kawalerka w Gdańsku wykończona za 38 tysięcy pln - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Kasia Gal - Produkt na zdjęciu: Dozownik na mydło FARO WHITE - 410 ml, WENKO ze sklepu emako.pl. Prysznic odgradza od reszty łazienki szklana szyba Next, bateria z termostatem w tym przypadku firmy Hansgrohe posiada słuchawkę z przyciskiem Select, wnęka w ścianie to idealne miejsce na płyn do kapieli i szampon
Photo: Tomirri Photography - Tom Kurek - zdjęcie od D-ZONE Beata Bielawska - Produkt na zdjęciu: Dozownik na mydło w płynie czarny Tiger Toshi 935320725 ze sklepu Łazienkaplus.pl S.A..
Photo: Tomirri Photography - Tom Kurek - zdjęcie od D-ZONE Beata Bielawska - Produkt na zdjęciu: Dozownik na mydło w płynie Kludi Esprit 56 976 05 ze sklepu Łazienkaplus.pl S.A..
Mieszkanie na Bemowie - zdjęcie od Jacek Tryc-wnętrza - Produkt na zdjęciu: Kela BAMBUS Dozownik do Mydła lub Płynu ze sklepu designforhome.pl.
Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Artes Design - Produkt na zdjęciu: Dozownik na mydło w płynie czarny Tiger Toshi 935320725 ze sklepu Łazienkaplus.pl S.A..
MIESZKANIE W KOSZARACH - Łazienka, styl vintage - zdjęcie od Studio Projektowe RoRO interior + design - Produkt na zdjęciu: Dozownik do mydła ze sklepu H&M Home.
Wilanów - ©anyFORM - zdjęcie od Anyform - Produkt na zdjęciu: Dozownik na mydło (biały) House Doctor ze sklepu ScandiShop.pl.
łazienka_wanna_zabudowa - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Produkt na zdjęciu: Umbra Dozownik do Mydła Step biały - 023838-660 ze sklepu sfmeble.pl.
Saska Kępa na Gocławiu - Średnia łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt - Produkt na zdjęciu: Dozownik do mydła ze sklepu H&M Home.
konkurs Katowice - zdjęcie od superpozycja architekci - Produkt na zdjęciu: Umbra Dozownik na Mydło Touch czarny - 023273-040 ze sklepu sfmeble.pl.
konkurs Katowice - zdjęcie od superpozycja architekci - Produkt na zdjęciu: Umbra Dozownik na Mydło Touch czarny - 023273-040 ze sklepu sfmeble.pl.

Artykuły 10 artykułów dla "dozownik do płynu do naczyń"

DIY: Jak ozdobić sylwestrowe naczynia za pomocą brokatu?

DIY: Jak ozdobić sylwestrowe naczynia za pomocą brokatu?

Homebook.pl
DIY: Jak ozdobić sylwestrowe naczynia za pomocą brokatu? - Powyższe inspiracje są propozycją na jedną noc, dzięki temu gdy umyjesz naczynia, pozbędziesz się z nich brokatu, a Twoje lampki wrócą do poprzedniego stanu :) Spodobał Ci się pomysł? Podziel się tym ...
Jak zrobić dekorację z sukulentów w szklanym naczyniu?

Jak zrobić dekorację z sukulentów w szklanym naczyniu?

Homebook.pl
Jak zrobić dekorację z sukulentów w szklanym naczyniu? - Zobacz inną propozycję:
W parze z umywalką i prysznicem – mydelniczka i dozownik

W parze z umywalką i prysznicem – mydelniczka i dozownik

FERRO
W parze z umywalką i prysznicem – mydelniczka i dozownik - Bogaty wybór dostępnych na rynku akcesoriów, w tym mydelniczek i dozowników umożliwia dopasowanie ich do każdego wystroju wnętrza. Doskonale wykończone, pokryte chromem, z mosiądzu, drewna bądź szkła są atrakcyjną ozdobą naszych ...
Jak posprzątać kuchnię? Praktyczne sposoby na wielkanocne porządki

Jak posprzątać kuchnię? Praktyczne sposoby na wielkanocne porządki

Homebook.pl
Jak posprzątać kuchnię? Praktyczne sposoby na wielkanocne porządki - się z nimi szybko. Warto na wiosnę odświeżyć kuchnię, aby czuć się w niej komfortowo, a wszystkie produkty były pod ręką.
Jak umyć okna bez smug?

Jak umyć okna bez smug?

Homebook.pl
Jak umyć okna bez smug? - czyste oraz lśniące szyby. Warto zastosować jeden lub połączyć kilka sposobów na mycie okien. Połączmy różne rozwiązania, aby osiągnąć najlepszy rezultat.
Urządzamy imprezę na świeżym powietrzu!

Urządzamy imprezę na świeżym powietrzu!

IKEA
Urządzamy imprezę na świeżym powietrzu! - znajdziemy komponenty do zorganizowania doskonałej zabawy na dworze! Pozostaje jedynie zaopatrzyć się w dobry humor i można korzystać z uroków aury.
Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę?

Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę?

Homebook.pl
Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę? - czynników oraz podjąć niejedną decyzję, jednak, jeśli w grę wchodzi oszczędność naszego czasu i pieniędzy, to jest chyba warta świeczki.
Gotowanie na gazie nigdy nie było tak stylowe

Gotowanie na gazie nigdy nie było tak stylowe

Amica
Gotowanie na gazie nigdy nie było tak stylowe - ich rynkowym debiutem doceniła kapituła IF Design Awards, która przyznała wyróżnienie modelowi Amica IN 9610 GCB w barwie black magic.
Nowoczesna nostalgia

Nowoczesna nostalgia

COMITOR Sp. z o.o.
Nowoczesna nostalgia - Jako rozwiązanie systemowe Blanco Livia-S obejmuje również opcjonalnie dozownik płynu do mycia naczyń oraz dźwignię korka automatycznego, które są wizualnie dopasowane do baterii. I wszystko to oczywiście we wszystkich trzech wykończeniach: chrom, mosiądz ...
Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając zlew do kuchni? Poradnik

Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając zlew do kuchni? Poradnik

Castorama
Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając zlew do kuchni? Poradnik - Bateria kuchenna Ferro
Więcej Ideabooków »

Ideabooki 77 ideabooków dla "dozownik do płynu do naczyń"

home&you
Orientalne lato w home&you! - **Świecznik Greatbuddha** **Świecznik Buddha** **Figurka Soldier** **Świecznik Buddah** Świecznik Buddah to pięknie wytworzony z porcelany w kolorze ecru posążek Buddy, trzymający szklane naczynie, w którym jest miejsce na świeczkę. Ten wyjątkowo tajemniczy świecznik z pewnością zachwyci i zaintryguje naszych gości podczas kameralnego spotkania ... **Dozownik Japanese** Dozownik Japanese starannie wytworzony z ceramiki w niezwykle efektownej kolorystyce oraz w japońskim stylu z pewnością bardzo zadowoli miłośników tej ... dozownik. **Kubek Łazienkowy Japanese** Kubek łazienkowy Japanese starannie wytworzony z ceramiki w niezwykle efektownej kolorystyce oraz w japońskim stylu z ... dozownik. **Ręcznik Asia** Ręcznik Asia uszyty z niezwykle przyjemnej w dotyku tkaniny bawełnianej w kolorze czerwieni oraz ozdobiony efektownymi znakami ...
Dekoracje kuchnia - pojemnik policja siedzisko siedzisko zielone wazon misa zielona wazon wazon 3 wazon kuchnia wazon kuchnia 2 wazon 4 stojak garderoba recznik dozownik
ilona-kublik
anira24