duże zegary ścienne - pomysły, inspiracje z Homebook

więcej produktów »

Produkty 53 produkty dla "duże zegary ścienne"

Efektowny zegar ścienny w nowoczesnym stylu. Duży format i bardzo czytelny cyferblat pozwalają na odczytanie godziny z dużej odległości.
Zegar ścienny Lowell 21455 to elegancki i kunsztowny element wyposażenia, który wzbogaci wystrój każdego pomieszczenia. Drewniany model zawiera duże, wyraziste arabskie cyfry.
Zegar ścienny z analogowym wyświetlaczem czasu. Posiada dużą, biała tarcza z cyframi arabskimi, wskazówki godzinową, minutową i sekundową.
Zegar AY Clock, to zegar pełen pozytywnej energii. Trzy dostępne kolory tarczy - od optymistycznej, krzykliwej czerwieni, przez ciepły, czekoladowy brąz, po klasyczną biel, duże, czytelne cyfry arabskie oznaczające kolejne godziny, kontrastująca z kolorem tarczy wskazówka sekundowa i ciepła, okrągła obudowa ze sklejki to cechy, które sprawiają, że projekt ten sprawdzi się zarówno w salonie i sypialni, jak i przytulnej kawiarni, czy w biurze.
Zegary ścienne Numbers marki Karlsson to produkty, które cechuje dobry, sprawdzony design i nowoczesna oprawa. Czytelny cyferblat i tarcza o dużej średnicy sprawiają, że zegary są doskonale widoczne z dużej odległości. Uniwersalna, elegancka i ponadczasowa kolorystyka zegarów z tej kolekcji czyni je idealnymi propozycjami do zastosowania we wnętrzach różnego typu. Zegary Numbers będą świetnie wyglądały w pomieszczeniach nowoczesnych, w stylu loft lub skandynawskim.
Zegar ścienny z analogowym wyświetlaczem czasu. Posiada dużą, biała tarcza z cyframi arabskimi, wskazówki godzinową, minutową i sekundową.
Zegar clock C to prosty, a jednocześnie zwracający na siebie uwagę projekt Yota Kakudy - absolwenta słynnego Royal College of Art w Londynie. Cechami charakterystycznymi prezentowanego projektu są niewątpliwie duże, 'wyboldowane' cyfry i stosunkowo głęboka, drewniana obudowa dostępna w dwóch kolorach - ciepłym, naturalnym odcieniu i zdecydowanej czerni.
Zegar clock a to prosty, a jednocześnie zwracający na siebie uwagę projekt Yota Kakudy - absolwenta słynnego Royal College of Art w Londynie. Cechami charakterystycznymi prezentowanego projektu są niewątpliwie duże, 'wyboldowane' cyfry i stosunkowo głęboka, drewniana obudowa dostępna w dwóch kolorach - ciepłym, naturalnym odcieniu i zdecydowanej czerni.
Zegar Awa Gugu to nowoczesna propozycja japońskiej marki Lemnos, która z pewnością spodoba się miłośnikom prostych, oszczędnych w swojej formie projektów. Okrągła tarcza, mechanizm tykający, duże cyfry arabskie i kontrastujące z kolorem tarczy wskazówki to charakterystyczne cechy tego projektu.
Zegar Awa Cara to nowoczesna propozycja japońskiej marki Lemnos, która z pewnością spodoba się miłośnikom prostych, oszczędnych w swojej formie projektów. Okrągła tarcza, duże cyfry arabskie i kontrastująca z kolorem tarczy wskazówka godzinowa to charakterystyczne cechy tego projektu.
Zegar ścienny Lowell 14872 to element dekoracyjny, który swoje miejsce odnajdzie w każdym domu. Urządzenie jest bardzo łatwe do odczytania ze względu na duże, kolorowe cyfry.
Projekt zegara ściennego Mega opiera się na wykorzystaniu szkła i aluminium. Kwadratowy cyferblat zegara wyposażony jest w duże czytelne oznaczenia godzin 12, 3, 6 i 9-tej.
Zegar ścienny z analogowym wyświetlaczem czasu. Posiada dużą, biała tarcza z cyframi arabskimi, wskazówki godzinową, minutową i sekundową.
Klasyczny zegar Time Life sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. Duże arabskie cyfry pozwalają odczytać godzinę nawet z daleka. Silikonowe przyssawki ułatwiają zamontowanie zegara w odpowiednim miejscu a plastikowa podpórka umożliwia postawienie go na stole.
Czerwony zegar ścienny Bentime z dużymi cyframi, nieregularnie rozmieszczonymi na kwadratowej tarczy.
Woody to zegar o szklanej tarczy, którą zdobią duże cyfry oznaczające godziny.
Zegar AY Clock w rozmiarze L, to zegar pełen pozytywnej energii. Trzy dostępne kolory tarczy - od optymistycznej limonki, przez ciepły, czekoladowy brąz, po klasyczną biel, duże, czytelne cyfry arabskie oznaczające kolejne godziny, kontrastująca z kolorem tarczy wskazówka sekundowa i ciepła, okrągła obudowa ze sklejki to cechy, które sprawiają, że projekt ten sprawdzi się zarówno w salonie i sypialni, jak i przytulnej kawiarni, czy w biurze.
Take 5 to duży zegar ścienny o nietypowej konstrukcji – nie posiada klasycznej tarczy, a jedynym oznaczeniem godziny jest duża cyfra 5 umieszczona na pozycji godziny piątej.
Włoski kreatywny zegar wykonany z klasycznej płyty winylowej, czyli tej zwykłej gramofonowej. Made in Italy - zegar został zaprojektowany, ale również wyprodukowany we Włoszech. Zegary są projektowane i produkowane przez znane Studio Stefanutti.Uwaga: etykieta pośrodku płyty – zegara pokazywana na zdjęciach jest u wszystkich zdjęć jedynie orientacyjna. Każdy zegar – płyta posiada inną etykietę, co oznacza, że każdy z nich jest ORYGINAŁEM!
Zegar ścienny Mirror Glass to propozycja Nextime o dużej tarczy wykonanej z matowego szkła.
Więcej inspiracji »

Inspiracje 107 zdjęć dla "duże zegary ścienne"

Bliźniak w Gruszczynie - Duża otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl skandynawski - zdjęcie od Norbert Perliński - Produkt na zdjęciu: Umbra Zegar Ścienny Numbra czarny - 118430-040 ze sklepu sfmeble.pl. Duża otwarta kuchnia w kształcie litery l, ze strefą gotowania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z beżowymi ścianami, z szarymi ścianami, z roletami, z płytkami na podłodze, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Bliźniak w Gruszczynie - Duża otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl skandynawski - Norbert Perliński. karcia 2 przedpokój - karcia... ... kuchnia dla Wandy - zegar do kuchni koło szafek we wnęce
kuchnia z jadalnią - zdjęcie od 3deko - Produkt na zdjęciu: Nextime :: Zegar Ścienny Plug Inn ø58cm czarny ze sklepu 9design.pl. Duża otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z szarymi frontami, z kompozytowym blatem, z laminowanym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z płyta meblową na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny
Duża kuchnia dwurzędowa z wyspą, styl rustykalny - zdjęcie od mode:lina - Produkt na zdjęciu: Zegar ścienny Modern Roman XL black by Karlsson ze sklepu ExitoDesign. Duża kuchnia dwurzędowa z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z białymi frontami, z kamiennym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze stalowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z czarnymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl rustykalny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Duża kuchnia dwurzędowa z wyspą, styl rustykalny - mode:lina.
Dom na przedmieściach - Duży salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Manufaktura Projektów - Produkt na zdjęciu: NeXtime Simple Times - Zegar ścienny - Hands - czarny - 2269 ZW ze sklepu Home-Form.pl. Duży salon ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z betonem na ścianie, z zegarem , z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z dywanem, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Dom na przedmieściach - Duży salon, styl nowoczesny - Manufaktura Projektów. doomeek - zegar w salonie... Jadalnia - Betonowa sciana za kanapą... Salon - Wyłaczniki światła
Całkiem spory wiatrołap w małym domku. - zdjęcie od Interio-Desi Pracownia Projektowa - Produkt na zdjęciu: Karlsson :: Zegar Ścienny Minimal Black ze sklepu design360.pl. Oprócz dużej szafy jest i miejsce na dodatkową szafkę na buty.
Mieszkanie M&M - Duży salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - zdjęcie od 081architekci - Produkt na zdjęciu: Karlsson :: Zegar ścienny i stołowy Play Double Sided White ze sklepu 9design.pl. Duży salon z bibiloteczką, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z biblioteczką, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z półkami, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z roletami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie M&M - Duży salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - 081architekci.
Bliźniak w Gruszczynie - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Norbert Perliński - Produkt na zdjęciu: Umbra Zegar Ścienny Numbra czarny - 118430-040 ze sklepu sfmeble.pl. Produkt na zdjęciu: Umbra Zegar Ścienny Numbra czarny - 118430-040 ze sklepu sfmeble.pl. przestrzeń - podłoga... pomysły dla Wandy - schody - listy przy kazdym stopniu... Podłoga płytki + panele - podłoga... przedpokój - schody... Przedpokoj - szafa
MAGDALENKA - Duży salon, styl skandynawski - zdjęcie od Hekkelstrand - Duży salon ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z kominkiem, z szarą sofą / narożnikiem, ze standardowym kominkiem, z kominkiem wykończonym farbą, z farbą na ścianie, z lustrem , z zegarem , z białymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Salon: MAGDALENKA - Duży salon, styl skandynawski - Hekkelstrand.
Kuchnia - Duża otwarta jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od Fawre s.c. - Duża otwarta jadalnia w kuchni, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z beżowymi ścianami, z obrazami, z zegarem , z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Kuchnia - Duża otwarta jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - Fawre s.c..
PROWANSALSKO-ANGIELSKI MIX REALIZACJA - Duża zamknięta jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl eklektyczny - zdjęcie od design me too - Duża zamknięta jadalnia jako osobne pomieszczenie, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z szarymi ścianami, z zegarem , z jasną drewnianą podłogą, styl eklektyczny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: PROWANSALSKO-ANGIELSKI MIX REALIZACJA - Duża zamknięta jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl eklektyczny - design me too.
SYPIALNIA W DOMU POD WARSZAWĄ - Duża sypialnia małżeńska na poddaszu z balkonem / tarasem, styl glamour - zdjęcie od PERSKA STUDIO projektowanie wnętrz - Duża sypialnia małżeńska na poddaszu z balkonem / tarasem, z toaletką, z lustrem, z tv, z beżowymi ścianami, z farbą na ścianie, z tapetą, z zegarem, z firanami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl glamour Aranżacje wnętrz - Sypialnia: SYPIALNIA W DOMU POD WARSZAWĄ - Duża sypialnia małżeńska na poddaszu z balkonem / tarasem, styl glamour - PERSKA STUDIO projektowanie wnętrz.
Dom w Jaworznie - Duża otwarta jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od ORANGESTUDIO - Duża otwarta jadalnia w kuchni, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z brązowymi ścianami, z białymi ścianami, z obrazami, z zegarem , z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dom w Jaworznie - Duża otwarta jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - ORANGESTUDIO.
Dom pod Wrocławiem - Duży salon z kuchnią, styl klasyczny - zdjęcie od LIL Design - Duży salon z kuchnią, ze strefą wypoczynku, z kominkiem, z sofą , z beżową sofą / narożnikiem, ze standardowym kominkiem, z kominkiem wykończonym kamieniem dekoracyjnym, ze sztukaterią, z zegarem , z beżowymi ścianami, z białymi ścianami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Salon: Dom pod Wrocławiem - Duży salon z kuchnią, styl klasyczny - LIL Design. Zyskujemy na odległości do ściny... Salon - gzymsy... kuchnia - kuchnia +kominek Jasne kanapy ,poduszki w innych kolorach ,duzy zegar na scianie -najlepiej w jadalni.
87 m2 - Duża kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl industrialny - zdjęcie od ADV Design - Produkt na zdjęciu: Stylowy zegar Numbra ze sklepu onemarket.pl - Homebook. Duża kuchnia jednorzędowa w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z owalnym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , z granitowym zlewozmywakiem , z białymi ścianami, z brązowymi ścianami, z zasłonami, z płytkami na podłodze, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: 87 m2 - Duża kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl industrialny - ADV Design.
SYPIALNIA W DOMU POD WARSZAWĄ - Duża sypialnia małżeńska na poddaszu, styl glamour - zdjęcie od PERSKA STUDIO projektowanie wnętrz - Duża sypialnia małżeńska na poddaszu, z toaletką, z lustrem, z komodą, z beżowymi ścianami, z farbą na ścianie, z obrazami na ścianie, z fotografiami, z zegarem, z firanami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl glamour Aranżacje wnętrz - Sypialnia: SYPIALNIA W DOMU POD WARSZAWĄ - Duża sypialnia małżeńska na poddaszu, styl glamour - PERSKA STUDIO projektowanie wnętrz.
DOM W MICHAŁOWICACH - Duży salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od 3deko - Duży salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z niebieską sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z lustrem , z zegarem , z białymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: DOM W MICHAŁOWICACH - Duży salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - 3deko. salon - całokształt... salon - ;0... marta - klamka
mieszkanie w kropki - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od pracownia projektowa siedem - Produkt na zdjęciu: Zegar ścienny Random black by Karlsson ze sklepu ExitoDesign.
metamorfoza poddasza domku jednorodzinnego - Duży salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Tektura Studio - Duży salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z zegarem , z beżowymi ścianami, z białymi ścianami, z brązowymi ścianami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: metamorfoza poddasza domku jednorodzinnego - Duży salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - Tektura Studio.
Duży salon, styl nowoczesny - zdjęcie od JN STUDIO JOANNA NAWROCKA - Duży salon z kominkiem, ze standardowym kominkiem, z zegarem , z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z ciemną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Duży salon, styl nowoczesny - JN STUDIO JOANNA NAWROCKA.
Spokojna Praga - zdjęcie od Qbik Design - Produkt na zdjęciu: Zegar ścienny KARLSSON Sunburst Crystal duży ze sklepu CitiHome.pl.

Artykuły 14 artykułów dla "duże zegary ścienne"

Naklejki ścienne - szybki i efektowny sposób na dekorację ściany

Naklejki ścienne - szybki i efektowny sposób na dekorację ściany

Homebook.pl
Naklejki ścienne - szybki i efektowny sposób na dekorację ściany - Naklejka na ścianę NSMA024 - Mapa świata z największymi miastami
Panele ścienne 3D – oryginalny sposób na dekorację ściany

Panele ścienne 3D – oryginalny sposób na dekorację ściany

Homebook.pl
Panele ścienne 3D – oryginalny sposób na dekorację ściany - Panele ścienne wykonane z drewna cechuje niepowtarzalny wzór i oryginalna faktura. Są szlachetne, naturalne - dlatego też obronią się niemal w każdej ...
Duży efekt małym kosztem. Jak za pomocą dodatków odmienić wnętrze?

Duży efekt małym kosztem. Jak za pomocą dodatków odmienić wnętrze?

Homebook.pl
Duży efekt małym kosztem. Jak za pomocą dodatków odmienić wnętrze? - główny element aranżacji, dobierając kolejne detale, np. uchwyty do mebli”. Uważajmy więc, żeby – zamiast odmienić wnętrze – nie przesadzić.
Jak funkcjonalnie zaprojektować mały ogród przydomowy? Porady i dużo zdjęć

Jak funkcjonalnie zaprojektować mały ogród przydomowy? Porady i dużo zdjęć

Homebook.pl
Jak funkcjonalnie zaprojektować mały ogród przydomowy? Porady i dużo zdjęć - pamiętać i dążyć do tworzenia jak najwspanialszych roślinnych kompozycji. W końcu kto nie chciałby mieć kawałka nieba tylko dla siebie?
Duże przeszklenia - wady i zalety rozwiązania

Duże przeszklenia - wady i zalety rozwiązania

Homebook.pl
Duże przeszklenia - wady i zalety rozwiązania - i Ty wzdychasz do szklanego designu, śmiało po niego sięgnij! Wysokojakościowe, profesjonalnie wykonane szklane elementy, w pełni sprzyjają wysmakowanej, energooszczędnej architekturze.
Jak urządzić łazienkę na poddaszu? Praktyczne porady i dużo zdjęć

Jak urządzić łazienkę na poddaszu? Praktyczne porady i dużo zdjęć

Homebook.pl
Jak urządzić łazienkę na poddaszu? Praktyczne porady i dużo zdjęć - się nie zrażać, tylko próbować, poznawać, przerabiać. Choćby przestrzeń była najbardziej kapryśna - w końcu i ją poskromi jakaś pomysłowa kombinacja!
Jaki narożnik do salonu? Co wybrać dla dużej rodziny?

Jaki narożnik do salonu? Co wybrać dla dużej rodziny?

Homebook.pl
Jaki narożnik do salonu? Co wybrać dla dużej rodziny? - prawda ponadczasowa. Współcześni designerzy projektując narożniki stawiają przede wszystkim na prostotę, która w ogólnym rozrachunku okazuje się być najlepszą przyjaciółką ergonomii.
Jak zrobić ścienną dekorację do pokoju dziecka?

Jak zrobić ścienną dekorację do pokoju dziecka?

Homebook.pl
Jak zrobić ścienną dekorację do pokoju dziecka? - lub podarować ją komuś w prezencie ! Spodobał Ci się pomysł? Podziel się tym z nami w komentarzach ! : )
Jak efektownie zaaranżować ogród frontowy? Sprawdzone sposoby oraz rośliny, które nie wymagają dużo pielęgnacji

Jak efektownie zaaranżować ogród frontowy? Sprawdzone sposoby oraz rośliny, które nie wymagają dużo pielęgnacji

Homebook.pl
Jak efektownie zaaranżować ogród frontowy? Sprawdzone sposoby oraz rośliny, które nie wymagają dużo pielęgnacji - Stare powiedzenie mówi "jak Cię widzą, tak Cię piszą", a zatem zadbaj aby część frontowa ogrodu była Twoją najpiękniejszą zieloną wizytówką!
Idealna sofa do małego i dużego salonu

Idealna sofa do małego i dużego salonu

Beliani.pl
Idealna sofa do małego i dużego salonu - szeroki asortyment zaspokajający bardzo różne potrzeby. Sofy z funkcją spania, w dowolnym stylu, różnych wzorach, tapicerkach ozdobią niejeden salon.
Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie dla rodziny z dzieckiem

Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie dla rodziny z dzieckiem

Homebook.pl
Mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1953 r. na warszawskiej Ochocie, przed remontem było bardzo zdewastowane i miało tylko dwa pokoje. Po modernizacji na 59 m2 powstał salon z aneksem, sypialnia oraz pokój – w przyszłości pokój dziecka.
Jak odmienić wnętrze starego mieszkania w bloku - zobacz metamorfozy mieszkań do 50 m2

Jak odmienić wnętrze starego mieszkania w bloku - zobacz metamorfozy mieszkań do 50 m2

Homebook.pl
„Każda zmiana jest katastrofą. Nawet nie dlatego, że może zakończyć się niepowodzeniem, ale dlatego, że najpierw trzeba zniszczyć to, co jest” - napisał australijski literat, Markus Zusak. W kontekście aranżacji wnętrz, takie małe katastrofy są jak najbardziej wskazane - pomagają wydobyć z wnętrz ukryty urok, sprawiają, że przestrzenie stają się funkcjonalne i o wiele bardziej ergonomiczne. Co ciekawe, jedne z najbardziej spektakularnych metamorfoz dotyczą mieszkań blokowych. Świetne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że nawet niewielkie, niepozorne wnętrza, zyskują drugie, lepsze ...
Jak uzyskać efekt loft w bloku? Kreatywne porady od Magnat

Jak uzyskać efekt loft w bloku? Kreatywne porady od Magnat

Magnat Magia Szlachetnych Barw
Styl industrialny to intrygujący kompromis pomiędzy surowym, pofabrycznym designem, a funkcjonalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami. Przywędrował do nas w latach 90. wprost zza Oceanu i czarując niebanalnym wzornictwem, na dobre podbił serca projektantów wnętrz. Jego kolebką jest Nowy Jork, miasto, w którym w latach 50. na masową skalę zamykano przepastne fabryki. Industrialne przestrzenie błyskawicznie docenili artyści, którzy zaczęli przerabiać je na swoje pracownie, a z czasem, na mieszkania. Współcześnie, klimatyczny industrial to nie tylko domena pofabrycznych przestrzeni. Konwencja loftowa ...
Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim? 10 pomysłów projektantów wnętrz

Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim? 10 pomysłów projektantów wnętrz

Homebook.pl
Kuchnia w stylu skandynawskim miewa rozmaite oblicza. Czasem jest minimalistyczna i nowoczesna, innym razem przytulna i pełna stylowych bibelotów, zawsze jednak zachwyca świetnym designem i subtelnym blaskiem śnieżnej bieli. Kochają ją wszyscy, którzy lubią jasne przestrzenie, naturalne materiały i funkcjonalne rozwiązania. Zwykło się twierdzić, że kuchnie skandynawskie mają bardzo mocno zdefiniowane wzornictwo. Oczywiście, niektóre elementy wystroju są powtarzalne, jednak scandi bardzo lubi flirtować z rozmaitymi wnętrzarskimi trendami. Czasem ma ochotę na ciepłe rustykalne akcenty, innym raz ...
Więcej Ideabooków »

Ideabooki 224 ideabooki dla "duże zegary ścienne"

9design
Zegary z charakterem - Zegar ścienny to nie tylko niezbędny w każdym domu dodatek. To także przedmiot, który w nadzwyczajny sposób może udekorować nasze wnętrze, być ...
9design
Odkryj zegar - Flip marki Karlsson - modeli popularnej holenderskiej marki Karlsson. Analogowy czasomierz w stylu retro pokazuje godzinę, dzień, miesiąc i rok. Ponadczasowe zestawienie kolorystyczne, czarne tło, duże, czytelne, białe cyfry, estetyczny design. Ten praktyczny i piękny dodatek to hit wnętrz w stylu skandynawskim. Zachwyca wzornictwem, ujmuje słyszalnym ... Zegar dla tych, którzy kochają przedmioty z duszą.
Fabryka Form
Zegary Leff Amsterdam - design na czasie! - Hoelnderska marka Leff Amsterdam doskonale wie, co jest na czasie! Producent ponadczasowych, eleganckich, ale również intrygujących i niebanalnych zegarów i budzików dostępnych w Fabryka Form, sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, oferując im produkty wysokiej jakości, które oprą się próbie ... zegary marki Leff z powodzeniem sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w biurze, sypialni czy kuchni. Design na czasie i ... Zegar One - klasyka z katalogu marki Leff Amsterdam, dostępny jest w wielu wersjach wykończenia, w dwóch kolorach - czerni i ... zegar z duszą. Charakterystyczne pomarańczowe wskazówki to znak rozpoznawczy marki! Fift - kolejna propozycja w stylu vintage. Ceramiczna obudowa w połączeniu ...
DecoMania.pl
Deko Boko - i poduszki urzekają swoją nieszablonową formą, która idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Więcej informacji o produktach Deko Boko znajdziesz na naszej stronie: http://decomania.pl/pl_PL/producer/Deko-Boko/116 Zegar ścienny łoś Zegar ścienny kot Zegar ścienny królik Zegar ścienny siedzący kot Zegar ścienny buldog Lampa wisząca Ms. Gloobe Lampa wisząca Tuba Lampa wisząca Mr. Springy Poduszka dekoracyjna jamnik Poduszka dekoracyjna kot Poduszka dekoracyjna ...
9design
Barwne akcenty, czyli siła koloru we wnętrzu od 9design! - stylistyce skandynawskiej - może wywołać wrażenie zimna i nadmiernej pustki, charakterystyczne dla stylu przemysłowego szarości - wprowadzić w nastrój melancholii, zbyt duża ilość czerni i ciemnych barw – przytłoczyć oraz sprawić, że wnętrze nabierze „depresyjnego” charakteru.** Najczęściej jednak sami, kierując się ostrożnością, ... duża ilość żywych kolorów, ich nieodpowiedni dobór mogą sprawić, że wnętrze nabierze „odpustowej stylistyki”. Jak zatem posługiwać się wyrazistymi, radosnymi ... Zegar ścienny Cubic multi colour* *Karlsson :: Zegar ścienny Mixed Spider multi* *Zegar ścienny w stylu vintage. Kolorowy, pomalowany w taki sposób, żeby wyglądał jak z innej epoki. Będzie świetnym dodatkiem do tzw. mieszkań ... zegar do wnętrz w stylu industrialnym lub vintage. Prosta, ale urocza forma, interesujący kształt wskazówek oraz kolorowe cyfry kontrastujące z ciemną ... zegar pasuje do kuchni, dużej przestrzeni salonowej w lofcie lub apartamencie, a także do kawiarenki w dawnym stylu. Ucieszy każdą osobę, która lubi oryginalne przedmioty.* ... zegar, imitujący książki. Oprócz odmieżania czasu, ozdobi gustownie każde wnętrze. Przystosowany do zawieszenia lub jako zegar stojący na biurko. Zasilanie: 1 x bateria AA , nie dołączona.* *Lustra Modern Barock to zabawna interpretacja barokowej ozdobności, barok ...
HOUSE&more
Moc dodatków HOUSE&more - znakomicie podkreślić nastrój tak wnętrza jak i otoczenia domu. Aby zapewnić maksimum wyboru oferujemy zróżnicowane dodatki dekoracyjne, wśród których znajdują się zegary i lustra, świece i zapachy, tablice i zawieszki. Świetnie zaprojektowane, najwyższej jakości wysmakowane produkty sprawdzają się szczególnie w eleganckich wnętrzach. ... dużej stylizowanej ramie naturalnie postarzanej. Lustro prostokątne SABIA w dużej stylizowanej ramie naturalnie postarzanej. Lustro ze szprosami RAMOS stylizowane na stuletnią okiennice. Materiały i precyzja wykonania sprawią, że lustro ... dużej ramie wykonanej z drewna mahoniowego. Materiały i precyzja wykonania sprawią, że lustro będzie służyło przez długie lata Lustro okrągłe ze ... Duża dekoracyjna zawieszka z rozetą, subtelnie perfumowana. Zapach w naszym domu to coś bardzo waznego. Dyfuzor zapachu w oryginalnej formie. W ... zegar ścienny wykonany z drewna mahoniowego w kolorze czerwonym, o wymiarach: śr. 80x6,3 cm. Okrągły zegar ścienny wykonany z drewna mahoniowego w kolorze niebieskim, o wymiarach: śr. 76x6 cm. Okrągły zegar ścienny wykonany z drewna mahoniowego, o wymiarach: śr. 60x5,5 cm. Kominkowy zegar z okrągłym cyferblatem. Duży niklowany w stylu kolonialnym. Duża poduszka lniana z nadrukiem TWIGGY Duża poduszka lniana z nadrukiem renifera. Duża poduszka bawełniana z nadrukiem jelenia.
Designersko.pl
Czerń i biel nigdy nie wyjdą z mody! - naszego nastroju lub pory roku. Kształt, kolor oraz światło tej lampy nada wnętrzu oryginalny charakter i nowoczesny wygląd. Czarny cyferblat tego ściennego zegara przyciąga uwagę zarówno na ścianach jasnych, jak i bardzo kolorowych! Brak cyfrowego oznaczenia godzin wpisuje się w nowoczesny styl aranżacji ... ścienny w kształcie napisu OH! (1 szt.). Design: Natalia Bieńkowska, OOdesign Talerz z serii BAKADISH BIG DISH Wzór : Hypnotise Mesmerise Projekt: Cecilia ... ścienny m2 - idealny na prezent na pierwsze mieszkanie, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważny jest każdy metr kwadratowy. A właściwie... ...