e kabiny - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "e kabiny"

więcej produktów »

Produkty 29971 produktów dla "e kabiny"

Kabina do piaskowania
Do piaskowania elementów maszyn, felg itp. 4 dysze 4, 5, 6, 7 mm. W zestawie oświetlenie wewnętrzne, rękawice, pistolet do piaskowania i stół Wymiary wewnętrzne: 350/550x550x850 mm. Wymiary zewnętrzne: 935x600x1390 mm. Zasilanie oświetlenia: 230 V.
Kerra Drzwi do kabiny prysznicowej Harmony 90 cm x 195 cm
Drzwi do kabiny prysznicowej Harmony 90 cm x 195 cm, marki Kerra.Wykonane są z bezbarwnego hartowanego szkła o grubości 4 mm.
Mata do kabiny prysznicowej Kela Nevada beżowy kod: KE-22141
Antypoślizgowa mata marki Kela do kabiny prysznicowej lub wanny. Zabezpiecza przed poślizgnięciem się w kabinie, a odpowiednio dobrana będzie także ozdobnym elementem wyposażenia.
Wieszak na szybę kabiny prysznicowej Mitor 2 szt.
Wieszak na szybę kabiny prysznicowej Mitor 2 szt.
Ściągaczka Blomus B68846
Ściągaczka do kabiny prysznicowej niemieckiej marki Blomus wykonana została z trwałej stali nierdzewnej.
Mata do kabiny prysznicowej 53,5x53,5 cm Kela biała kod: KE-22140
Mata antypoślizgowa do kabiny prysznicowej Kela wykonana została z tworzywa sztucznego, bezpiecznego dla zdrowia człowieka.
Wieszak do kabiny prysznicowej Flex Gel-Lock
Wieszak do kabiny prysznicowej Flex Gel-Lock
Kabina prysznicowa DALIA KERRA
Kabina ze wzorem oraz polskim brodzikiem.
Brodzik do kabiny prysznicowej wysoki DAFNE 80 x 80 cm SCHEDPOL
Akrylowy brodzik standardowy wzmocniony laminatem żywicznym. Gładka powierzchnia akrylowa o właściwościach Easy to Clean ułatwia i poprawia skuteczność czyszczenia. Możliwość montażu na stopie lub stelażu.
Kabina prysznicowa LUXEN WELLNEO
Kabina prysznicowa LUXEN WELLNEO
Kabina prysznicowa LUXEN WELLNEO
Kabina prysznicowa LUXEN WELLNEO
Kabina prysznicowa NEPTUN KERRA
Półokrągła, narożna kabina o wymiarach 90x90 cm, wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Kabina prysznicowa VALENCE IRIDUM
Kabina prysznicowa VALENCE IRIDUM
Brodzik do kabiny prysznicowej płaski FRIGO 90 x 90 cm SCHEDPOL
Brodziki wykonane w technologii Stabilsound posiadają powierzchnię z powłoką Easy to Clean i Antibac, która ułatwia czyszczenie i poprawia właściwości higieniczne. Podbudowa stabilizująca usztywnia brodzik, zapewnia izolację termiczną i akustyczną. Brodziki posiadają panel przeciągnięty do podłogi lub możliwość bezpośredniego oklejania płytkami.
Brodzik do kabiny prysznicowej PERFETTO WELLNEO
Brodzik do kabiny prysznicowej PERFETTO WELLNEO
Brodzik do kabiny prysznicowej PERFETTO WELLNEO
Brodzik do kabiny prysznicowej PERFETTO WELLNEO
Kabina prysznicowa WELLNEO FERRA
Kabina prysznicowa... WELLNEO FERRA
Więcej inspiracji »

Inspiracje 4769 zdjęć dla "e kabiny"

Łazienka gościnna z rozłożoną kabiną - zdjęcie od H+ Architektura - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka gościnna z rozłożoną kabiną - H+ Architektura.
Widok na kabinę prysznicową. - zdjęcie od Wnętrzowe Love - Ostatecznie ku naszej ogromnej radości klienci zrezygnowali z oddzielenia kabiny od reszty pomieszczenia ścianką stałą i postawili za naszą namową na kabinę narożną na planie prostokąta. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Widok na kabinę prysznicową. - Wnętrzowe Love.
kabina prysznicowa - zdjęcie od Przestworze. - kabina-walk-in-drewnopodobna Aranżacje wnętrz - Łazienka: kabina prysznicowa - Przestworze.
Waska łazienka z duzą kabiną prysznicową - zdjęcie od ORANGESTUDIO - Średnia łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z prysznicem, z wc, z białymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z farbą na ścianie, ze stojącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z kabiną typu walk-in, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z białymi ścianami, z beżowymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Waska łazienka z duzą kabiną prysznicową - ORANGESTUDIO.
Łazienka gościnna ze złożoną kabiną - zdjęcie od H+ Architektura - Mała łazienka w bloku bez okna, z prysznicem, z wc, z szarymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, ze stojącą szafką pod umywalkę, z narożną kabiną prysznicową, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z deszczownicą, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka gościnna ze złożoną kabiną - H+ Architektura.
kabina prysznicowa i umywalka - zdjęcie od domolka.pl - kabina prysznicowa Aquaform, model Supra PRO i umywalka Cersanit Caspia. Aranżacje wnętrz - Łazienka: kabina prysznicowa i umywalka - domolka.pl.
DOM W MICHAŁOWICACH - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od 3deko - Łazienka z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z deszczownicą, z prostokątną kabiną prysznicową, styl nowoczesny
Łazienka z wygodną kabiną i siedziskiem - zdjęcie od ORANGESTUDIO - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z wygodną kabiną i siedziskiem - ORANGESTUDIO.
Łazienka z wygodną kabiną i siedziskiem - zdjęcie od ORANGESTUDIO - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z wygodną kabiną i siedziskiem - ORANGESTUDIO.
Apartament WBW - Średnia łazienka, styl minimalistyczny - zdjęcie od ELEMENTY - Średnia łazienka z wanną, z białymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z farbą na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z deszczownicą, z kabiną nawannową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z białymi ścianami, z czarnymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl minimalistyczny
Mokronos - Duża łazienka na poddaszu, styl nowoczesny - zdjęcie od razoo-architekci - Duża łazienka na poddaszu, z wanną, z prysznicem, z wc, z szarymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, z drewnem na ścianie, z naścienną / podtynkową baterią, z wanno-natryskową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z owalną wanną, z kabiną typu walk-in, z prostokątną kabiną prysznicową, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z bidetem, z beżowymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl nowoczesny
Łazienka z wygodną kabiną i siedziskiem - widok na siedzisko - zdjęcie od ORANGESTUDIO - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z wygodną kabiną i siedziskiem - widok na siedzisko - ORANGESTUDIO.
Łazienka z wygodną kabiną i siedziskiem - ukryte półki na kosmetyki - zdjęcie od ORANGESTUDIO - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z wygodną kabiną i siedziskiem - ukryte półki na kosmetyki - ORANGESTUDIO.
Średnia łazienka bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od 4ma projekt - Średnia łazienka bez okna, z wc, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Dom - mała łazienka... łazienka - płytki i półki... Łazienka - Drewniane półki Lazienka - wc na dole... łazienka - kabina p... Łazienka - prysznic
Projekt łazienek. Stratford, Anglia. - Średnia łazienka w bloku bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od PRØJEKTYW - Architektura Wnętrz & Design - Średnia łazienka w bloku bez okna, z prysznicem, z białymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, z naścienną / podtynkową baterią, ze sztorcową / natynkową baterią, z odpływem liniowym, z deszczownicą, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z białymi ścianami, z płytkami na podłodze, z sufitowym oświetleniem halogenowym , z lampą wiszącą, styl skandynawski Łazienka - prysznic... lazienka2 - szafa a szyba... Łazienka - Prysznic, szafka, podział podłogi
Dom w Milanówku - zdjęcie od WERDHOME - Średnia łazienka z prysznicem, z wc, z białymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, z drewnem na ścianie, z konsolą , z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z deszczownicą, z naszafkową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z białymi ścianami, z płytkami na podłodze, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl skandynawski łazienka - deska... Łazienka - Pseuda drewniana podłoga w łazience... ok - wc cegielka idea1 - łazienka dol... Asi_Łazienki - Łazienka A... Domek - płytki pod prysznicem nowe mieszkanie inspiracje - kabina... łązienka - fajna podłoga... łazienka - biała cegła i drewno
Dom w Bochni - Średnia łazienka w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od STABRAWA.PL - pozytywny design - Średnia łazienka w domu jednorodzinnym z oknem, z prysznicem, z wc, z białymi płytkami, z brązowymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z deszczownicą, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z białymi ścianami, z brązowymi ścianami, z drewnianą podłogą, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl nowoczesny
Sea Towers Nordic Apartment - REALIZACJA - Średnia łazienka bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od GSG STUDIO - interiors & design - Średnia łazienka bez okna, z wanną, z prysznicem, z wc, z białymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z prostokątną kabiną prysznicową, z naszafkową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z białymi ścianami, z kinkietem, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl nowoczesny
Kabina prysznicowa z masażem - zdjęcie od Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Kabina prysznicowa z masażem - Pracownia Projektowania Wnętrz Viva Design.
Nowoczesna łazienka ze szklaną kabina prysznicowa - zdjęcie od jms STUDIO s.c. - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna łazienka ze szklaną kabina prysznicowa - jms STUDIO s.c..
Więcej artykułów »

Artykuły 223 artykuły dla "e kabiny"

Urządzamy łazienkę! Kolory, struktury i wzory – co będzie modne w tym roku?
Tegoroczne trendy to garść ciekawych inspiracji. Znajdziemy w nich nieco odważnych akcentów dla tych, którzy uwielbiają eksperymentować. Nie zabraknie też kilku subtelnych propozycji stworzonych z myślą o zwolennikach romantyczności i kobiecego klimatu. Biel nadal będzie na topie, choć jej pozycję nieco przyćmi betonowa szarość. Szlachetne kamienie konkurują z motywami florystycznymi, a pula geometrycznych kształtów poszerza się o heksagony oraz trójkąty. Co stanie się hitem? Jakie wzory przejdą ...
Stylowa łazienka – jak ją urządzić? Zainspiruj się wyjątkowymi zgłoszeniami do konkursu „O!Twórz Mieszkanie”!
Relaksująca kąpiel z aromatycznymi olejkami, szybki prysznic dodający energii wczesnym rankiem, przygotowania przed każdym kolejnym dniem i ważnymi uroczystościami… wszystko to ma miejsce w łazience, wyjątkowym miejscu na mapie każdego mieszkania i domu. To przestrzeń, w której – zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym – ogromną rolę odgrywają preferencje mieszkańców. Remontujesz łazienkę i szukasz wyjątkowych inspiracji? Zobacz najpiękniejsze łazienki zaprezentowane przez uczestników ...
Płytki jak beton, czyli materiał, który sprawdzi się wszędzie! Poznaj sposoby na modne i ponadczasowe wnętrze!
Moda na płytki jak beton rozkwita już kolejny sezon! Tym razem, w 2019 roku, wszelkie oblicza chropowatej faktury będą się doskonale komponować z intensywną kolorystyką i naturalnymi motywami, które zasilają kręgi najgorętszych trendów. Surowy charakter cementu będzie uzupełnieniem ponadczasowego wystroju, a zróżnicowane formaty i ciekawe możliwości ułożenia sprawią, że aranżacje staną się niepowtarzalne i oryginalne! Jak wykorzystać ten znany od wieków materiał? Z czym połączyć stonowaną barwę ...
Wnętrze miesiąca #2. Pod okiem Neptuna
Projektując mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej na Gdańskim Starym Mieście, architekci pokusili się o próbę stworzenia własnej interpretacji nadmorskiego stylu – to nie Hamptons, nie greckie wyspy, ani Skandynawia - to stuprocentowy Gdańsk.
Mycie okien krok po kroku – poradnik
Z myciem okien jest jak z gotowaniem bigosu – ile osób, tyle sposobów, a i tak trudno o jedną uniwersalną receptę na lśniące okna bez smug. Czym najlepiej myć okna? Jak myć okna drewniane, plastikowe i aluminiowe? Jak stworzyć domowy płyn do mycia szyb? Czym polerować okna? Jak dobrze i szybko umyć okna? Odpowiadamy na najczęściej stawiane pytania dotyczące mycia okna i przybliżamy najbardziej popularne metody, dzięki którym czyszczenie okien jest efektywne.
Minimalistyczna łazienka – jaka kabina prysznicowa będzie do niej pasować?
Minimalistyczne aranżowanie przestrzeni często wynika z potrzeby „uwolnienia” wnętrza od zbyt dużej ilości znajdujących się w nim przedmiotów, a tym samym od panującego tam chaosu. Łazienka urządzona w ten sposób może stać się prawdziwym miejscem relaksu, które w żaden sposób nas nie przytłacza i pozwala odpocząć od codziennych trosk i obowiązków. W minimalistycznych projektach liczy się każdy detal, warto więc zadbać o to, by wszystkie elementy wyposażenia, także te użytkowe, wpisywały się w ra ...
Mieszkanie 47 m² na nowo. Zobacz perfekcyjną metamorfozę!
Każdy doświadczony projektant jest zdania, że nie istnieją przestrzenie nieestetyczne, a jedynie te o niewykorzystanym potencjale. I rzeczywiście, nawet najmniej obiecujące i nieergonomiczne nieruchomości można zamienić w prawdziwe stylowe perełki. Poniżej prezentujemy jedną z tego typu odsłon. Tym razem to 47-metrowe, dwupokojowe mieszkanie w bloku urządzone w stylu skandynawskim, którego przearanżowanie kosztowało około 100 tysięcy złotych. Podczas remontu projektanci zdecydowali się na kilka ...
Shabby chic – jak urządzić wnętrze zgodnie ze stylem?
Meble nadgryzione zębem czasu, delikatne kwiatowe printy, babcine koronki, dekoracyjne bibeloty – shabby chic to styl zanurzony w przeszłości. Umiejętnie wykorzystany, pozwala urządzić wnętrze z duszą. Zobacz, jakie przybiera oblicza, z czym go łączyć i w jakich wnętrzach czuje się najlepiej.
Drzwi do małych pomieszczeń – jak poradzić sobie z niewielką przestrzenią?
Małe jest piękne – to zdanie słyszymy tak samo często, jak zastanawiamy się nad funkcjonalnym urządzeniem niewielkiego wnętrza. Kawalerki i mieszkania o małym metrażu potrafią być przytulne i niekłopotliwe w utrzymaniu w czystości, ale wymagają przemyślanej aranżacji, byśmy mogli się w nich czuć naprawdę komfortowo. Na szczęście zagadnienie nie jest nowe i architekci wnętrz zdążyli już opracować optymalne rozwiązania w zakresie doboru kolorów, układu mebli i rozplanowania przestrzeni. A jakie dr ...
5 niesamowitych projektów kawalerek do 30 m². Zainspiruj się!
Współcześnie małe mieszkania stają się coraz bardziej popularne. Przemyślane koncepcje wnętrzarskie, innowacyjne rozwiązania i ergonomiczne sprzęty pozwalają na zaprojektowanie kameralnych przestrzeni w sposób modny, designerski i wygodny. Tego typu lokale są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla ludzi młodych, którzy prowadzą intensywny tryb życia. Nic w tym jednak dziwnego – dynamiczny lifestyle powoduje, że mieszkanie powinno być zaprojektowane spójnie i funkcjonalnie. Poniżej prezentujemy p ...
5 łazienkowych trendów na 2019 rok – zobacz, jak urządzić najmodniejszą łazienkę!
Specjaliści wyznaczający trendy wnętrzarskie na 2019 rok coraz dalej odchodzą od popularnych w ostatnich latach łazienek urządzonych w stylu skandynawskim. Neutralną biel wypierają intensywniejsze barwy, minimalistyczne dekoracje – bardziej efektowne dodatki, a funkcjonalną i prawie niewidzialną armaturę – ta designerska i mająca zapewnić prawdziwy luksus.
Łazienka w 8 kolorach! Który z nich najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu?
Odważne połączenia kolorystyczne to ciekawy pomysł na niebanalnie urządzone wnętrze łazienki. Od dawna wiadomo bowiem, że barwy mają moc! Jedne pobudzają, inne relaksują, a kolejne optycznie powiększają pomieszczenie. Jakie płytki, elementy wyposażenia, dodatki i dekoracje wybrać, by łazienka nabrała koloru?Jaki odcień najlepiej podkreśli odprężający charakter aranżacji? Z czym łączyć soczystą zieleń i co zrobić, by intensywna czerwień nie znudziła się po kilku latach? Oto inspirujące propozycje ...
Mozaika, czyli niewielkie płytki o dużym potencjalne. Dlaczego warto mieć ją w swoim domu?
Mozaiki występują w wielu różnych kolorach, rozmiarach i kształtach, co umożliwia tworzenie dekoracji o niepowtarzalnym charakterze. Wykończenie wnętrza małymi płytkami to pomysł bardzo oryginalny i efektowny, a jednocześnie modny, choć mozaika jest znana od wieków. W mieszkaniu może stanowić kameralny akcent i być np. delikatnym dekorem w łazience czy kuchni, a na zewnątrz tworzyć monumentalną, artystyczną dekorację. Mozaikę można zastosować niemal wszędzie - jedynym ograniczeniem jest nasza w ...
Nowoczesny odpływ liniowy – jaki wybrać?
Strefa prysznica bez brodzika, z odwodnieniem liniowym, sprawdza się zarówno w małych łazienkach, jak i dużych salonach kąpielowych. Nie ingeruje w przestrzeń, jest właściwie „niewidoczna”. Umożliwia wykreowanie łazienki marzeń. Moda na kabiny prysznicowe bez brodzika nie przemija. I nie ma się czemu dziwić. Jest to rozwiązanie, które daje ogromne możliwości aranżacyjne, nie zabiera wiele miejsca, dodaje wnętrzu lekkości i przestronności, a równocześnie zapewnia komfort użytkowania i łatwość utr ...
Armatura do łazienki w 6 stylach – zainspiruj się i wybierz swój ulubiony!
Stylowa i niepowtarzalna. Elegancka oraz ponadczasowa. Oryginalna, ale przede wszystkim funkcjonalna! Taka musi być współczesna łazienka, która z pomieszczenia o praktycznym znaczeniu, urosła do rangi miejsca relaksu, w którym króluje dobry design. Jak ją urządzić? Zobaczcie sześć inspirujących kierunków, które warto wybrać. KLUDI – producent armatury sanitarnej – podpowiada, jakie baterie najlepiej podkreślą charakter przestrzeni nowoczesnej, klasycznej, rustykalnej, organicznej, purystycznej i ...
Świąteczne porządki – poznaj urządzenia, które pozwolą szybko i sprawnie posprzątać dom!
Świąteczne porządki potrafią przyprawić o zawrót głowy nawet sumienne panie i panów domu, którzy na co dzień dbają o czystość swoich czterech kątów. Wyjątkowa okazja sprawia przecież, że wszyscy stajemy się pedantami i chcemy, by dom był wysprzątany wprost perfekcyjnie. Jak tego dokonać, kiedy w przedświątecznej gorączce na gruntowne mycie czekają podłogi, okna, kuchenna i łazienkowa armatura oraz inne zakamarki?
AKR - mobilny i ekologiczny dom przyszłości
Uciec. Schronić się. Od świata, od bycia zajętym, od betonowej dżungli. Projekt ARK to pomysł, jak wykorzystać współczesne technologie budowlane do stworzenia nowoczesnej arki, schronu, kapsuły bezpieczeństwa. Miejsca wygodnego, komfortowego, łatwego do zbudowania i przeniesienia. Przyjaznego tak mieszkańcom, jak i środowisku.
Bejcowanie drewna – kiedy i jak używać bejcy do drewna?
Szeroka paleta barw, łatwość stosowania oraz ciekawy efekt dekoracyjny sprawiają, że bejce od lat są niezwykle popularnym preparatem barwiącym do drewna. Idealnie sprawdzają się zwłaszcza w sytuacjach, kiedy zależy nam na nadaniu drewnianym elementom koloru, ale jednoczesnym zachowaniu rysunku jego słojów. Co to jest bejca? Jakie typy bejc do drewna można kupić? Gdzie warto je zastosować? Jakie kolory bejc są aktualnie modne? Jak prawidłowo przygotować drewno do barwienia i jak je bejcować? Prze ...
Wanna czy prysznic? Które rozwiązanie sprawdzi się lepiej w Twojej łazience?
Co wybrać, wannę czy prysznic? To pytanie, które spędza sen z powiek niemal wszystkim osobom, które stają przed wieloma dylematami związanymi z remontem łazienki. Odpowiedź nie jest jednak tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Dawniej prysznic utożsamiany był głównie z funkcjonalnością i możliwością szybkiego odświeżenia, wanna natomiast – z możliwością długich kąpieli i wyjątkowym relaksem. Nowoczesne rozwiązania potrafią jednak łączyć w sobie zalety obu tych rozwiązań, sprawiając, że dylemat ...
7 trendów kuchennych, które nigdy nie wyjdą z mody!
Zwykło się twierdzić, że trendy aranżacyjne to jedynie krótkotrwała moda, dla której współczesne wnętrza są jedynie chwilowym przystankiem. Naturalnie, pewne tendencje mają swoje gorące „pięć minut”, po czym odchodzą w zapomnienie. Warto jednak pamiętać, że w opozycji do nich stoją rozwiązania klasyczne, które nigdy nie wyjdą poza kanon. W poniższym artykule postanowiliśmy zatem z bliska przyjrzeć się kuchennym konceptom, które są absolutnie uniwersalne i ponadczasowe. Wśród nich można znaleźć m ...
Więcej profili »

Specjaliści 49 profili specjalistów

domsli22

domsli22

Nazywam się Dominika Brudny. Jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek – Kaliny i Amelki i szczęśliwą żoną. Przyjście na świat moich dziewczyn, dużo zmieniło w moim życiu a fotografia nabrała rozmachu. Aparat jest ze mną zawsze i wszędzie. Każdą wolną ...

KUPPER GLASS

KUPPER GLASS

Produkcja szkła oraz kompleksowe wykonawstwo konstrukcji szklanych. Gwarantujemy realizację najbardziej kreatywnych założeń projektowych, zapewniamy najwyższe standardy biznesowe oraz korzystne warunki współpracy. Bogate doświadczenie oraz profesj ...

Studio 1:1

Studio 1:1

Od ponad dwudziestu pięciu lat zajmujemy się projektowaniem. Studio 1:1 w swoim dorobku posiada wiele realizacji z zakresu projektowania sklepów sieciowych, architektury wnętrz, wystawiennictwa projektowania produktu. Początki naszej działalności ...

Więcej wątków »

Forum 227 wątków dla "e kabiny"

Kuchnia styl Vintage - zdjęcie od MAKAO home

Gdzie można kupić takie szafki wiszące?

prysznic

Co jest w kabinie położone?