e taras - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "e taras"

więcej produktów »

Produkty 35306 produktów dla "e taras"

NILFISK Przystawka do myjki NILFISK 128500954 Power Patio 128500954
Jest to szczotka do tarasów marki Nilfisk. Służy do mycia płaskich powierzchni, tarasów, płytek ścian jak również do mycia balkonów itd.
Fototapeta Trawertyn Baseny I Tarasy W Pamukkale, Turcja
Twoje wnętrze potrzebuje szybkiej odmiany? Nic prostszego! Zrealizuj dowolny pomysł na swojej ścianie i stwórz niepowtarzalny klimat własnych czterech kątów. Zobacz, jak szybko przeobrazisz swoje mieszkanie w przestrzeń z Twoich marzeń. Fototapetę z satynowego, trwałego i ekologicznego materiału bez trudu zamontujesz samodzielnie. Doskonale odwzorowane kolory zapewnią ucztę dla oka, a podłoże z włókniny pozwoli ścianom oddychać. Wybierz idealny wzór i rozmiar fototapety i wpuść nową energię do swojego wnętrza! Sposób czyszczenia: sucha ściereczka Sugerowane przeznaczenie: gładkie i równe ściany Maksymalna szerokość pojedynczego arkusza: 100 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Dodatkowe opcje: laminat Potrzebujesz fototapety odpornej na wilgoć, jaka panuje w łazience czy kuchni? Dodaj laminat, a zyskasz dodatkową ochronę materiału i wyczyścisz fototapetę na mokro.
Fototapeta Drewniana Podłoga Tarasu Na Tle Lasu
Twoje wnętrze potrzebuje szybkiej odmiany? Nic prostszego! Zrealizuj dowolny pomysł na swojej ścianie i stwórz niepowtarzalny klimat własnych czterech kątów. Zobacz, jak szybko przeobrazisz swoje mieszkanie w przestrzeń z Twoich marzeń. Fototapetę z satynowego, trwałego i ekologicznego materiału bez trudu zamontujesz samodzielnie. Doskonale odwzorowane kolory zapewnią ucztę dla oka, a podłoże z włókniny pozwoli ścianom oddychać. Wybierz idealny wzór i rozmiar fototapety i wpuść nową energię do swojego wnętrza! Sposób czyszczenia: sucha ściereczka Sugerowane przeznaczenie: gładkie i równe ściany Maksymalna szerokość pojedynczego arkusza: 100 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Dodatkowe opcje: laminat Potrzebujesz fototapety odpornej na wilgoć, jaka panuje w łazience czy kuchni? Dodaj laminat, a zyskasz dodatkową ochronę materiału i wyczyścisz fototapetę na mokro.
NILFISK Szczotka do mycia tarasów NILFISK 128500700 Patio
Służy do mycia tarasów, chodników jak również do mycia podjazdów.
Mini szklarnia na balkon lub taras
Mini szklarnia na balkon lub taras... Szklarnia w poręcznym formacie, która nie potrzebuje dużego ogrodu, ale mieści się na tarasie lub balkonie Nadaje się na taras lub balkon... Z oknem wentylacyjnym... Zawiera 9 plantatorów
NILFISK Szczotka do mycia tarasów NILFISK 128500702 Patio 128500702
Służy do utrzymania czystości tarasów, podjazdów lub chodników.
Więcej inspiracji »

Inspiracje 10766 zdjęć dla "e taras"

DOM W FALENTACH - Duży salon z tarasem / balkonem, styl skandynawski - zdjęcie od 3deko - Duży salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z kominkiem, z beżową sofą / narożnikiem, ze standardowym kominkiem, z kominkiem wykończonym farbą, z farbą na ścianie, z szarymi ścianami, z zasłonami, z żaluzjami, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Salon: DOM W FALENTACH - Duży salon z tarasem / balkonem, styl skandynawski - 3deko. salon - miejsce na drewno pod kominkiem... moje inspiracje - pomysł na kominek... Bartek - kominek
Dom w Krakowie - realizacja - Średnia sypialnia małżeńska na poddaszu z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - zdjęcie od ARCHISSIMA - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dom w Krakowie - realizacja - Średnia sypialnia małżeńska na poddaszu z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - ARCHISSIMA.
MIESZKANIE 72m2 - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl minimalistyczny - zdjęcie od KRAMKOWSKA - PRACOWNIA WNĘTRZ - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z cegłą na ścianie, z obrazami, z białymi ścianami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE 72m2 - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl minimalistyczny - KRAMKOWSKA - PRACOWNIA WNĘTRZ.
Mieszkanie w Śródmieściu - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl eklektyczny - zdjęcie od KRAMKOWSKA - PRACOWNIA WNĘTRZ - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, z sofą , z beżową sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z beżowymi ścianami, z białymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl eklektyczny Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w Śródmieściu - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl eklektyczny - KRAMKOWSKA - PRACOWNIA WNĘTRZ.
suspenzo_no.23 - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem - zdjęcie od suspenzo architectural group - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z szarymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą Aranżacje wnętrz - Salon: suspenzo_no.23 - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem - suspenzo architectural group.
KAWALERKA - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl skandynawski - zdjęcie od Partner Design - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z szarymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Salon: KAWALERKA - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl skandynawski - Partner Design.
Duża sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - zdjęcie od kubaskowronski.pl - Duża sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, z pikowanym zagłówkiem, z tapicerowanym zagłówkiem, z beżowymi ścianami, z tapetą, z zasłonami, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Duża sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - kubaskowronski.pl.
REALIZACJA mieszkania z czarnym jeleniem - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - zdjęcie od HOME & STYLE - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, z toaletką, z drewnianym zagłówkiem, z szarymi ścianami, z farbą na ścianie, z firanami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: REALIZACJA mieszkania z czarnym jeleniem - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - HOME & STYLE .
Dom w Przeszowicach - Duży salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury - Duży salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze schodami, z narożnikiem, z farbą na ścianie, z beżowymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Dom w Przeszowicach - Duży salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - A2 STUDIO pracownia architektury.
Mieszkanie singla - Średni salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od Manufaktura Projektów - Średni salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z betonem na ścianie, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie singla - Średni salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - Manufaktura Projektów.
Penthouse Wilanów z tarasem - w duchu ponadczasowej elegancji - Duża sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od Chałupko Design - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Penthouse Wilanów z tarasem - w duchu ponadczasowej elegancji - Duża sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - Chałupko Design.
. - Duży salon z tarasem / balkonem, styl minimalistyczny - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury - Duży salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl minimalistyczny . - Duży salon z tarasem / balkonem, styl minimalistyczny - A2 STUDIO pracownia architektury.
WAKE UP YOUR IMAGINATION - Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem - zdjęcie od Plasterlina - Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem, ze ścianą tv, z biokominkiem, z cegłą na ścianie, z białymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą Aranżacje wnętrz - Salon: WAKE UP YOUR IMAGINATION - Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem - Plasterlina.
. - Średni salon z tarasem / balkonem, styl skandynawski - zdjęcie od DEKA DESIGN - Średni salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z szarymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski . - Średni salon z tarasem / balkonem, styl skandynawski - DEKA DESIGN.
MIESZKANIE ZE SCHODAMI DO NIEBA - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, z sofą , z czarną sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z białymi ścianami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE ZE SCHODAMI DO NIEBA - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - design me too.
MIESZKANIE POKAZOWE NA OŁTASZYNIE - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl skandynawski - zdjęcie od Partner Design - Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE POKAZOWE NA OŁTASZYNIE - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl skandynawski - Partner Design.
(Tarnowskie Góry) Projekt domu jednorodzinnego 1 - Salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz - Salon z tarasem / balkonem, ze ścianą tv, z narożnikiem, z obrazami, z białymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: (Tarnowskie Góry) Projekt domu jednorodzinnego 1 - Salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz.
projekt 8 - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl skandynawski - zdjęcie od PASS architekci - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z białymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Salon: projekt 8 - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl skandynawski - PASS architekci.
Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od Malee - Projektowanie z pasją - Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z białymi ścianami, z firanami, z dywanem, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Duży salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - Malee - Projektowanie z pasją.
Duża sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem - zdjęcie od kubaskowronski.pl - Duża sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, z tapicerowanym zagłówkiem, z szarymi ścianami, z farbą na ścianie, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Duża sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem - kubaskowronski.pl. sypialnia - oświetlenie górne... sypialnia - podłoga... propozycja nd - Piękna, przestronna, niezagracona z wyjściem na taras, marzenie
Więcej artykułów »

Artykuły 291 artykułów dla "e taras"

Jak zrobić taras drewniany? Praktyczne porady
Jak zrobić taras drewniany? Jakie są wady i zalety drewnianego tarasu? Zapraszamy do lektury.**... Co na taras? Drewniany taras – ryflowanie i impregnacja desek tarasowych... --... **Podczas montażu tarasu z drewna należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniego nachylenia konstrukcji (około 2%), które umożliwi odpływ wody z tarasu**. - Tarasy z drewna – wady i zalety... --... Niestarannie i brzydko obrobione deski będą mankamentem naszego tarasu. Jaki taras z drewna jest najtańszy? Taras możemy spróbować ułożyć własnymi siłami lub zlecić montaż profesjonalnej ekipie. Taras drewniany może korespondować z elewacją budynku. Drewniany taras i elewacja styl nowoczesny... Letnie wieczory spędzane na tarasie to doskonałe zakończenie dnia Taras z drewna z markizą styl vintage... Wysoka jakość drewna i systematyczna pielęgnacja gwarantują piękny wygląd tarasu... drewno egzotyczne na taras Taras z drewna z pergolami i dachem styl tradycyjny... Podczas montażu desek na taras warto dopilnować, aby były mocno wysuszone... montaż tarasu drewnianego styl nowoczesny
Zobacz, co powstanie przed domem Martyny [Homebook inspiruje]
Zobacz, co powstanie przed domem Martyny [Homebook inspiruje]... **Jeszcze rok temu Martyna cieszyła się z udanej metamorfozy tarasu, którą prezentowała nie tylko na portalu Homebook, ale również na swoim rodzinnym blogu: Taras jak z Homebook'a.**... **W tym roku ma kolejny cel! Poszerzenie przestrzeni tarasowej, osłonę jej przed słońcem oraz wiatrem - dodatkowo zyskując miejsce do kolejnych stref: grillowej oraz jadalnianej.**... Dom, a pergola... -- W godzinach, w których letnie słońce bywa naprawdę uporczywe i wręcz niebezpieczne, czyli od godziny 11 do godziny 20 taras Martyny jest w pełni nasłoneczniony, co uniemożliwia cieszenie się z niego na co dzień - zwłaszcza posiadając małe dzieci i liczną rodzinę. Pomysł doskonały... --... Konstrukcja pergoli będzie duża, okalać będzie taras z dwóch stron, a jej szerokość to 9x9 metrów z głębokością niespełna 6m. -
Jak urządzić funkcjonalny taras ? Mamy cztery proste rady
Jak urządzić funkcjonalny taras ? Rzadkością są tarasy ze stałym zadaszeniem i najczęściej musimy radzić sobie sami innymi metodami. Ale wyobraź sobie też, że leżąc na hamaku na tarasie tym samym pilotem zmieniasz przy okazji ustawienia innych domowych urządzeń : opuszczasz lub otwierasz rolety i sterujesz oświetleniem w salonie lub na tarasie. „odpoczynek na tarasie” - dosłownie za pomocą jednego kliknięcia tarasowe i domowe urządzenia zadziałają według Twoich indywidualnych potrzeb, tak aby Twój odpoczynek na tarasie był jak najbardziej komfortowy. Zadbaj o oświetlenie i ogrzewanie na tarasie... ----... -
Jaką nawierzchnię wybrać na balkon i taras?
Jaką nawierzchnię wybrać na balkon i taras? Z czego wykonać podłogę balkonu i tarasu? Pierwsza obejmuje położenie tarasu lub balkonu i jego nasłonecznienie. W jakim stylu wybrać deski na taras? Jak pielęgnować podłogę na balkonie i tarasie? - deski kompozytowe na tarasie przy basenie... taras z desek kompozytowych... taras na dachu, białe deski tarasowe, fotel z wikliny
Jak stworzyć idealny balkon na poddaszu?
Dziś problemy te odeszły w zapomniane, i nie dość, że zwyczajny stych może być skąpany w słońcu, to na dodatek pozwala każdego poranka rozkoszować się kawą na tarasie. Dolne elementy konstrukcji służą jako drzwi, umożliwiając przejście na taras, natomiast górna część jest skrzydłem uchylnym ku górze. Balkon dachowy VELUX Cabrio® to system łatwy w montażu i obsłudze, a z racji tego, że jego instalacja nie wymaga żadnych formalnych decyzji stanowi skuteczny i szybki sposób na stworzenie wymarzonego tarasu. Kiedyś balkon na poddaszu był marzeniem tych, którzy pragnęli dostępu do pięknych widoków i słonecznych kąpieli na tarasie. -
Stwórz wymarzoną strefę relaksu w ogrodzie!
Hamak rozwieszony między drzewami, ławeczka skierowana w stronę wschodzącego słońca, czy taras bogaty w meble jadalniane pozwolą nam w pełni rozkoszować się letnimi miesiącami. Jeśli mamy bazę w postaci mebli dużo łatwiej dobrać nam resztę potrzebnych przedmiotów, a nawet wykończyć taras jeśli o takim rozwiązaniu marzymy. - Aluminiowe meble ogrodowe szare z dwiema ławkami, Polywood, NARDO marki Beliani Sofa ogrodowa biała - Trzyosobowa - stal szlachetna i rattan - CREMA marki Beliani
Jakie zadaszenie tarasu wybrać? Zobacz 7 sposobów!
Jakie zadaszenie tarasu wybrać? Na taras bardzo narażony na nasłonecznienie warto wybrać tzw. poliwęglan mleczny. Czy można wykorzystać je jako element zadaszenia tarasu? Tarasy znał już świat starożytny. Współcześnie tarasy wciąż cieszą się niesłabnącą sympatią. - zadaszony taras... taras z białą zasłoną... taras z białą zasłoną i stołem
Salon i taras - jak je płynnie połączyć?
Salon i taras - jak je płynnie połączyć? **Zacieranie granicy pomiędzy przestrzeniami tarasu i salonu to jeden z ciekawszych trendów wnętrzarskich. Przedstawiamy kilka sposobów na to, jak płynnie połączyć wnętrze domu z jego zewnętrzem.**... Taras i salon – jak je łączyć? To materiał świetnie nadający się do zespalania salonów i tarasów. Dodatkowo ich ciężar - często odbierany jako niedogodność - świetnie sprawdza się na tarasach w trakcie wietrznych dni. - taras... betonowe meble... taras z widokiem na góry
Deska kompozytowa: jakie są zalety tarasów kompozytowych?
Deska kompozytowa: jakie są zalety tarasów kompozytowych? Taras z kompozytu jest **praktyczny i łatwy w utrzymaniu**. ** Taki taras może wyjść nieco **drożej od tarasu z desek z naturalnego drewna**. Posiadacze tarasu z desek kompozytowych narzekają również na **stopień nagrzewania się tarasu**, który może uniemożliwiać swobodne korzystanie z podestu boso. Deski tarasowe kompozytowe – montaż... --... - **Nie należy zapominać o niezbędnych akcesoriach tarasu kompozytowego**: legarach, listwach czy klipsach montażowych. Musimy również wziąć pod uwagę dodatkowe koszty związane z przygotowaniem gruntu oraz za sam montaż, jeśli zleciliśmy budowę tarasu ekipie montażowej. Taki rodzaj desek jest często wybierany na balkony lub mniejsze tarasy w blokach. Deski można układać na istniejącym już tarasie lub na utwardzonej powierzchni. deska tarasowa kompozytowa jasne drewno na balkonie... taras kompozytowy w domu... Podłoże należy starannie przygotować, w przeciwnym razie taras będzie niestabilny podest z kompozytu na balkonie styl nowoczesny... W przypadku zniszczenia powierzchni tarasu wystarczy wymiana pojedynczych elementów... podest na tarasie drewniany balkon
Pomysły na zadaszenie balkonu i tarasu
Pomysły na zadaszenie balkonu i tarasu... **"Czasem słońce, czasem deszcz" to tytuł jednej z najgłośniejszych produkcji Bollywood Wypoczywając na balkonie lub tarasie dobrze mieć zatem pod ręką praktyczną i stylową osłonę, w której cieniu można będzie się ukryć w razie potrzeby.**... ... Jeśli nad lodżią nie góruje daszek, warto pomyśleć nad innym sprytnym rozwiązaniem Zapraszamy na krótki przegląd najpopularniejszych osłon, które doskonale sprawdzają się na balkonach i tarasach – zarówno tych małych, jak i dużych. ----... Dysponując bardzo dużym balkonem lub przydomowym tarasem warto pokusić się o kupno parasola kwadratowego - Metalowy lampion LATARNIA - latarenka
Kosztorys budowy domu jednorodzinnego - projekt Zosia
Rzut domu - PARTER... --... Dół to likwidacja okna tarasowego w salonie (taras w tym domu znajduje się od strony podwórza, czyli od strony wejścia) Budowa zakończyła się w sierpniu 2015 r.** Właściciele sami wykonali wiele prac m.in elewację, ocieplenie poddasza, karton gipsy, taras, schody tarasowe i wylewki. -
Jesienna herbata na tarasie
Jesienna herbata na tarasie... **Wczesna jesień to jeden z najpiękniejszych momentów w przyrodzie Jak odpoczywać jesienią na tarasie? --... Taras, wraz z nadejściem jesieni, nie musi opustoszeć i czekać na cieplejsze dni Z ciepłym napojem możemy spędzić na tarasie całe popołudnie, a nawet wieczór. Jakie meble sprawdzą się jesienią na tarasie? - Meble ogrodowe NIMES I marki Vimine Stół ogrodowy RONDO marki Oltre Meble ogrodowe LYON VIII marki Vimine Meble ogrodowe LUGO - STONE&WOOD marki Zumm
Kamień dekoracyjny w ogrodzie i na tarasie
Kamień dekoracyjny w ogrodzie i na tarasie... **Nareszcie nastały długo wypatrywane ciepłe dni, a wraz z nimi zmienił się nasz tryb życia **... Jak urządzić ogród i taras? Wystarczy spojrzeć na przykłady nowoczesnego, jak i tradycyjnego budownictwa werand, tarasów, czy otwartych kuchni, aby poważnie zastanowić się nad wyprowadzeniem sporej części życia domowego poza obręb czterech ścian. Taras zgodny z trendami... --... Jeśli z salonu wewnątrz budynku wyjdziemy na urządzony w tym samym stylu taras lub zastosujemy te same elementy, np. tę samą płytkę ścienną, stworzymy harmonijne przejście dom-ogród. - elewacja tarasu... płytki imitujące kamień na elewacji tarasu... nowoczesny dom z kamienna elewacją
Meble tarasowe - kupić czy wykonać samodzielnie? Urządzamy taras o powierzchni 9 mkw
Urządzamy taras o powierzchni 9 mkw... **„Kupić czy wykonać samodzielnie?” Pomożemy jednak uporać się Wam z tym prawie egzystencjalnym pytaniem i podpowiemy, w co warto zainwestować.**... Miejscem, które chcemy urządzić jest taras o powierzchni 9 m kwadrat --... ... Na naszym tarasie będziemy potrzebować miejsca do odpoczynku dla czterech osób Jakie dodatki na taras? Pełne umeblowanie tarasu wraz z wykonaniem mebli we własnym zakresie to koszt, w którym spokojnie zmieścimy się w budżecie niespełna 1.000 zł. - Metalowy lampion LATARNIA - latarenka marki Emako Lampa solarna LED marki Anslut
DIY: Osłony na taras
DIY: Osłony na taras... **Połowa wakacji za nami, czas - jak się okazało - wielkich upałów Upały są męczące, ale nie po to szykuje taras od początku sezonu na miłe popołudniowo-wieczorne przesiadywania, aby jeden mały szczegół jakim jest słońce miał mi w tym przeszkodzić. Więcej pomysłów znajdziecie na: [Baba Ma Dom](http://www.babamadom.pl/), a [tutaj](http://www.homebook.pl/artykuly/172/taras-made-in-baba-ma-dom) dużo innych ujęć mojego Babowego tarasu. - Musi być mocny, aby nie porwał go wiatr, mój jest w odcieniu pasującym do ogólnego zamysłu tarasu, z tego samego rodzaju materiału, co siedzisko huśtawki. Wymiary każdego z nich musiałam dopasować do odległości belek zadaszenia na tarasie.
Jak zrobić drabinę?
**Wróciłam do inspiracji drabinowych jakie Wam pokazałam jakiś czas temu na [blogu](http://www.babamadom.pl/2015/01/21-z-drabina-na-salony-i-nie-tylko.html) i zapragnęłam mieć drabinę również na tarasie.**... Nowa tarasowa drabina w moim wyobrażeniu miała być taka:... Drabina miała służyć jako podpora do lampek ogrodowych, do powieszenia sezonowych kwiatów oraz miała odrobinę zasłonić słup jakich mam dwa na tarasie. Więcej pomysłów znajdziecie na: [Baba Ma Dom](http://www.babamadom.pl/), a [tutaj](http://www.homebook.pl/artykuly/172/taras-made-in-baba-ma-dom) dużo innych ujęć mojego Babowego tarasu. -
Jak odnowić stary kredens? Zobacz metamorfozę!
Jej wielką zaletą jest brak kabla, szczególnie że nasz "warsztat" był na tarasie. -
Wyniki konkursu MEBLE Z PALET
Z nadesłanych zdjęć wykonanych przez Was można wywnioskować, że stylowe meble z palet najczęściej wykorzystywane są na zewnątrz, mowa tutaj oczywiście o kanapach na balkon, taras i do ogrodu, ale także stolikach oraz kwietnikach. -
Wyniki konkursu KWIATOWE KOMPOZYCJE
Pokazaliście nam, jak pięknie można zagospodarować przydomową przestrzeń, ale także mniejsze powierzchniowo, przytulne balkony i tarasy.**... ... Kwiatom od dawna przypisuję się niezwykłą moc - taras, ogród, kwiaty na tarasie... taras, ogród, kwiaty na tarasie
6 powodów, dla których warto wybrać płytki zewnętrzne inspirowane betonem
6 powodów, dla których warto wybrać płytki zewnętrzne inspirowane betonem... Dom, a obok niego uroczy taras, na którym z chęcią wypoczywamy w ciepłe dni – spoglądamy na kwitnący ogród i cieszymy się świeżym powietrzem Zastanawiając się nad wyborem **materiałów do zagospodarowania podłogi na tarasie i ganku, ułożenia ogrodowych ścieżek czy podjazdu**, warto rozważyć **wysokiej jakości płytki gresowe**, które przetrwają każdą pogodę. Wybierając **płytki zewnętrzne**, warto więc zwrócić szczególną uwagę na ich **parametry antypoślizgowe**, dzięki którym korzystanie z tarasu i alejek będzie bezpieczne dla nas i naszych gości. Płytki można montować również na **wspornikach** – metoda ta sprawdzi się na **tarasach i przydomowych gankach**. **Neutralna kolorystyka** sprawia, że świetnie komponuje się zarówno z elewacją domu, stylem tarasu, jak i ukwieconym ogrodem. -
Więcej profili »

Specjaliści 95 profili specjalistów

Bartek Włodarczyk Architekt

Bartek Włodarczyk Architekt

Bartek Włodarczyk Architekt - pracownia projektowania wnętrz i architektury. Została założona jako autorski projekt w 1998 roku /wcześniej IQB/ przez absolwenta Wydziału Architektury PW Bartka Włodarczyka. Pracownia zajmuje się aranżacją wnętrz ora ...

FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz i Krajobrazu

FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz i Krajobrazu

Jesteśmy młodym dynamicznie rozwijającym się zespołem. Studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz w Krakowskiej Szkole Artystycznej dały nam wiedzę niezbędną do tworzenia użytecznych i funkcjonalnych przestrzeni. W naszych przedsię ...

Ciochoń-Studio

Ciochoń-Studio

Ciochoń - Studio zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Projektuję z pasją i entuzjazmem, aby każde wnętrze i ogród stał się niepowtarzalny, ponadczasowy, funkcjonalny, prosty i wygodny. Przy projektowaniu zwracam szczególną uwagę na potrzeby k ...

Więcej wątków »

Forum 4 wątki dla "e taras"

Ogród - zdjęcie od ALPINA Ogrody zimowe ,. oranżerie, zadaszenia, szkło architektoniczne

dzień dobry interesuje mnie projekt a mianowicie jego wycena dla wymiaru tarasu 5700 x 4000 . wysokość ok. 2800. kolor antracyt identyczny jak na zdjęciu. Interesuje mnie całkowite postawienie ogrodu na gotowo. Pozdrawiam Ireneusz Kęciński e-mai ...

Wykonujemy zadaszenia wodoodporne do każdej konstrukcji . Pergotendy ,żagle ruchome ,rolety rzymskie

www.artbegstudio.com.pl https://www.facebook.com/Artbeg-Studio-164572023751744/ PRACOWNIA ARTYSTYCZNA – nowoczesne zadaszenia i pergole tel. 501 569 138 http://artbegstudio.manifo.com http://zadaszenie-tarasu.com.pl Zadaszenia wykonu ...

Szukasz donicy w nietypowym wymiarze lub wyjątkowym kolorze?

Jeśli poszukiwania donicy idealnie dopasowanej do twojej przestrzeni spędza ci sen z powiek i myślisz, że jesteś skazany(a) na zakup gotowego produktu to jesteś w błędzie !! Możesz wykorzystać każdy milimetr swojego ogrodu, tarasu, balkonu, biura, po ...