Przede wszystkim interesują mnie szafki w kolorze i fakturze drewna.

Przede wszystkim interesują mnie szafki w kolorze i fakturze drewna.

Te meble były robione na zamówienie. Fornir orzech amerykański a fronty to lakier wybarwiony w RAL jasny krem prawie biały.
  • Dodano 5 lat temu
takie meble to raczej są robione na wymiar, przez stolarza. Polecam www.albero-jagodzik.pl
  • Dodano 5 lat temu
Studio Mebli KURZELA również wykonuje takie meble. Galerię można zobaczyć tu: http://www.studio-mebli.com.pl/?page_id=191
  • Dodano 5 lat temu
dziekuję za odpowiedzi - chodziło mi przede wszystkim o kolor, dziekuje All Design Agnieszka Lorenc :)
  • Dodano 5 lat temu
A rzeczywiście :) Nie zauważyłam, drugiej części pytania. W takim razie polecamy się na przyszłość ;)
  • Dodano 5 lat temu
A jaki materiał jest na ścianie? Szkło?
  • Dodano 5 lat temu
Tak. To szkło lacobel. Wstawka listwa aluminium anodowane - ten srebrny paseczek. Pozdrawiam:)
  • Dodano 5 lat temu
Interesuje mnie jaki tam jest blat? Czy to jest taki tańszy laminat czy ten taki super drogi konglomerat za 1500 za m2? :) Z góry dzięki za podpowiedź :)
  • Dodano 5 lat temu
Witam. Tak blat to laminat nie konglomerat typu Staron czy Corian. Blat został wykończony od zewnątrz listwa stalowa z nierdzewki szczotkowanej. Przy jasnych krawędziach widać łączenie w laminacie a tego chciałam uniknąć.
  • Dodano 5 lat temu
Kuchnia jest cudowna !!!Gratuluję projektu,a ta lada taka masywna i wyjątkowa
  • Dodano 5 lat temu
Piękna! Czy ktoś wie jaki to rodzaj drewna ? kolor blatu i dolnych szafek ??
  • Dodano 5 lat temu
Drewno orzech amerykański, Blat jasny krem laminat obrzeże stal szczotkowana, górne szafki złamana biel lakier. Sciana lacobel beżowy z wstawkami anodowanych listew aluminium :)
  • Dodano 5 lat temu
Właśnie z tego projektu zaczerpnęłam inspiracji dla mojej nowej kuchni :) Wykonanie mebli zleciłam firmie z Poznania-Kuchnie Wielkopolskie. Całość pomieszczenia wyszła niesamowicie. :)
  • Dodano 5 lat temu
Pani Agnieszko, czy lacobel to beż jasny ral 1014? Excellent?
  • Dodano 4 lata temu
Piękna kuchnia ! Jeżeli potrzebuje Pani sprawdzonych stolarzy zapraszam do Nas - SuperStolarz.pl
  • Dodano 4 lata temu
Witam! Ja mam pytanie z jakiej firmy są panele podłogowe i jaki kolor?
  • Dodano 4 lata temu
Przy wyspie biały element to ścianka czy płyta?
  • Dodano 4 lata temu
Płyta MDF lakierowana tak jak fronty kuchni.
  • Dodano 4 lata temu
czy mozna wiedziec jaki jest calkowity koszt takiego cuda-kuchni??
  • Dodano 3 lata temu
blat o fronty to jest ten sam orzech amerykański? jakiej firmy jest ten orzech? szukam, szukam i nie mogę znaleźć.. :-/
  • Dodano 3 lata temu
kolor mebli to mi wyglada na amerykanski dąb 😉 robie takie same w swojej kuchni. pozdrawiam
  • Dodano 2 lata temu
Jeżeli dam na podłogę płytkę cementową, to w jakim kolorze powinno być szkło między szafkami?
  • Dodano 2 lata temu
jaki numer z Ral tych białych szafek
  • Dodano 8 miesiący temu