Zfabryki.pl

Witam. Czy ktoś może zamawiał za Państwa pośrednictwem jakieś produkty ze strony zfabryki.pl? Czy znają Państwo jakieś opinie klientów na temat tego sprzedawcy i jest on godny polecenia? Pzdr. Anna Habasińska

Witam. Odradzam. Zamówiłam towar 22 listopada i do dziś, a mamy już połowę lutego, nie dotarł... Kontakt ze sklepem dramatyczny. Nie odbierają telefonów, odpisują na co piątego maila i przesuwają wciąż termin realizacji zamówienia. Wygląda to trochę na znany case Retrobut... Pozdrawiam Olga
  • Dodano 2 lata temu
Witam, dziękuję za informacje. Meble już zdążyłam zamówić, ale ze względu na długi okres oczekiwania, do ich przyjść jeszcze trochę zostało. Do tej pory nie miałam problemów z kontaktem ze sklepem, mam nadzieję, że tak zostanie:) Oby twoje meble szybko doszły, proszę daj znać jak cała sprawa się wyjaśni Pozdrawiam
  • Dodano 2 lata temu
Zgadzam sie z pierwsza opinią. Ja czekam na zamówienie juz 22 tygodnie, do sklepu mozna tylko pisac mejle, dodzwonic sie nie ma szans....Zdecydownie odradzam.
  • Dodano 2 lata temu
Dzień dobry, dziękujemy za Wasze opinie. Rzeczywiście w okresie noworocznym nastąpiły niezależne od nas opóźnienia w zamówieniach. Ciągle pracujemy nad jak najlepszą współpracą z naszymi dostawcami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i w razie pytań zapraszamy do kontaktu pod mailem: sklep@zfabryki.pl lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/zfabrykipl. Pozdrawiamy serdecznie i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.
  • Dodano 2 lata temu
Sofę zamówiłam, będę cierpliwie czekać na jej przyjście:)
  • Dodano 2 lata temu