Scianka TV

Witam serdecznie, Uprzejmie proszę o pomoc w aranżacji ścianki TV w długim salonie. Chciałabym, aby zabudowa była zarazem funkcjonalna i estetyczna. Fajnie byłoby aby ścianka prezentowała się dobrze z każdej strony, gdyż z jednej strony jest wejście do salonu a z drugiej balkon. Zależy mi na półkach zarówno otwartych jak i zamkniętych. Zabudowę chciałabym zamówić u stolarza. Niestety sama nie potrafię tego pomysłowo zaprojektować. Myślałam o kolorach pasujących do zabudowy w kuchni i stołu ... Będę wdzięczna za każdą sugestię i pomysł. Do tego jeszcze pozostaje problem z dobraniem stolika kawowego.

Witam, a co sadzisz o takiej zabudowie http://www.homebook.pl/inspiracje/salon/323684_-salon-styl-nowoczesny Pozdrawiam, SMP
  • Dodano rok temu
Dzień dobry! Może warto połączyć styl nowoczesny z naturalnością drewna? Takie połączenie będzie ładnie współgrało z kuchnią i ścianą w części jadalnianej. Meble z drewna w takim stylu znajdzie Pani na www.seart.pl
  • Dodano rok temu
Zabudowa na projekcie wyglada dobrze. Jest w moim guscie. Kształt frontów pasuje do kuchni. Jak otwieraja sie fronty gòrne? Czy na dole zaprojetowane szuflady? Jaka jest głębokość zabudowy? Jest tylko jeden problem, nie do kńca jestem w stanie to sobie wyobraźić na mojej ścianie. Mam wrazenie, że na wizualizacji zupelnie nie widac głębokości mebli co powoduje ich lekkość.
  • Dodano rok temu
Moze ktoś jeszcze cos doradzi :(
  • Dodano rok temu