Pomoc w aranżacji łazienki

Poszukuję pomysłu na urządzenie łazienki. Chciałabym aby była wykończona funkcjonalnie z zabudowaną pralką. Przeszkadza mi kaloryfer znajdujący się nad pralką i brak "wnęki" na umywalkę. Chętnie skorzystam z pomocy architekta..

Pani Wioletto, jeżeli chodzi o umywalkę, komfortowym rozwiązaniem będzie zamówienie jej na wymiar z materiału Solid Surface. Zapraszamy do kontaktu z działem architektury: biuro@luxum.pl https://luxum.pl/umywalki-na-wymiar/ Pozdrawiamy, Zespół Luxum
  • Dodano 15 dni temu
Zapraszam więc na konsultację lub propozycje zdalnie za pośrednictwem maila: info@jnstudio.pl . Bardzo bym prosiła o rzut lub zdjęcia wnętrza, to mi pomoże coś Pani poradzić chociażby na forum :)
  • Dodano 15 dni temu
Dzień dobry, czy koniecznie chciałaby Pani zachować pomieszczenie WC? Przy przeniesieniu pralki można przenieść grzejnik w miejsce wrysowanej umywalki, na tej samej ścianie zlokalizować miskę WC, a umywalkę przenieść na wprost wejścia. Wtedy łazienka byłaby bardziej reprezentatywna. Z doświadczenia wiem, że drugie pomieszczenie WC jest czymś na zasadzie "fajnie mieć drugie pom. WC", jednak niewiele jest takich sytuacji, z których się z niego korzysta w tym samym czasie co z łazienki głównej. Oczywiście wybór należy do Państwa. Pozdrawiam www.yonoarchitecture.com
  • Dodano 13 dni temu