Pomysł na salon

Co tu dużo mówić. Za 2 tygodnie przychodzi malarz i nie mam pomysłu na odświeżenie mieszkania. Zdjęcia na ścianie chciałabym zostawić, niekoniecznie w takiej formie i w tym miejscu. Nie mam wizji jak wydzielić tę część jadalnianą od reszty pokoju. Ogólnie całe mieszkanie jest w szarosciach i raczej takich kolorów chcę się trzymać. Proszę o podpowiedzi :)

Dzień dobry, mam tylko jedno zdjęcie i nie widzę części jadalnianej. Proponowałabym akcent kolorystyczny w postaci ściany w innym kolorze. Wtedy dodatki zrobiłabym też w tym kolorze i całość byłaby spójna. A jeśli nie chcą Państwo wprowadzać dodatkowego koloru to jedną ścianę można podkreślić ciemniejszą szarością - np. ściana z TV, wtedy telewizor nieco "wtopi się" w ścianę. Część jadalnianą można podkreślić np. poprzez powieszenie plakatów lub galerii zdjęć. Pozdrawiam!
  • Dodano 9 dni temu
Bardzo dziękuję. Niestety w trakcie dodawania postu wystąpił błąd na stronie i dwa pozostałe zdjęcia nie zostały dodane. Z tego co widzę to nie mogę już go edytować.
  • Dodano 9 dni temu
Jednak mogę dodać zdjęcia więc przesyłam dwa pozostałe. Jeszcze raz dziękuje za pomoc.
  • Dodano 9 dni temu
i ostatnie
  • Dodano 9 dni temu
Na pewno ściana z TV powinna być podkreślona a więc ciemniejszy szary lub kolor tak jak już pisałam. Wszystkie zdjęcia wtedy na ścianie ze stołem ułożyć w jakiś ciekawy sposób. Ale chyba zmniejszyłabym ilość tych zdjęć i ustawiłabym je bardziej symetrycznie - wtedy całość będzie bardziej uporządkowana.
  • Dodano 8 dni temu
Dziękuję. Zabieram się do pracy :)
  • Dodano 8 dni temu
Dzień dobry, zgadzam się co do ciemniejszego odcienia na ścianie z TV. Proponowałbym również wprowadzenia jednej lub dwóch półek nad TV i dodanie naturalnej zieleni, co znacznie ożywiłoby pomieszczenie. Pozdrawiam www.yonoarchitecture.com
  • Dodano 5 dni temu