Szara ściana na całej długości salonu (i przedpokoju)

Witam, Myślę o tym, żeby pomalować na szaro jedną z ścian salonu, która jednoczeście jest scianą na cała szerokość mieszkania (zaznaczona na czerwono na planie mieszkania. De facto chcialam zeby kolor znajdowal się za kanapą, ale nie jestem w stanie zmienić nagle koloru przy drzwiach a nie jestem pewna czy szara sciana na całej szerokości mieszkania gdzie 2 pary bialych drzwi bedę się odcinały. Pozostałe sciany w tej przestrzeni będa białe. Proszę o poradę, jak to rozwiązać. A może szarość to nie jest zły pomysł przy tym układzie?

Witam serdecznie, trudno doradzić nie znając reszty pomieszczenia tzn. przydałyby się zdjęcia. Wtedy mając pogląd na całe pomieszczenie można coś doradzić. Kolor szary jest wdzięczny we wnętrzach i niejednokrotnie odcinające się białe drzwi mogą dać ciekawy efekt. Patrząc na sam układ można stwierdzić, że szary na tej ścianie może pasować, gdyż z jednej strony mamy okna i można je ciekawie zaaranżować np. zasłonami a z drugiej strony drzwi wejściowe na wąskiej ścianie, która w zasadzie też może być szara.
  • Dodano 7 dni temu
Reszta pomieszczenia jest wlasciwie w trakcie aranżacji :) Na pewno pojawia sie biale meble kuchenne z 'betonowym' blatem.
  • Dodano 7 dni temu
Witam, białe drzwi będą bardzo dobrze współgrać z szarą ścianą. Zachęcam do białych listew podłogowych i powieszenia czarnych lub białych ramek. W swoim portfolio mam zdjęcie z zestawieniem ramek i zdjęć, które mogą Panią zainspirować. Pozdrawiam
  • Dodano 6 dni temu