Pokój bilardowy

Witam potrzebuję podpowiedzi co do wystroju pokoju bilardowego . Niestety nie widać pozostałej części pomieszczenia. Po przeciwnej stronie zest wnęka o dł 2.35 na 2.4 . Na podłodze mamy położone panele king saiz dąb. Ściana po prawej stronie od okna ma wysokość 3.5 -4 metry. Stół bilardowy pełnowymiarowy czarne boki. Myślałam aby we wnęce zrobić barek? Ściany białe. Proszę o podpowiedz.

Przepraszam wkleiłem inne zdjęcie ale właśnie widać wnękę natomiast bok ściany wysokiej ma 6.17 natomiast ten po przeciwnej stronie 8,5 metra i wysokości 1,50 natomiast szerokość 5.12 i na przeciwko wnęk jest okno 3 skrzydłowe, dziękuję
  • Dodano 9 dni temu
Witam serdecznie, temat jest bardzo rozległy a brakuje informacji czego Pani oczekuje od wnętrza. Pomieszczenie jest spore i poza stołem bilardowym i barkiem prawdopodobnie można coś jeszcze zmieścić a w dodatku dobrać wykończenie ścian, oświetlenie, dekoracje i inne elementy wykończeniowe. Kwestia o którą Pani pyta jest zbyt szeroka, a formuła porad na forum nie przewiduje takiej możliwości. Zapraszam do wykonania projektu, w którym przewidzimy i zaaranżujemy wszystkie elementy.
  • Dodano 9 dni temu
Witam, bardzo często występuje barek w pokojach bilardowych. Proponuję jeszcze umieścić stylową kanapę lub fotel, stojak naścienny na kije. Dobrze byłoby zróżnicować kolory ścian i dodać dwie lampy nad stołem bilardowym. Wszystko zależy od stylu całego mieszkania i Pani upodobań kolorystycznych. Pozdrawiam
  • Dodano 8 dni temu
Marzeniem moich klientów było posiadanie takiego miejsca - jest tam bilard, kino domowe oraz barek, kominek, miejsce do tańczenia i picia :) Inne ujęcie: https://business.google.com/photos/l/14513756556731330984 Zapraszam do współpracy!
  • Dodano 8 dni temu