fronty drewniane do mebli kuchennych cennik - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "fronty drewniane do mebli kuchennych cennik".

Produkty 20 produktów dla "fronty drewniane do mebli kuchennych cennik"

2999 zł Komoda dębowa Foresto 2.4
Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube fronty . Meble sprzedawane są zmontowane. W drewnianych meblach naturalny proces starzenia sprawia, iż staja się one wyjątkowe – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. Nie powinno się trzymać mebli blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV.
1749 zł Komoda sosnowa 4.3 Belluno Elegante biały/dąb
FREZY - zdobienia na drzwiach i frontach białej komody pochłaniają najwięcej pracy, ale są jej głównym atutem. Komoda biała pasuje do innych mebli z serii Belluno Elegante . Konserwując meble drewniane , warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.
1649 zł Komoda 4-drzwiowa Belluno Elegante biała/orzech
A może masz już dosyć swoich starych mebli? Komoda z drewna doskonale pasuje do innych mebli z serii Belluno blat orzech. Może być również dodatkiem do kolekcji Belluno Elegante bądź stanowić element wykończenia z mebli innych kolekcji. Konserwując meble drewniane , warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.
2999 zł Witryna dębowa Foresto 1.2.4
DĘBOWE FRONTY - wszystkie fronty zostały wyprodukowane z naturalnego dzikiego dębu. Meble sprzedawane są zmontowane. Decydując się na drewniane meble , należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach dębowych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać.
1199 zł Komoda TV duża Belluno Elegante biała/orzech - Wysyłka po 22.07.2019
Jest wiele sklepów na rynku oferujących te same meble które co drugi mieszkaniec ma w domu. Komoda z szufladkami wraz z innymi meblami z skandynawskiej serii Belluno Elegante wprowadzi do pomieszczenia nutkę prowansji i elegancji. Decydując się na meble wykonane z drewna , należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia się materiału. Konserwując meble drewniane , warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.
1799 zł Komoda dębowa Foresto 2.3
DĘBOWE FRONTY - fronty komody białej zostały wykonane z naturalnego drewna dębowego. Meble sprzedawane są zmontowane. W drewnianych meblach naturalny proces starzenia sprawia, iż staja się one wyjątkowe – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. Nie powinno się trzymać mebli blisko instalacji grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV.
1269 zł Komoda biała / dąb 5 szuflad Belluno Elegante
Belluno Elegante - meble białe do salonu i sypialni. Wykonana z sosnowego drewna komoda 5 szuflad Belluno Elegante stanowi piękne dopełnienie pozostałych mebli z ekskluzywnej kolekcji Belluno Elegante. Konserwując meble drewniane , warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.
1048 zł Zestaw mebli kuchennych SALEM CLASSEN
Drewniana struktura frontów w odcieniach złotego dębu wzbogaca naturalne aranżacje.
1399 zł Komoda sosnowa Belluno Elegante 3.3 biała - Wysyłka po 22.07.2019
Meble białe do sypialni i salonu. Wybierając meble , kierujesz się wieloma preferencjami. FREZY - wyraziste frezowane fronty to kolejny atut drewnianej komody trzydrzwiowej. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.
2099 zł Witryna dębowa Foresto 1.4 Prawa
DĘBOWE FRONTY - fronty witryny zostały wykonane z dziekiego drewna dębowego. Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube postarzane fronty. Decydując się na drewniane meble , należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać.
1399 zł Komoda sosnowa Belluno Elegante 3.3 biała/orzech - Wysyłka po 22.07.2019
Fronty i ścianki drewnianej komody pomalowano na ciepły odcień bieli, aby rozjaśnić pomieszczenie i tchnąć w nie uczucie świeżości. Może stanowić także intrygujący dodatek do mebli Belluno w odmiennych kolorach albo zostać dopasowana do całkowicie innych kolekcji. Konserwując meble drewniane białe , warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.
3 zł PŁYTKA GRESOWA 6X25 RO/BR62UMBR
Ich głęboka, nasycona barwa połączona ze skórzaną sofą i drewnianym stołem doda charakteru wnętrzom klasycznym. Połączone z meblami na metalowych nogach, lampami nawiązującymi do oświetlenia fabrycznego, dadzą bardzo oryginalny efekt. Kuchnia lub aneks kuchenny również są świetnym miejscem dla płytki – imitacji cegły. Wystarczy drewniany blat i białe fronty szafek kuchennych i efekt „murowany”.
109 zł PŁYTKA GRESOWA 75X75 IT/IN77WH
Świetnie połączy się z drewnianym blatem pod umywalkę oraz podkreśli klimat wnętrz w stylu vintage. Jasna tonacja pozwala zachować betonowy design i skomponować te płytki gresowe z meblami kuchennymi o ciemnych frontach z połyskiem.
539 zł Szafka nocna biała / dąb Belluno Elegante
FREZOWANIA - dekoracyjne ornamenty na frontach oraz blacie nakastlika dodają muelegancji. Drewniana szafka nocna doskonale pasuje do sypialni w stylu prowansalskim, jak i klasycznym. Decydując się na meble wykonane z drewna , należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia się materiału.  Konserwując meble drewniane , warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.
2149 zł Komoda dębowa Foresto 1.4
Na szczególną uwagę zasługują dębowe grube fronty. DĘBOWE FRONTY - fronty komody zostały zrobione z naturalnego drewna dębowego. Decydując się na drewniane meble , należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać.
1299 zł Komoda 3-drzwiowa Belluno Elegante biała/dąb - Wysyłka po 22.07.2019
Wyobraź sobie swój dom pełen pięknych, pachnących lasem mebli, których zazdroszczą Ci Twoi goście. Fronty drzwi oraz szuflad zdobią liczne rzeźbienia. Komoda 3-drzwiowa Belluno Elegante z drewna idealnie współgra z pozostałymi meblami z kolekcji Belluno Elegante, ale może być także ciekawym dodatkiem do innych serii. Konserwując meble drewniane , warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.
1169 zł Witrynka sosnowa wąska Belluno Elegante biała/dąb
FREZOWANIA - dekoracyjne frezy na frontach oraz blacie witryny sosnowej dodają jej elegancji. Witryna biały/dąb pasuje do innych mebli z serii Belluno Elegante. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.
1329 zł Biurko sosnowe Belluno Elegante dąb
Mebel z kolekcji Belluno Elegante to połączenie klasycznego stylu mebli skandynawskich oraz nowatorskich rozwiązań ułatwiających korzystanie z niego na co dzień. Drewniane biurko idealnie pasuje do pozostałych mebli Belluno Elegante, lecz może być też kontrastowym dodatkiem do innych kolekcji. Konserwując białe meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.
1649 zł Komoda 4-drzwiowa Belluno Elegante biała/dąb
FREZY - fronty szuflad posiadają motyw zdobniczy - ładną ramkę która sprawia wrażenie wpuszczanej szuflady. Prezentowana komoda 4-drzwiowa Belluno Elegante to produkt z najwyższej półki mebli sosnowych . Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble sosnowe, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.
1299 zł Stół sosnowy Belluno Elegante biały-orzech
SOLIDNE NOGI - drewniane masywne nogi pozwolą na spokojne użytkowanie stołu w salonie czy jadalni na długie lata. Drewniany stół idealnie pasuje do pozostałych mebli Belluno Elegante, lecz może być też kontrastowym dodatkiem do innych kolekcji. Konserwując białe meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

Inspiracje 20 zdjęć dla "fronty drewniane do mebli kuchennych cennik"

Kuchnia - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od Fawre s.c. - Produkt na zdjęciu: Vito Glass ze sklepu IWC Meble. Produkt na zdjęciu: BIAŁE krzesło z ekoskóry na drewnianych nogach - Biały ze sklepu altavola-design.com. Mała otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z drewnem na ścianie nad blatem kuchennym, z dwukomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z granitowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny
REFRESH MIESZKANIA 48m2 - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od WNĘTRZNOŚCI Projektowanie wnętrz i mebli Aneta Stokowska - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z betonem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z ceramicznym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z żaluzjami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: REFRESH MIESZKANIA 48m2 - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - WNĘTRZNOŚCI Projektowanie wnętrz i mebli Aneta Stokowska.
Kuchnia rustykalna - Średnia kuchnia jednorzędowa, styl rustykalny - zdjęcie od BIG IDEA studio projektowe - Produkt na zdjęciu: Lampa Octopus Natural ze sklepu Meble-Bocian. Średnia kuchnia jednorzędowa, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z czarnymi ścianami, z firanami, z płytkami na podłodze, styl rustykalny kuchnia - kafle na podłodze... KUCHNIA - meble i uchwyty... kuchnia - kolor szafek
Małe M - Duża otwarta kuchnia jednorzędowa, styl nowoczesny - zdjęcie od Vprojekt - Produkt na zdjęciu: Stół Living 80x80 cm ze sklepu Meble-Bocian. Duża otwarta kuchnia jednorzędowa, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z czarnymi frontami, z drewnianym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z fototapeta na ścianie nad blatem kuchennym, z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z granitowym zlewozmywakiem , z białymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny
Kuchnia - Apartament II - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od Meble Ideal - Produkt na zdjęciu: Okap przyścienny GLOBALO CRYSTALIO 60.5 Black Eko Max ze sklepu Okapy Kuchenne. Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z kompozytowym blatem, z laminowanym blatem, z kompozytem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, ze zlewozmywakiem wykonanym z tworzywa sztucznego, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - Apartament II - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - Meble Ideal .
REFRESH MIESZKANIA 48m2 - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od WNĘTRZNOŚCI Projektowanie wnętrz i mebli Aneta Stokowska - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z ceramicznym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z szarymi ścianami, z żaluzjami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: REFRESH MIESZKANIA 48m2 - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - WNĘTRZNOŚCI Projektowanie wnętrz i mebli Aneta Stokowska. KUCHNIA - oswietlenie i meble nie do samego sufitu... kuchnia - kuchnia... meega - super
NOWOCZESNY APARTAMENT NA WILANOWIE WERSJA I - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too - Produkt na zdjęciu: Krzesło Norden Cross ze sklepu Meble-Bocian. Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z beżowymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny kuchnia - my choice... kopernik - kolor mebli w kuchni...
Mieszkanie na wynajem 2 - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie z wyspą, styl nowoczesny - zdjęcie od All Design Agnieszka Lorenc - Produkt na zdjęciu: Krzesło Barowe Zurich Czarne ze sklepu MEBEL-PARTNER.PL. Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny
metamorfoza kuchni 15m2 - Duża otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz - Produkt na zdjęciu: Wieszak Kuchnia 03 ze sklepu Meble-Bocian. Duża otwarta kuchnia w kształcie litery l, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z kompozytowym blatem, z laminowanym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z mozaiką na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z kolorowymi ścianami, z zasłonami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny
Kuchnia na poddaszu - Średnia otwarta kuchnia w aneksie z wyspą, styl nowoczesny - zdjęcie od Meble Ideal - Produkt na zdjęciu: Patera Piato ze sklepu Meble Vox. Średnia otwarta kuchnia w aneksie z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z frontami na wysoki połysk, z czarnymi frontami, z drewnianym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z granitowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z firanami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia na poddaszu - Średnia otwarta kuchnia w aneksie z wyspą, styl nowoczesny - Meble Ideal . - kształt... kuchnia - wyspa... moje mieszkanie - kuchnia
Aneks kuchenny - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Produkt na zdjęciu: LNIANE KRZESŁO CAPE BRETON BIAŁE 45xH97x49cm RIVIERA MAISON MEBLE FRANCUSKIE ze sklepu francuska-weranda_com/. Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z laminowanym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z fototapeta na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z beżowymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Aneks kuchenny - MIKOŁAJSKAstudio. kuchnia - szafki do sufitu... Ady kuchnia - kuchenny regał... Kuchnia - mały stolik do kuchni
Kuchnia na poddaszu - Średnia otwarta kuchnia w aneksie z wyspą, styl nowoczesny - zdjęcie od Meble Ideal - Produkt na zdjęciu: Patera Piato ze sklepu Meble Vox. Średnia otwarta kuchnia w aneksie z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z frontami na wysoki połysk, z czarnymi frontami, z drewnianymi frontami, z drewnianym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z granitowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z roletami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia na poddaszu - Średnia otwarta kuchnia w aneksie z wyspą, styl nowoczesny - Meble Ideal . Nasze mieszkanie :) - jasne drewniane blaty, czarny i bialy... kuchnia - szklo na scianie... kuchnia - podobny układ
Eleganckie Powiśle - Duża otwarta kuchnia jednorzędowa z wyspą, styl glamour - zdjęcie od EG projekt - Produkt na zdjęciu: Stół Lagos Machina Machina Meble WL1-321 ze sklepu sfmeble.pl. Duża otwarta kuchnia jednorzędowa z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z zasłonami, z płytkami na podłodze, styl glamour kuchnia - sztukateria na suficie podwieszanym nad kuchnią... Ideabook łazienka - kuchnia glamour... kuchnia - kuchnia glamour
Projekt wnętrz mieszkania Kraków - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, styl rustykalny - zdjęcie od mocolocco - Produkt na zdjęciu: Stół Lagos Machina VIII Machina Meble WL1-318 ze sklepu sfmeble.pl. Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z nakładanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , z wolnostojącym sprzętem adg, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl rustykalny
Kuchnia - Apartament II - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od Meble Ideal - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z laminowanym blatem, z kompozytem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, ze stalowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - Apartament II - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - Meble Ideal . Zdjecia wnetrz - kuchnia... Kuchnia - zabudowa kart-gip... aaa - meble
Kuchnia - zdjęcie od Pracownia projektowa Novi art - Produkt na zdjęciu: Krzesło Barowe Zurich Białe ze sklepu MEBEL-PARTNER.PL. Średnia otwarta kuchnia dwurzędowa, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z betonem na ścianie nad blatem kuchennym, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z wolnostojącym sprzętem adg, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl minimalistyczny

Artykuły 20 artykułów dla "fronty drewniane do mebli kuchennych cennik"

Białe kuchnie zawsze na czasie. Przegląd inspiracji i rozwiązań
Drewniane mogą być blaty, żaluzje czy podłoga. Niektórzy decydują się również na bardzo modne rozwiązanie w przypadku aneksów kuchennych - drewniany barek. Czarne elementy mogą również zamieszkać na kafelkach lub wśród kuchennych akcesoriów. ----... Aranżując białą kuchnię warto bliżej przyjrzeć się fakturze mebli Jeśli marzy Ci się nowoczesna kuchnia z nutą glamour, wybierz meble o połyskujących frontach. - Ribesalbes Bisel Blanco Brillo 10x20 Płytka ścienna szkliwona marki Ribesalbes
Jaki okap do jakiego stylu? Przegląd inspiracji
Klasyka to uniwersalność, gdzie często goszczą kamienne wykończenia, przeszklone szafki czy rzeźbione drewniane fronty. Idealnie gdyby kolorystycznie nawiązywał do całości – komponował się kolorystyką mebli lub kamienia naturalnego na blatach. Często proste, ale pełne światła wnętrza ożywiamy mocnymi kolorystycznymi akcentami w postaci kolorowych frontów mebli i dopasowanego do nich okapu. Meble są funkcjonalne i są praktycznie zupełnie pozbawione zdobień. Prostota formy mebli jest wyraźnie podkreślona doskonałym wykonaniem, ze szczególną dbałością o detal. -
Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu – designerskie meble kuchenne
Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu – designerskie meble kuchenne... **Coraz częściej do kuchni wkrada się niebanalny design Industrialny styl kuchni VALENTIA – firmy Halupczok – magnetyzuje, a chłód stosowanych barw i materiałów ocieplają drewniane akcenty. Lakierowane fronty, głęboki mat, spiek kwarcowy i metalizowane uchwyty sprawiają, że bryła mebli wygląda nietuzinkowo, a system przesuwnych organizerów, który producent ciekawie umieścił w blacie wyspy kuchennej, stanowi kwintesencję indywidualizmu, pozwalając na kreację miejsca ściśle dopasowanego do naszych kulinarnych zwyczajów. Żeby jednak nie powielać schematów i sprawić, że kulinarne królestwo będzie prezentowało się bardziej oryginalnie i nieszablonowo, projektanci linii mebli LUCCA VETRO postanowili nadać prostej bryle bardziej nowatorskiego wyglądu. Połyskujące fronty, podświetlane uchwyty i pionowe przefrezowania to element wizualnej gry firmy Halupczok, dzięki czemu wnętrze wyda się większe, przestronniejsze i jeszcze bardzie intrygujące. -
Wybieramy fronty do nowoczesnej kuchni
Wybieramy fronty do nowoczesnej kuchni... **Kuchnia jest niekiedy polem bitwy W prostych konstrukcjach mebli i szafek skrywają się elementy minimalistycznego klimatu. Dziś, biorąc pod uwagę to trio, wybierzemy fronty do kulinarnego królestwa. O czym należy pamiętać wybierając fronty do kuchni? --... To innowacyjny produkt, spełniający się w roli materiału okrywającego przestrzenie kuchennych frontów -
Matowe czy w połysku? Wybieramy fronty do kuchni
Czy fronty w połysku będą pasowały stylem do innych mebli w mieszkaniu, aranżacji pozostałych pomieszczeń? Fronty matowe... ----... Matowe wykończenie możemy wybrać w zasadzie przy każdym rodzaju materiału, z którego wykonano meble Wpływ na to mają stosowane materiały, często drewniane. Prezencja tych mebli jest jednak imponująca. Szczególnym urokiem wyróżniają się ciemne meble, drewniane lub imitujące drewno z widocznym usłojeniem. - czarne matowe szafki kuchenne z drewnianym blatem, świeże rośliny doniczkowe... szare płytki betonowe w kuchni, białe matowe meble kuchenne z drewnianym blatem... białe meble kuchenne z połyskiem, drewniany stół, krzesła z szarym obiciem
Podłoga w kuchni – praktyczny i trwały gres imitujący drewno!
**Aranżacje z drewnianą podłogą budzą pozytywne skojarzenia. Biel jako kolor dominujący występuje na frontach prostych mebli kuchennych, dając poczucie ładu i harmonii. Szlachetny odcień desek na podłodze mieszamy z wiecznie modną czernią, która otula fronty mebli kuchennych, oraz bielą pokrywającą blaty i ściany. Matowe płytki [Fuerta sabbia](http://www.cerrad.pl/produkty/pl/fuerta-sabbia) ułożone na wzór popularnej jodełki nawiążą do wystroju starych kamienic, a atmosferę elegancji spotęgują proste bryły mebli podświetlone wiązką światła płynącą z niebanalnych, wiszących żyrandoli. Geometryczne meble połączone z designerskim oświetleniem, dużą dawką szarości, bieli i czerni oraz głębią koloru zastosowanego na podłodze podkreślą indywidualizm wnętrza i zdecydują o jego unikalnym charakterze. -
Biała, czarna, a może szara kuchnia? Co wybrać na ścianę w kuchni?
**... ... Zatrzymajmy się przy kuchennych trendach --... ... Urządzając klimatyczną kuchnię musimy wziąć pod uwagę mnóstwo aspektów, w tym kolorystykę ścian, podłóg, mebli, dodatków i dekoracji Zastanówmy się nad bazą kuchni – meblami oraz wykończeniem ścian i podłóg. Gdy dobierzemy do tego podłogę w czarno-białe motywy oraz meble o eleganckich rzeźbionych frontach stworzymy stylizację w stylu art deco lub klasycznym. Żółte lub czerwone fronty mebli trudno jest dopasować do klasycznej czerni i bieli. -
Kuchnia w stylu angielskim- jak ją urządzić? PORADNIK
Motywy kwiatowe pojawią się na tapetach, obiciach mebli, tkaninach (firanki, zasłonki), porcelanowych wazonikach i wiązankach ustawianych na półkach w celach dekoracyjnych. **Jakie meble wybrać do kuchni w stylu angielskim? **Jaki materiał wybrać na meble do kuchni w stylu angielskim? Mebledrewniane, blaty najczęściej kamienne. Do budowy mebli używa się naturalnych materiałów, korpusy zbudowane są metodą ramową, a całość wykańczana ostatnią warstwą farby nanoszoną ręcznie. - białe meble do angielskiej kuchni... czarny kamienny blat w białej kuchni... angielska jadalnia
Biała kuchnia - jaka podłoga? Jak dobierać kolory w kuchni?
W kuchennych wnętrzach z lubością brylują śnieżnobiałe meble i ściany. Chłód bieli i ciepło drewna... ----... W białej kuchni przepięknie prezentuje się drewniana podłoga bądź kafle imitujące drewniane deski Z jasnymi meblami i drewnianą posadzką pięknie koresponduje cegła. Wybierając opcję numer dwa, wybierz połyskujące fronty mebli i minimalistyczne chromowane akcenty. Jeśli marzysz o jasnej podłodze, zafunduj meblom drewniane lub czarne blaty. - Mini Hexagon B&W Mix 26x30 marki Dunin... Diamond, DAMIER - kolekcja MODERN marki Raw Decor... Lampa Wisząca ARIEGES 3 marki Zfabryki.pl
Wybieramy meble kuchenne
Wybieramy meble kuchenne... **Jak wybrać odpowiednie meble do kuchni? Dlatego wybierając meble kuchenne trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników - funkcjonalność, estetyczny wygląd, odpowiednie rozmiary oraz trwałość i łatwość utrzymania w czystości materiałów, z których wykonane są szafki kuchenne. **... ----... Pamiętajmy tylko, iż konsekwentna aranżacja kuchni wymaga dopasowania designu mebli do wybranego stylu. Fronty z niej wykonane są tańsze, ale i mniej odporne, niż fronty drewniane - wykonane z litego drewna lub płyty meblowej. - W kuchniach urządzonych w stylu nowoczesnym, priorytetem będzie prostota, funkcjonalność, a także zdecydowana, jednolita kolorystyka frontów meblowych. kuchnia w stylu skandynawskim, czarny blat, szara lampa wisząca, biała cegła... białe płytki w kuchni, czarna lampa wisząca... nowoczesna kuchnia, biała podłoga, kremowe meble kuchenne
7 pomysłów na aranżację kuchni w drewnie
Drewniane meble w kolorze czarnym i białym prezentują się niezwykle stylowo. Często zestawia się je z monochromatycznymi frontami mebli o wyraźnym połysku oraz metalowymi elementami. Jeśli fronty mebli wykonane są z akrylu czy aluminium, warto wprowadzić do kuchni dodatkowe akcenty wykonane z drewna. Tutaj, oprócz mebli o drewnianych frontach, powinny znaleźć się charakterystyczne belki sufitowe oraz oryginalna stolarka okienna i drzwiowa. -----------... Drewniane meble kuchenne w stylu vintage zazwyczaj mogą się pochwalić łagodnymi, zaokrąglonymi krawędziami - minimalistyczna kuchnia z drewnianym rzędem szafek wiszących... kuchnia industrialna... nastrojowa kuchnia rustykalna
Sposób na wyjątkową kuchnię – meble inspirowane naturą
Sposób na wyjątkową kuchnię – meble inspirowane naturą... **Wszędzie dobrze, ale w kuchni najlepiej! Materiał słynie nie tylko ze swojej **uniwersalności stylistycznej** – która pozwala na wykorzystanie go w niemal każdym trendzie – ale również wykończeniowej, ponieważ bez przeszkód może wystąpić w roli **podłoża, ściany, mebli, blatu czy dodatków**. W kuchni LIGURIA wykorzystano **szczotkowane drewno** w roli blatu wyspy kuchennej, by nieco ocieplić nowoczesną bryłę mebli i przełamać elegancję lakierowanych konstrukcji elementem dającym **poczucie harmonii**. Idealnym uzupełnieniem jego wyraźnej struktury jest **intensywny odcień łupka** pokrywającego front wyspy kuchennej, a przeważająca ilość bieli, nie dość, że rozświetla pomieszczenie, to także pogłębia intrygujące, nieregularne faktury zastosowanych materiałów. Idealne meble to...? - Idąc w stronę tradycyjnego nurtu, możemy wykorzystać dąb lub jesion, by uczynić z nich **oryginalne wstawki i szprosy mebli kuchennych**, stylizowanych na wzór angielski czy dworkowy. Łagodne mleczne beże frontów zyskają **lekkości** dzięki witrynom i przeszkolonym elementom, a symbolem współczesnego projektowania będą innowacyjne systemy wewnętrzne – szafki cargo, organizery czy szufladki na przyprawy. drewniany blat kuchenny... drewniany blat kuchenny... biały blat kuchenny
Jak urządzić nowoczesną białą kuchnię - 7 sposobów
Aby dodatkowo ułatwić sobie prace porządkowe wybierz meble o matowym wykończeniu. Śliskie, połyskujące mebli dodatkowo podkreślą jego nieregularną, surową strukturę, z kolei drewniane blaty, przełamią chłód. Postaw na ceglane i drewniane wykończenia! Ceglane płytki mogą z powodzeniem zamieszkać nad ciągiem szafek stojących, a drewno na blatach kuchennych mebli. Nie chodzi nam jednak o zwierciadło zamknięte w klasyczne ramy, ale o lustrzane fronty szafek bądź lustrzaną mozaikę naklejoną na ścianę. - biała kuchnia z połyskiem... biała kuchnia z czarnym piekarnikiem... biała kuchnia z oknem
Kolorowe meble kuchenne - przegląd inspirujących rozwiązań
Kolorowe meble kuchenne - przegląd inspirujących rozwiązań... **W dobie boom’u na białe, szare i czarne kuchnie, kolorowe fronty meblowe mogą wydawać się pewną ekstrawagancją Wspólnym mianownikiem dla obu rzędów pozostaje drewno - drewniane uchwyty oraz listwa. Monochromatyczne meble kuchenne... --... Ciekawym wyborem może być również monochromatyczna zabudowa kuchenna Fronty takiego modelu są utrzymane w rozmaitych odcieniach jednego koloru np. barwy niebieskiej. Meble kuchenne mogą być zatem ozdobione np. gradientem, czyli efektownym cieniowaniem polegającym na płynnych tonalnych przejściach bądź osobnymi polami kolorystycznymi - poczynając od barwy gołębiej, idąc poprzez błękit, na granacie kończąc. - Pastelowe meble kuchenne... --... Osoby, które lubują się w jasnych, subtelnych aranżacjach, mogą z powodzeniem sięgnąć po urokliwą paletę pasteli Wystarczy, że pomalujesz specjalną farbą do mebli jedną z szafek lub zafundujesz jej ciekawą okleinę meblową. Taki zabieg sprawia, że fronty szafek w intensywnej tonacji nie przytłaczają kuchennej przestrzeni, a jedynie dodają jej charakteru. Złote i srebrne meble kuchenne... --... Na koniec zestawienia zostawiliśmy najbardziej kontrowersyjny smaczek - meble kuchenne w kolorze złota i srebra
Jak przechowywać w kuchni? Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o wygodzie
Za pięknymi frontami mebli chowamy przydatne akcesoria — garnki, kieliszki, sztućce, przybory kuchenne, domowe przetwory, przyprawy czy środki chemiczne. Ale nie takie zwykłe szuflady — oparte na listwach jak w starych drewnianych meblach, czy niewytrzymałych prowadnicach rolkowych, które słabo sobie radzą z dużym obciążeniem. Te płytsze doskonale sprawdzą się jako miejsce przechowywania sztućców, czy podręcznych, niewielkich przyborów kuchennych, które zawsze powinny być pod ręką. System obejmuje zarówno szuflady frontowe - takie, w której każda posiada odrębny front, jak i wewnętrzne, kryjące się niejako za wspólnym dużym frontem. Podczas remontu czy wymiany mebli kuchennych często nie zastanawiamy się nad wygodą, stawiając na piedestał jedynie estetykę. -
Zalety mebli kuchennych w naturalnym kolorze drewna
Zalety mebli kuchennych w naturalnym kolorze drewna... **Decydując się na nowe meble do domu należy zwrócić szczególną uwagę na komfort użytkowania oraz jakość produktów Black Red White oferuje wiele mebli kuchennych w naturalnym wybarwieniu, które cieszą się obecnie dużą popularnością.**... Meble w kolorze jasnego drewna nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter Dzięki drewnianym frontom przestrzeń staje się modna i estetyczna, a funkcjonalne rozwiązania pomagają w utrzymaniu porządku we wnętrzach szafek i szuflad. Wielu kupujących wybierając obecnie meble kuchenne decyduje się na modną i nowoczesną estetykę. Kolekcja Pasen 2 to proste meble, pozbawione zdobień, dzięki czemu idealnie eksponują drewnianą fakturę. -
10 pomysłów na modną kuchnię z czarnym okapem kuchennym
Przedstawiamy 10 ciekawych pomysłów aranżacji kuchni z zastosowaniem cichych i wydajnych okapów kuchennych marki GLOBALO w kolorze czarnym.**... ... Pomysł na kuchnię w stylu skandynawskim Charakteryzują go jasne barwy, prostota, uniwersalność i przywiązanie do natury, którą dostrzeżemy w drewnianych meblach o nieskomplikowanych, geometrycznych kształtach. Ponadczasowa czerwona cegła w połączeniu z naturalnym odcieniem drewnianych frontów i blatu z czarnego granitu tworzą harmonijną całość. Pomysł na kuchnię w stylu tradycyjnym... --... Ciekawym zabiegiem jest tutaj podłoga, która ociepla klasyczną zabudowę mebli o błyszczących frontach. - czarny okap kuchenny w skandynawskiej kuchni... biała kuchnia z drewnianym blatem i czarnym okapem... biała kuchnia z drewnianym blatem i z czarnym okapem
Nowoczesna kuchnia z drewnianymi akcentami. Zobacz nasze propozycje!
Spełnia szczególną rolę – ociepla chłodne tony ścian i mebli, przełamuje nowoczesną biel, dodaje przytulności i czyni przestrzeń oryginalną. Drewniane blaty i fronty – czy warto? --... Jak już wspominaliśmy drewniane blaty to punkt ocieplający białe kuchenne szafy oraz spajający element przestrzeni otwartej na salon Projekt klasycznej kuchni, w której jesionowe lub dębowe akcenty są zintegrowane z kremowym tonem mebli i stanowią oryginalny duet z granitowym blatem. Ciepłe drewniane akcenty znakomicie współgrają zarówno z mocnymi barwami, jak i tymi tworzącymi jasną paletę. - drewniany blat kuchenny... drewno w kuchni... czarny okap kuchenny
Jak urządzić małą kuchnię?
W jakim kolorze powinny być meble do małej kuchni? Meble powinny być utrzymane w jasnej kolorystyce – delikatne szarości, łagodne drewniane odcienie i jednolita faktura sprawią, że nawet niewielkie pomieszczenie wyda się większe. Sięgajmy po meble kuchenne, szafki i fronty o subtelnych barwach. Funkcjonalne meble do kuchni… czyli jakie? Blokady do drzwi, zaślepki na gniazdka czy narożne ochraniacze pozwolą na podróże po kuchennych destynacjach, bez obaw o jakiekolwiek urazy. - zabudowa kuchenna ikea... nowoczesna kuchnia z czarnymi akcentami... kuchnia na wymiar na poddaszu
Jak dobrać materiały i kolory mebli kuchennych, by efekt był zachwycający?
Jak dobrać materiały i kolory mebli kuchennych, by efekt był zachwycający? Poznajcie sekret producenta mebli kuchennych, które zachwycają – kształtem, designem i praktycznością. Do czego pasują fronty z połyskiem, a do czego powierzchnie chropowate? Podczas urządzania mniejszego lokum, warto wykorzystać możliwość gry światłem, odbijającego się od mebli z połyskiem. Kolekcja mebli kuchennych Siena White marki Halupczok to doskonały przykład mirażu materii, światła i formy – gwarantujący lekkość i ekskluzywność zarazem – uzyskany dzięki zastosowaniu połyskującego łupka, piaskowanego szkła oraz podświetlanych uchwytów. - Kuchnia LIGURIA... biała kuchnia Halupczok, biały blat, nowoczesna kuchnia... biała kuchnia Halupczok, drewniane hokery, drewniany blat, czarne ściany