Wysokie standardy higieny dla każdej łazienki - Miski WC bez kołnierza Rimfree® –

Dbałość o codzienną higienę jest bardzo ważna, bo realnie przekłada się na stan naszego zdrowia. Ta kwestia jest szczególnie ważna w pomieszczeniach takich jak łazienka i toaleta. Aby zapewnić najwyższy poziom i łatwość w utrzymaniu higieny firma KOŁO stworzyła system Rimfree®. Jest to połączenie dwóch angielskich słów „rim”, które oznacza kołnierz, rant, obrzeże oraz „free”, czyli wolny od. Tak powstała nazwa miska WC bez kołnierza.

Nr 1 na rynku!

Innowacyjne podejście do projektowania ceramiki pozwoliło marce KOŁO zaproponować pierwsze na rynku, całkowicie bezkołnierzowe rozwiązanie misek WC. Zapewne każdy z Was kojarzy reklamy telewizyjne chemii domowej, które nie pozwalają zapomnieć, o tym co może kryć się pod kołnierzem miski w łazience.

W przypadku Rimfree® ten problem skutecznie wyeliminowano. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas miski WC.

Efekt? Nowy poziom higieny łazienki! Każdy fragment wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, przez co utrzymanie w czystości misek WC bez kołnierza Rimfree® nie sprawia najmniejszego trudu. Co ważne, można wreszcie zapomnieć o używaniu silnych detergentów – wystarczy przetarcie i delikatne środki czyszczące. Oryginalność i przełomowość rozwiązania Rimfree® podkreśla fakt, że jest ono chronione patentem.

Bez kołnierza? Bez obrzeża? Bez rantu? Jak to działa?

Sekret tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda spłukująca misę dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki.

Produkty Rimfree® spełniają europejską normę produktową EN 997, posiadają certyfikat na znak bezpieczeństwa oraz certyfikat zgodności z Polską Normą. Co istotne, wśród produktów Rimfree® są też takie dostosowane do spłukiwania 4/2 l.

KOŁO systematycznie uzupełnia swoją ofertę o produkty Rimfree® – są one już standardem, który wyróżnia firmę na tle konkurencji. Na rynku funkcjonują różne rozwiązania, w większości tylko częściowo eliminujące problem gromadzenia się zanieczyszczeń w zakamarkach. Oryginalne miski WC Rimfree® bez kołnierza wewnętrznego znajdziemy w produktach KOŁO, KERAMAG i KERAMAG DESIGN, zarówno w nowych seriach, jak też w tych doskonale znanych Klientom.

Miski Rimfree®w ofercie

Ważne:

 • pierwsza na rynku, oryginalna i opatentowana miska WC bez kołnierza Rimfree®

 • całkowicie bez kołnierza, rantu, obrzeża – nie uznajemy półśrodków! Teraz utrzymanie czystości w toalecie jest dziecinnie proste – bez agresywnych detergentów i przy minimalnym nakładzie pracy

 • ekologiczna: miska WC Rimfree® jest dostosowana do spłukiwania 4/2 l wody

 • najszersza oferta na rynku - modele misek Rimfree® pod markami KOŁO, KERAMAG i KERAMAG DESIGN

Komentarze

Anonimowy użytkownik

mam i szczerze polecam ;) GENIALNE rozwiązanie!
 • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Dobrze splukuje nawet 'grubsza sprawę'?
 • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Tak, spłukuje wszystko :p
 • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Są genialne polecam
 • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Super sie sprawdza i pieknie prezentuje :)
 • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Też mam. Na razie testuję :)
 • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Popieram :) mam i są doskonałe w utrzymaniu czystości, a poza tym dobrze się prezentują.
 • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Firma Koło ma bardzo dobre miski dostępowe.zakupiłem taką miskę bez kołnierza czyli Rimfree i to był strzał w 10. natomiast nie polecam podobnego produktu firmy cersanit. Po zamontowaniu w drugiej łazience gdzie miałem umywalkę i wannę cersanit okazało się że miska nie spełnia swojej funkcji w 100%. Dokładniej mówiąc przy spłukiwaniu woda nieznacznie wylatuje na podłogę.czego nie ma w Koło
 • Dodano 3 lata temu
Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie i po więcej informacji zapraszamy na www.rimfree.pl - pozdrawiamy!
 • Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Łazienka,