Nowoczesne patelnie na każdą okazję

Zapewne trudno jest nam dziś sobie wyobrazić kuchnię bez tak podstawowych akcesoriów jak garnki i patelnie. Używamy ich do przygotowywania obiadów, kolacji na ciepło a nawet śniadań, gdy na przykład mamy ochotę na pyszną jajecznicę z dodatkiem cebuli i pomidorów bądź porcję rozgrzewających płatków jaglanych z bakaliami. Takie gorące śniadanie stawia na nogi i daje energię do działania.

Royal - królewska elegancja i doskonałe walory użytkowe

Podczas przyrządzania posiłków ważną rolę odgrywają walory funkcjonalne poszczególnych akcesoriów. Zapewniają nam komfort w czasie wykonywania wszelkich kuchennych prac, sprawiając równocześnie, że przebiegają one sprawnie i szybko. W grupie dostępnych na rynku patelni linia Royal marki Galicja wyróżnia się wyjątkowymi zaletami praktycznymi. Patelnie posiadają solidne grube ścianki i dno, które wraz z wewnętrzną powierzchnią pokryte jest nieprzywieralną powłoką zapewniającą wygodę użytkowania. Funkcjonalne, wyposażone w ergonomiczną powlekaną silikonem rączkę przeznaczone są również do kuchenek indukcyjnych.

Patelnie odznaczają się także interesującym designem i nie bez powodu otrzymały nazwę Royal. Tworzą one naprawdę iście królewską, niezwykle dekoracyjną rodzinę kuchennych akcesoriów, w skład której wchodzą patelnie w sześciu różnych rozmiarach. Zachwycają estetyką, pięknym wykończeniem i wysokiej jakości materiałami. Czarna barwa w połączeniu z czerwoną ładnie wyprofilowaną rączką, która podkreśla piękny wygląd patelni sprawia, iż są one wspaniałą ozdobą wnętrza.

Atrakcyjny design akcesoriów kuchennych zamienia proste kuchenne czynności w prawdziwą sztukę tworzenia smakowitych potraw. Patelnie Royal wprowadzają do kuchni uroczysty nastrój, który udziela się wszystkim domownikom. A co możemy na nich przygotować? Jednym z najprostszych do przygotowania dań obiadowych jest: łosoś z patelni z pomidorkami. Łosoś z patelni z pomidorkami koktajlowymi

Galicja dla Twojego Domu, Patelnia ROYAL 30 cm z powłoką nieprzywieralną, indukcja

Komentarze

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Kuchnia,