Spersonalizuj swoją szafę

Personalizacja staje się coraz bardziej popularna w różnych dziedzinach życia. Te same, masowe produkty nie spełniają już naszych wymagań. Takie zjawisko zauważalne jest również w meblarstwie.

Przeglądając kolejne katalogi w poszukiwaniu szafy idealnej ciężko jest wybrać coś dokładnie dopasowanego. Zazwyczaj pole możliwości zawęża się do elementów zewnętrznych, a jeżeli chcemy zdecydować się na coś bardzo wyjątkowego trzeba przygotować się na zdecydowanie większy budżet.

Idealnym rozwiązaniem jest dopasowanie wszystkich elementów do swoich potrzeb, co maksymalizuje funkcjonalność wybranej szafy. Wtedy mamy pewność, że produkt spełni wszystkie nasze wymagania, a my będziemy w stanie odpowiednio zagospodarować przestrzeń mieszkaniową.

Możliwość pełnej personalizacji produktu proponuje nam firma Wajnert Meble. W ofercie można znaleźć system szaf z drzwiami przesuwnymi DEKO. Mebel ten jest odpowiedni do wyposażenia mieszkania lub domu i daje ogromne możliwości zarówno aranżacyjne jak i funkcjonalne. Wyjątkowo atrakcyjna jest obecna oferta różnych wersji kolorystycznych korpusów i frontów szaf oraz możliwość wyboru kolorowych grafik na fronty. Wszystkie warianty dostępne są w różnych konfiguracjach, co daje nam ogromny wachlarz wyboru w przystępnej cenie.

Jak personalizować?

Przy komponowaniu swojej wymarzonej szafy warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Po pierwsze należy zastanowić się nad wymiarem i korpusu całej szafy, nad jej rozmiarem, aby nie zajmowała ona niepotrzebnie zbyt dużo, a jednocześnie była bardzo funkcjonalna. Jest to o tyle ważne, że zakup szafy jest zazwyczaj dokonywany z myślą, aby mebel ten służył nam jak najdłużej.

Drugim krokiem będzie dopasowanie odpowiedniego wnętrza naszej szafy. Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie możliwości wyboru poszczególnych elementów: od półek oraz szuflad po wieszaki na spodnie oraz stelaż na obuwie.

Finalnym etapem będzie wykorzystanie możliwości wyboru wyglądu zewnętrznego szafy, który składa się z frontów, mogących zawierać wybrany wariant kolorystyczny w kolorze: białym, buku twardzielowym, dąbu sonoma, kasztanu klasycznego, venge ciemne, czarnym, sosny loft kremowy, dębu craft biały, dębu sanremo, w kolorze płyty łączonym z lustrem lub grafiką.

Jeżeli już teraz chcesz spróbować skomponować własną szafę odwiedź stronę http://www.wajnert.pl/konfigurator-deko/, gdzie znajdziesz kreator szafy DEKO.

Sprawdź aktualne promocje firmy Wajnert Meble na http://www.wajnert.pl/promocje.

Komentarze

Anonimowy użytkownik

To chyba typowo poradnik dla Kobiet :P
  • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

To moje dzisiejsze zbiory
  • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

super design ;)
  • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Chce taką szafeeee!!!!! Mezuuuuu!!!!
  • Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Meble,