Modny trend, czyli pastele we wnętrzach

Pastele we wnętrzach wprowadzają sielski klimat i pogodny nastrój.

Ciepły beż, aromatyczna brzoskwinia, świeża mięta czy pudrowy róż – to tylko niektóre z propozycji pastelowych kolorów, które można zastosować we wnętrzu swojego salonu, sypialni bądź kuchni. Nieodparty urok tych delikatnych barw sprawia, że pomieszczenie staje się oazą domowników.

Pogodne kolory pozostawiają także duże możliwości aranżacyjne. Doskonale współgrają z innymi pastelami, jak również z uniwersalną i zawsze modną bielą. Delikatne odcienie podkreślić możemy dodatkami w zdecydowanych kolorach lub skontrastować z odważnymi neonami.

Niekiedy nie musimy zmieniać całego wnętrza, aby wprowadzić do niego powiew świeżości i urządzić je zgodnie z panującymi trendami. Wystarczy zastosować kilka dodatków, które szybko i efektownie zmienić pomieszczenie.

W jadalni doskonałym pomysłem będzie obrus w delikatnym odcieniu lilia, na którym idealnie zaprezentuje się biała zastawa.

W pastelowym salonie nie może zabraknąć zasłon, narzuty i poszewek w pogodnych barwach.

W białym wnętrzu idealnie prezentuje się także pastelowa kanapa. Całość dopełni miękki dywan, oczywiście w spokojnej tonacji.

Komentarze

Anonimowy użytkownik

pieknie
  • Dodano 5 lat temu

Anonimowy użytkownik

Urocze połączenia kolorków, delikatnie i kobieco. Ciekawe tylko co na to panowie ;)
  • Dodano 5 lat temu
Fotel zolty
  • Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Kolor we wnętrzu, Trendy,