Beton architektoniczny we wnętrzach

Jeszcze do niedawna nikt nie myślał o wykorzystywaniu betonu podczas aranżacji przestrzeni mieszkalnych. Dziś betonowe akcenty pojawiają się już nie tylko w niekonwencjonalnych wnętrzach, biurach czy klatkach schodowych, ale również znajdują zastosowanie w bardziej tradycyjnych pomieszczeniach - betonowa ściana w łazience, kuchni czy salonie jest stosowana coraz częściej. Beton daje duże możliwości, pozwala uzyskać zaskakujący, nieoczywisty efekt i nadaje charakteru wnętrzom. Raczej dla miłośników nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, choć dobrze wkomponowany i połączony z "ciepłymi" dodatkami, dobrze prezentuje się w każdym wnętrzu.

Płyty betonowe od conreate.pl

Płyty betonowe od conreate.pl

Aby nasza betonowa ściana wyglądała jeszcze ciekawiej możemy ją odpowiednio oświetlić.

Płyty betonowe od conreate.pl

Płyty betonowe od conreate.pl

Jeżeli zdecydujemy się na zastosowanie betonu w łazience czy nad blatem kuchennym, pamiętajmy aby go odpowiednio zabezpieczyć. Na rynku dostępne są także płytki ceramiczne imitujące beton.

Innym sposobem na uzyskanie efektu betonowej ściany jest zastosowanie tynku dekoracyjnego imitującego beton.

Na rynku dostępne są również tapety, które doskonale imitują wygląd betonu w różnych ciekawych formach i wspaniale dekorują wnętrze. Wystarczy przykleić tapetę do ściany i efekt "murowany" :)

Komentarze

Anonimowy użytkownik

Za betonem nie przepadam....ale tu jest wyjątkowej urody!
  • Dodano 5 lat temu

Anonimowy użytkownik

Tylko nie beton....
  • Dodano 5 lat temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Dekoracja ścian, Trendy,