Stwórz niepowtarzalny świat dziecka

Urządzanie pokoju dla malucha jest niezwykłym przeżyciem. Po dziewięciu miesiącach oczekiwania witasz wreszcie na świecie kogoś, kto zmieni Twoje życie i dom. Chcesz, żeby dorastał w pięknym świecie i spełniał swoje marzenia. Dorastanie w przestrzeni, która dostarcza pozytywnych bodźców i stymuluje zmysły pomaga odważniej poznawać świat. Jak urządzić mieszkanie bezpieczne dla malucha? Wybieraj tylko te produkty, które mają odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Sprawdź pod tym kątem: farby, lakiery do podłóg, tapety, meble i lampy. Zapomniałeś już jak to jest być dzieckiem. Pragnienie poznawania świata bywa czasem niebezpieczne. Meble pozbawione ostrych krawędzi pozwolą unikać bolesnych niespodzianek, odpowiednie zabezpieczenie szafy i szuflady nie przytrzasną małych rączek. Zabezpiecz kontakty i lampy.

Łóżeczko - centrum świata Niezbędnym meblem w pokoju malucha jest wygodne, bezpieczne łóżeczko dziecięce. Kolorowe, interaktywne szczebelki przyciągną jego wzrok, a różnorodne faktury materiałów, będą stymulowały zmysł dotyku, którym w pierwszych miesiącach intensywnie poznaje świat

Wasz mały świat Potrzebujesz miejsca na sporą ilość rzeczy. Idealne meble do małego mieszkania, to meble wielofunkcyjne np. komoda z przewijakiem. Przydadzą się też pojemne szafy i podesty. Spanie i jedzenie, to najważniejsze potrzeby maleństwa. Kup wygodny fotel do karmienia i dyskretne źródło światła. Ciesz się wspólnymi chwilami. Nie gromadź dużej ilości zabawek. Praktyczna skrzynia pomoże Ci w utrzymaniu porządku. Na półkach ułóż książeczki, ulubionego pluszowego misia, czy szmacianką lalkę.

Osobny pokoik w pierwszych miesiącach życia wymaga wstawania w nocy na czas karmienia. Jak urządzić sypialnię, by ułatwić sobie życie i mieć malucha blisko siebie ? Dosuń łóżeczko niemowlęce do swojego łóżka lub korzystaj w pierwszych miesiącach z kołyski. Wybierz miękkie w dotyku pościele o kolorach i wzorach, które lubisz. Będą gwarancją dobrych snów.

Jeśli chcesz, żeby łóżko posłużyło dłużej niż kilka miesięcy, kup takie, które zmienisz później w sofkę.

Komentarze

Anonimowy użytkownik

niby ładne ale troche za jasne no i kogo na takie meble stać?chyba para ksiażęca może sobie pozwolić
  • Dodano 6 lat temu

Anonimowy użytkownik

Jeżeli pomieszczenie nie jest duże, to jasne kolory idealnie się nadają - optycznie powiększają wnętrze, światło ma się od czego odbić. Inna sprawa to jest to jednak pokój dziecięcy, więc warto właśnie stworzyć dosyć neutralne tło dla zabawek i innych elementów, których w takim pokoju nigdy nie brakuje. W przeciwnym razie narażeni jesteśmy na przesyt ilościowo - kolorystyczny :) co niekoniecznie wpływa korzystnie na rozwój dziecka.
  • Dodano 6 lat temu

Anonimowy użytkownik

Gdzie można i za ile kupić te mebelki?
  • Dodano 5 lat temu

Anonimowy użytkownik

Śliczna kreska
  • Dodano 5 lat temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Pokój dziecka, Meble,