Ożywiamy wnętrza, czyli barwne dekoracje wnętrz

Jak w szybki sposób ożywić monochromatyczne, zimne, szare wnętrza? Proste! Wystarczy dodać kilka odpowiednio dobranych, kolorowych detali. Barwne akcenty w postaci dekoracji lub pojedynczych elementów wyposażenia potrafią zdziałać cuda - nadadzą nowego charakteru i ocieplą zimne wnętrza.

Poduszki i narzuty w barwnych kolorach zdecydowanie przyciągają wzrok i sprawiają, że salon nie jest zimny i ponury.

Czasami wystarczy jeden barwny element by ożywić wnętrze. W tym przypadku padło na żółtą lampę. Do tego bukiet kolorowych tulipanów i cel zrealizowany - jest przytulniej i "weselej".

Sofa w odważnym kolorze plus czerwone akcenty dekoracyjne rozświetlają szarość salonu.

Jak ożywić białą kuchnię? Wystarczy kilka puszek kolorowej farby, pędzel, dobre chęci i chwila czasu. Efekt? Barwne krzesła i żółte drzwi, dzięki którym mamy nową, radosną kuchnię.

Mix drobnych, kolorowych akcentów nie przytłacza a zdecydowanie ożywia czarno-białe wnętrze.

W sypialni nie szalejmy za bardzo z kolorowymi dodatkami. Jest to miejsce wypoczynku i powinno sprzyjać wyciszeniu i relaksacji organizmu. Mocne, krzykliwe kolory mogą nam te czynności zaburzyć. Postawmy raczej na delikatne, pastelowe kolory.

Połączenie żółci, błękitu i czerwieni ze świeżymi kwiatami wygląda wiosennie i świeżo.

W tym przypadku to sofa, dywan i obraz tworzą klimat salonu. Mimo czarnej ściany wnętrze nie jest smutne i ciemne.

Dzięki niebieskiej półce na naczynia oraz żółtym akcentom w postaci gałek i drobnych akcesoriów kuchennych, biała kuchnia nie jest surowa i sterylna.

Fototapeta jest świetnym sposobem na ożywienie każdego wnętrza. Trafnie dobrana może całkowicie odmienić wnętrze - nada mu nowego charakteru, powiększy niedużą przestrzeń, wprowadzi kolor i grafikę. Dodatkową zaletą fototapet jest fakt, iż mogą one przedstawiać cokolwiek sobie wymarzymy - jeśli nie podobają nam się wzory znalezione u producentów, możemy zamówić fototapetę z wydrukowanym zdjęciem lub grafiką jaka nam odpowiada.

Produkt niedostępny.
Produkt niedostępny.
Produkt niedostępny.
Produkt niedostępny.

Komentarze

Anonimowy użytkownik

Zdecydowanie - dodatki mają moc ;)
  • Dodano 5 lat temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Dekoracje, Kolor we wnętrzu,