Nowocześnie i odpowiedzialnie - 3D by VOX

Kolekcja zaprojektowana przez Designera Roku 2012 i laureata prestiżowej red dot award, Piotra Kuchcińskiego, jest odpowiedzią na potrzebę odkrywania nowych rzeczy i jednocześnie chęć pielęgnacji naszego dziedzictwa.

3D by VOX inspirowana jest najnowszymi trendami wzornictwa i naturalnymi materiałami. Różne głębokości frontów dają wrażenie trójwymiarowości, dzięki czemu meble dodatkowo pełnią rolę elementu dekoracyjnego.

Dekor wykorzystany we wszystkich meblach tej kolekcji, to słynna Brzoza POLSKA!, zaprojektowana przez jednego z bardziej rozpoznawalnych za granicą polskich projektantów Tomka Rygalika. Faktura dekoru odwołuje się do bardzo rzadkiego gatunku brzozy ojcowskiej - chronionego gatunku drzewa, które występuje w południowej Polsce a liczbę jego egzemplarzy szacuje się na ok. 250.

Stonowane i ciepłe kolory sprawiają, że 3D dobrze pasuje praktycznie do każdego wystroju. Modułowa forma mebli dają duże możliwości zestawiania całych segmentów według własnego pomysłu. Oryginalnym dodatkiem do mebli przewidzianych do sypialni jest system zagłówków do montowania na ścianie nad łóżkiem. Trzy eleganckie kolory pozwalają stworzyć własną kompozycję i zaczarować klimat tego miejsca.

Kolekcja 3D by VOX oferuje meble do jadalni, pokoju dziennego i sypialni. W jej skład wchodzą szafy, regały, komody, ława, półka wisząca, szafka RTV, kredens, regał, łóżko, stolik nocny i bardzo praktyczna toaletka. W wybranych szafach możliwe jest zainstalowanie podświetlenia LED.

Komentarze

Anonimowy użytkownik

Mamy już w Salonie, dla mnie rewelka...
  • Dodano 5 lat temu

Anonimowy użytkownik

Dobre!
  • Dodano 5 lat temu

Anonimowy użytkownik

fajne jasne meble :)
  • Dodano 5 lat temu

Anonimowy użytkownik

bardzo ładne wnętrze... emanuje spokojem
  • Dodano 5 lat temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Meble,