Reprezentacyjne biuro

Prezes każdej szanującej się firmy musi mieć miejsce gdzie spokojnie i wygodnie może zarządzać imperium. Gabinet, a właściwie już poczekalnia jest wizytówką firmy i musi świadczyć o dobrej, stabilnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa wzbudzając zaufanie, gdyż jak wszyscy wiemy; pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Projekt biura zawsze jest dużym wyzwaniem dla architekta, gdyż zachowując dobry smak musi oddać charakter firmy. To jedno pomieszczenie niekiedy daje nam wyobrażenie o całej działalności.

Zostając przywitani w takiej recepcji przez miłą asystentkę od razu mamy ochotę rozgościć się na kontrastującej z całością białej kanapie i zostać na dłużej.

Tak królewsko udekorowanej poczekalni nie powstydziłaby się nawet Elżbieta II. Gość oczekujący w takim otoczenia na spóźniającego się prezesa nie będzie miał mu tego za złe.

Klient lub partner biznesowy przyjęty w takim gabinecie już po wejściu będzie wiedział, że ma do czynienia z liczącą się na rynku firmą oraz prezesem mającym dobry gust.

O ile przyjemniej się pracuje gdy można się spotkać i omówić kontrakt przy jednym stole, pijąc kawę. Choć jednocześnie klient wie, że prezes wybierający taką mozaikę jest osobą z temperamentem i negocjacje z nim nie należą to lekkich.

Najlepiej zbierać siły przed kolejnym spotkaniem w wygodnym fotelu, gdzie też zapadają najważniejsze decyzje. Bywają takie momenty, że prosimy sekretarkę o nie łączenie żadnych połączeń i zapadamy się w fotelu aby okiełznać galopujące myśli.

Marzysz o połączeniu klasycznego kamienia z nowoczesnym wnętrzem? Calacatta Gold jest dla Ciebie...

Komentarze

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Porady,