Hit czy kit? Wnętrza w stylu Glamour

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Was na dzisiejszy wpis, który chcielibyśmy zadedykować wszystkim Paniom, które już jutro celebrować będą ich coroczne święto. Tak, tak drodzy Panowie – chodzi o Dzień Kobiet. Zarówno Panie jak i Panów zapraszamy z tej okazji do gorącej dyskusji. Pytanie dnia dzisiejszego brzmi: Jaki styl w dekoracji wnętrz kojarzy się najbardziej z kobietą? Nasza pierwsza myśl to – styl Glamour. Mocne akcenty fuksji, fioletu i czerni. Kryształowe żyrandole, lustra w złotych ramach. Brzmi trochę pompatycznie? A wcale nie musi tak być. Dekoratorzy wnętrz wciąż spierają się w kwestii, czy styl Glamour jest hitem czy kitem jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Jak sprawić, by było kobieco, by było glamour, ale niekoniecznie rubasznie i frywolnie? Zapraszamy na wędrówkę po wnętrzach Glamour w towarzystwie wizualizacji przygotowanych specjalnie na tę okazję przez nasz sklep.

Żartobliwie mawia się, że miejsce kobiety jest w kuchni 😉 VAKU-DSGN odczarowuje złe wrażenie tego stwierdzenia podarowując każdej z Pań kuchnię w iście kobiecym stylu. Połączenie bieli i mocnego fioletu sprawi, że ta część mieszkania będzie perełką każdej Pani domu.

Czy Glamour musi być przepełnione przepychem? Niekoniecznie. Minimalizm w kobiecym stylu – naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę!

A może trochę bardziej na bogato? Stylowy żyrandol, połączenie czerni, bieli i fioletu. Kobieco, gustownie, ale nie przesadnie.

Styl Glamour niekoniecznie musi być pełen jaskrawych odcieni fioletu i różu. Ta wizualizacja to dowód na to, że również odcienie brązu i beżu sprawdzą się idealnie. PS. Drogie Panie, pamiętajcie – królowa może i jest tylko jedna, ale kto zabroni jej mieć cztery korony ?

Glamour może być również nowoczesne. Ściana pomalowana w biało-szare pasy, nowoczesna, żółta lampa, sofa w odcieniu mocnego różu i długo wyczekiwana wisienka na torcie – obraz „Barwy wschodzącego słońca” z kolekcji InMotion.

A oto nasza druga propozycja na urządzenie sypialni w stylu glamour. Tak urządzona sypialnia to must have każdej kobiety z charakterem.

Komentarze

Zobacz więcej produktów