Rodzina Molly - czajnik, miski, oczekacz, suszarka do naczyń, taca

Kuchnia to miejsce, w którym każdego dnia spędzamy dużo czasu. To do niej kierujemy się rano, aby zaparzyć kawę i nabrać energii na cały dzień. Ta część domu posiada wyjątkową magię i przyciąga w szczególny sposób, więc nikogo nie dziwi, że wiele spotkań towarzyskich kończy się przy kuchennym stole. Może dlatego od jakiegoś czasu architekci projektują kuchnie otwarte na salon? Kuchnia to ciepło domowego ogniska, bezpieczeństwo, talerz ciepłej zupy i kubek aromatycznej herbaty, ale też miejsce wymagające perfekcyjnego wykorzystania powierzchni i doskonałej organizacji pracy. Aby ułatwić i umilić wykonywanie czynności, które pochłaniają dużo czasu i energii, warto zaopatrzyć się w pomocne i niezawodne urządzenia oraz drobne akcesoria.

Akcesoria należące do nowoczesnej linii Molly doskonale spełniają funkcję użytkową i dekoracyjną. Jednym z nich jest czajnik, niezbędny element każdej kuchni. Wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej jest zgrabny, poręczny, posiada uchylny gwizdek, nienagrzewającą się, antypoślizgową rączkę oraz uchwyt pokrywki o tych samych właściwościach. Co ważne ma dno przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, również indukcyjnych. Projektanci produktu uwzględnili najnowsze trendy, dlatego jest on dostępny w modnych kolorach: uniwersalnym czarnym, kremowym, miętowym oraz bardzo popularnym w ostatnich miesiącach – taupe. Interesujące połączenie szarości i beżu ładnie komponuje się z różnymi materiałami, fakturami i innymi barwami.

Możemy zaopatrzyć się też w pozostałe artykuły Molly w wybranym kolorze, np. ociekacz na sztućce i suszarkę do naczyń oraz kolekcję misek o pojemnościach od 0,5 do 5 litrów, mających szerokie zastosowanie. Sprawdzą się one zarówno przy segregowaniu i mieszaniu składników dań, jak i serwowaniu sałatek i przekąsek. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego nie pochłaniają zapachów, są trwałe oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Ustawione w różnych miejscach w połączeniu z innymi produktami z linii będą stanowić interesujący akcent kolorystyczny i dodatkową ozdobę pomieszczenia

Godną uwagi pozycją jest także szczelny plastikowy chlebak o nowoczesnym designie oraz potrzebna w każdym domu taca: z lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa sztucznego, z poręcznymi uchwytami i antypoślizgową powierzchnią zarówno z zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony. Decydując się na komplet nowych akcesoriów wprowadzamy do wnętrza powiew świeżości, gdyż ta sama kuchnia bez konieczności uciążliwego remontu zyskuje atrakcyjny i modny wymiar, a dzięki funkcjonalności i wysokiej jakości tych niezbędnych i użytecznych przedmiotów codzienne rutynowe czynności wykonamy z łatwością, efektywnie wykorzystując czas.

Komentarze

Zobacz więcej produktów