Pięknie urządzony pokój dziecięcy z kolekcją Modern

Meble dziecięce Modern to rozwinięcie kolekcji o tej samej nazwie. To co wyróżnia kolekcję to nowoczesny styl. Dla rodziców ceniących głębokie, spokojne odcienie mebli idealne okaże się łóżeczko wenge, które będzie służyć przez lata dzięki możliwości przerobienia go na tapczanik dla kilkulatka.

Posiadamy w ofercie także łóżka dla dziecka, które można wyposażyć zarówno w dodatkowe miejsce do spania jak i pojemną szufladę, w której pomieścisz pościel lub sporych rozmiarów sprzęt sportowy. Spędzamy w łóżku jedną trzecią życia dlatego też zadbaj o swój zdrowy sen najlepiej jak potrafisz. Wybierz z naszej bogatej oferty stelaż do łóżka, który sprosta... wszystkim Twoim sennym wymaganiom.

Nasze meble są tak zaprojektowane aby spełniały na co dzień różne role. Dwufunkcyjna jest komoda z przewijakiem wenge, która pięknie będzie się prezentować w pokoju dziecka. Dzięki możliwości dołączenia przewijaka zwiększasz powierzchnię przewijania aż o 71 cm! Komoda z drzwiami wenge to także gwarancja zachowania porządku i czystości w pokoju malucha.

Jeśli komoda okaże się niewystarczająca z pewnością szafa 2 drzwiowa wenge sprosta Twoim wymaganiom. Jest bardzo pojemna, a przy tym wygodna w użytkowaniu. Szafy w kolorze cremona, szafy w kolorze szarego dębu, wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej, pięknie zdobić będą Twój dom przez wiele lat a przy tym wyglądać jakbyś zakupił je wczoraj.

Komentarze

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Pokój dziecka, Meble,