KONKURS FUN STORY -Poznaj nową kolekcję mebli SPOT by VOX

W Meble VOX dbamy o harmonijny rozwój dzieci i młodzieży we wszystkich aspektach. Uważnie obserwujemy młodych ludzi i tak projektujemy meble, by były dla nich źródłem nieustannych inspiracji. Kolekcje z grupy Young VOX to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym możecie puścić wodze fantazji i stworzyć najbardziej szalone i pokręcone historie związane z kolekcją Spot by VOX.

Gotowi? :)

Zajrzyjcie do aplikacji tutaj: KONKURS FUN STORY

Poniżej opis kolekcji oraz produkty.

Kolekcja Spot by VOX inspirowana jest ruchem i godzinami spędzonymi na placu zabaw, na huśtawkach i w budowanych tam bazach. Mobilność i dynamizm brył przywołuje wspomnienie dzieciństwa – gra w chowanego, indiańska wioska czy teatr cieni. Meble inspirujące dzieci do zabaw, swoja funkcjonalnością zachwycą rodziców – wolna przestrzeń pod meblami idealna jest na duże torby i pudła, piętrowe łóżko ma ukrytą szafę z głębokimi szufladami.

Charakterystycznym elementem mebli jest drewniany reling nadający im lekkości. Forma litery „A” przywodzi na myśl huśtawkę i wysmukla bryły mebli, przez co cała kolekcja wygląda bardzo estetycznie. Przy biurku zawiesisz na nim organizery, tablice do nauki czy różne "przypominajki". Na komodzie dekoracje lub filcowe doniczki na kwiaty. Na dosuwany do łóżka wózek Tipi zarzucisz specjalny namiot lub zwykły koc.

Twoje dzieci pokochają nową kryjówkę pokoju! Na reling piętrowego łóżka narzuć lekką tkaninę i dodaj małe lampki, co stworzy magiczną aurę odpowiadającą nawet najbardziej kapryśnej księżniczce.

W meblach SPOT docenisz też drobne pomysłowe rozwiązania i mobilność brył. Biurko ma dwa wygodne miejsca do pracy, co jest dobrym rozwiązaniem do pokoju dzielonego przez rodzeństwo. Na środku blatu trzy sprytne schowki na przybory do pisania, ładowarkę do komputera i inne skarby. Wszystkie trzy zamykane.

Do biurka pasuje jeżdżący na kółkach kontener. Ustawiaj go, jak chcesz - raz z lewej, raz z prawej strony. Piętrowe łóżko kryje w sobie dwa mobilne wieszaki na ubrania. Teraz Twoje dziecko ustawi swoją garderobę w każdym miejscu pokoju. Do łóżka i każdego innego miejsca przysuniesz stolik na kółkach, z podnoszonym blatem i ukrytym schowkiem – sprytne rozwiązanie na zawsze potrzebne pod ręką rzeczy.

Całość kolekcji uzupełniają 3 wersje komody, do wyboru z barkiem lub z relingiem oraz delikatna toaletka z wiszącym lustrem.

Meble dostępne są w dwóch kolorach frontów, białym i szarym. To dla Ciebie wybór między bardziej dziewczęcą lub bardziej chłopięcą wersją. Neutralne kolory dają swobodę wyboru dodatków, które stworzą najlepiej pasujący Twojemu dziecku klimat.

Za wyglądem kolekcji stoi młoda, utalentowana projektantka Wiktoria Lenart. Absolwentka wrocławskiej ASP. Zwyciężczyni konkursu Make Me! 2010. Autorka innowacyjnego i docenionego w środowisku projektantów biurka Worknest.

Stolik z podnoszonym blatem

Półka z wieszakami

Komentarze

Zapraszamy do obejrzenia filmu http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-vox-spot-by-vox, w którym dzieciaki poprzez zabawę w odważnych Indian i uroczą księżniczkę prezentują wyjątkowe funkcje mebli Spot by VOX. Na stronie dowiecie się więcej szczegółów o kolekcji oraz obejrzycie animację poszczególnych brył.
  • Dodano 5 lat temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Pokój dziecka, Meble,