MO_inspiracje dokumentacja wykonawcza

przedpokój - zdecydowany kolor na ścianach, białe listwy przypodłogowe, dębowa podłoga, szafa z lustrem, niekoniecznie biała

ogólnie - brudny niebieski kolor płyty, może się pojawić w łazience w szafce nad geberitem lub/i pod umywalką, gdzieś w kolorze ścian i być może w dodatkach. Dodatkowo w łazience - podłoga w zdecydowany deseń + ściana za prysznicem, a reszta gładka (DUŻE PŁYTKI NA ŻYCZENIE KLIENTEK)

podobna kolorystyka, tylko dół cały ciemny (będą drewniane panele, a góra w płycie drewnopodobnej) stół w podobnej kolorystyce - podstawa ciemna blat drewnopodobny

Całe to mieszkanie jest dla mnie największą inspiracją do projektu MO. Chcę wykorzystać różne odcienie koloru turkusowego, granatowego, błękitnego (ten kolor lubią klientki), zarówno na ścianach, w meblach i zabudowach.

cegła (w przypadku MO raczej szara) + niebieski (w przypadku MO na pewno bardziej głęboki odcień)) na ścianach + drewniano czarne meble i granatowa kanapa

drewnopodobna płyta będzie się powtarzać na szafach, w kuchni i prawdopodobnie w sypialni. Dobrać tak, aby pasowała do paneli wybranych przez klientki.

byc może kolejny kolor dodamy w kolorze krzeseł i dodatków na sofę

jak najwięcej punktów świetlnych (główny wymóg) w kolorze czarnym - powtórzymy ten kolor w AGD i na ścianie tablicowej - ściana z lodówką i lustrem ze strony wejścia do kuchni.

Głęboki niebieski odcień na suficie, białe meble (szafki EKET nad łóżkiem pod sufitem i łóżko), jako ciepły akcent płyta drewnopodobna, której użyjemy w całym mieszkaniu - na ścianie z TV, z tego samego będzie zrobiona półka. Może zaproponuję również tapetę.

być może kolorowa płyta w meblu an wymiar pod umywalką

Komentarze

Zobacz więcej produktów