Świetlne girlandy - Grey Shadow

Ozdobne, świecące girlandy to oryginalny pomysł na udekorowanie domu i wykreowanie we wnętrzu przytulnej atmosfery. Ciepłe światło zamknięte w kolorowych, bawełnianych kulach daje nastrojową aurę.

Prezentowany zestaw to ujmujące połączenie bieli i uniwersalnych szarości. Girlanda przeznaczona jest do samodzielnego złożenia, co jest niezwykle łatwe i daje dodatkową przyjemność w postaci satysfakcji. Kulki można nakładać na lampki w dowolnej kolejności, tworząc indywidualną, niepowtarzalną kombinację.

Sznur świetlistych, bawełnianych kul to idealny pomysł na ozdobę sypialni, salonu, pokoju dziecięcego czy też przedpokoju. Sprawdza się w kawiarniach, restauracjach, a także latem na zewnątrz w ogrodzie. Dekoracyjne kule można przymocować do ściany, opleść poręcze, ułożyć w przezroczystej misie lub wazonie, czy udekorować stół. To również ciekawa alternatywa dla standardowych lampek choinkowych. Możliwości jest wiele - jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Zestawy girland są dostępne w wielu zestawieniach kolorystycznych do wyboru. Możemy też skomponować własne zestawienie. Do wyboru mamy 20, 35 lub 50 kul. Ciepłe światło, miła atmosfera, nastrojowo... Te lampki pokochały już tysiące!

Komentarze

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Dekoracje, Oświetlenie,