Tuż za rogiem

Spełniają wiele domowych zadań. Są przystanią wypoczynku po intensywnym dniu, towarzyskim sercem domu, nierzadko także miejscem do spania. Są najczęściej stawiane w rogach pomieszczeń. Jednak ich rola nie musi ograniczać się do wypełnienia pustego kąta. Narożniki, bo o nich mowa, doskonale wyznaczają architekturę salonu, wydzielając swoją bryłą poszczególne strefy naszych wnętrz.

Wybór odpowiedniego mebla zależy od jego przeznaczenia i wielkości pomieszczenia, w którym ma być ustawiony. Jeśli narożnik ma stanąć w niewielkim pokoju i służyć przede wszystkim do odpoczynku i oglądania telewizji to warto wybrać małą, kompaktową bryłę z jednym bokiem zakończonym pełnym oparciem a drugim tzw. wyspą – otomaną. Dzięki temu wygodnie będzie można położyć nogi i komfortowo się oprzeć. Takie narożniki można znaleźć w ofercie firmy WAJNERT MEBLE, m.in. w kolekcjach BRAVO, WEST, EGO.

Jeśli natomiast narożnik ma być główną ozdobą przestronnego salonu warto wybrać obszerniejszą bryłę np. z kolekcji LIFE lub DAVO. Można też sięgnąć po bardziej wyszukane kształty jak chociażby ten z kolekcji EGO.

Niezależnie od sposobu użytkowania narożnika i wielkości pomieszczenia, do którego jest przeznaczony, w ofercie firmy WAJNERT MEBLE każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Więcej kolekcji na www.wajnert.pl

Komentarze

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Salon, Meble,