Grasz w zielone?

Wiosna to wyjątkowa pora roku. Pozytywność, energia, słońce. Gdzie by nie spojrzeć, natura daje świadectwo swojej potęgi. Wszędzie króluje zieleń - młoda trawa, budzące się po zimie drzewa i krzewy, świeże kwiaty to tylko niektóre obrazy - symbole wiosny.

Zieleń to, w tym okresie, kolor nie tylko wszechobecny, ale i wszechmocny - z jednej strony jest symbolem młodości, niewinności i nadziei, z drugiej zaś sprzyja skupieniu i równowadze. Niewiele barw potrafi tak sprytnie przekształcać pomieszczenia, nadawać im zupełnie nowy charakter w zależności od zastosowanych odcieni. Możemy za jej pomocą zarówno ożywić spokojne wnętrza, jak i wprowadzić element harmonii i stonowania do pokoi nieco odważniejszych. Świetnie spisze się w roli koloru wspierającego dla brązów, szarości czy bieli, niekoniecznie grając pierwsze skrzypce. Wybierając elementy dekoracyjne, na przykład wazon, świece, zegar czy wieszak, nie bójmy się szukać modeli w kolorze zielonym. Z jego pomocą możemy zarządzić we wnętrzach wiosnę przez cały rok!

Urozmaicane m.in. pod kątem kolorów, faktur i kształtów to ogromny atut mebli od WAJNERT MEBLE. Zobaczcie kilka propozycji!

Komentarze

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Meble, Kolor we wnętrzu,