Wprowadź nadmorski klimat do swojego domu!

Surowe i pełne uroku – dodatki z letniej kolekcji H&M Home wyglądają doskonale również pod gołym niebem. Stwórz rustykalną atmosferę we wszystkich wnętrzach, od łazienki po sypialnię.

Ciepłe dni i wieczory sprzyjają przesiadywaniu na świeżym powietrzu. Przy szeroko otwartych oknach będziemy spędzać wiele godzin. W ten cudowny, pełen prawdziwej beztroski czas warto stworzyć w centrum miasta nadmorski klimat, który na długo pozostanie w pamięci. Na tarasie, w salonie czy łazience możemy przenieść się na plażę w Santorini czy Dubrowniku za pomocą niezwykłych dodatków.

Zwiewne materiały i marynarskie paski świetnie współgrają z surowymi tkaninami. Pełna gama koloru niebieskiego połączona z czystością bieli to ponadczasowe połączenie. Nadmorski klimat to nie tylko odcień błękitu i granatu, ale i umiłowanie do natury. Poszewki i koce na deskach tarasu pod gorącym słońcem, lampiony zapalone ciepłą nocą pod gwiazdami czy unoszące się od delikatnego wiatru zasłony stworzą niezapomniany klimat morskiego azylu. Zobaczcie przepis na stylowe wnętrze H&M Home!

Komentarze

Anonimowy użytkownik

jak nadmorskie klimaty, to koniecznie musi być biel http://www.meble.com.pl/urzadzamy/108/biala_sypialnia_zobacz_jak_pieknie_mozesz_ja_urzadzic,4310.html
  • Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej produktów

Zobacz również inne artykuły w kategoriach: Dekoracje, Style we wnętrzach,