Znamy już WNĘTRZE DOSKONAŁE! Wyniki konkursu - "Doskonałe kolekcje OPOCZNO 2014".

Uwaga, uwaga! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu marek Cersanit i Opoczno. Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie aranżacji wnętrza mieszkalnego z wykorzystaniem produktów obu marek. Na konkurs zostało nadesłanych ponad 70 prac. Jury nie miało łatwej pracy, ale w końcu się udało. Poniżej publikujemy zwycięskie prace! Gratulacje!

I MIEJSCE (Nagroda pieniężna 5 000 PLN)

LAUREAT: Paulina Kononowicz-Kwaśnik / pracownia: JedyneTakieWnętrza

UZASADNIENIE JURY

Bardzo oryginalny projekt łazienki i sypialni. Zagłówek nietypowo, jak na sypialnie został zaprojektowany z płytki, konkretnie z dekoracji do serii Geometric Game. Podłoga w sypialni i łazience została zaprojektowana, zgodnie z najnowszymi trendami z płytki drewnopodobnej legno moderno white. Jury przyznało nagrodę za pomysłowość, oryginalne zastosowanie płytek, estetykę i wykonanie.

II MIEJSCE (Nagroda pieniężna 2000 PLN)

LAUREAT: Kamila Tkacz, Cer Projekt

UZASADNIENIE JURY

Ciekawe połączenie czarno-białej kolekcji Pret a Porte z płytką drewnopodobną Legno Rustico, która złamała nieco czarno-biały koncept łazienki. Minimalistyczny, ale bardzo efektowny projekt. Dodatkowe elementy wyposażenia łazienki wkomponowują się idealnie w całość aranżacji pomieszczenia. Ponadczasowe połączenie bieli i czerni sprawdza się w każdym, nawet najmniejszym wnętrzu. Wykorzystane elementy dekoracyjne nie przytłaczają wnętrza, tylko sprawiają, że czarno-biała łazienka w połączeniu z ciepłym drewnem jest pomieszczeniem niezwykle nastrojowym.

III MIEJSCE (Nagroda pieniężna 2000 PLN)

LAUREAT: Aleksandra Jagusiak / pracownia: AJ ALEKSANDRA JAGUSIAK

UZASADNIENIE JURY

Projekt w bardzo nietypowy sposób pokazuje ciekawe rozwiązanie w zasadzie monochromatycznej kolekcji. Niesztampowe podejście w położeniu płytek, surowe wnętrze przełamane czerwonymi listwami szklany oraz dekoracją Pierot z serii French Touch.

WYRÓŻNIENIE 1

LAUREAT: Elżbieta Kubera - Mądry / pracownia: WGW Elżbieta Kubera-Mądry

WYRÓŻNIENIE 2

LAUREAT: Maciej Dańczura / pracownia: Dekor Studio

WYRÓŻNIENIE 3

LAUREAT: Anna Knofliczek-Roman / pracownia: Marengo Architektura Wnętrz

WYRÓŻNIENIE 4

LAUREAT: Agnieszka Wądołowska

WYRÓŻNIENIE 5

LAUREAT: Marek Ostrowski / pracownia: Studio SODA

WYRÓŻNIENIE 6

LAUREAT: Przemysław Otczyk / pracownia: DeCOR84U Przemysław Otczyk

WYRÓŻNIENIE 7

LAUREAT: Paulina Zwolak, Jakub Nieć / pracownia: Projektyw Studio

WYRÓŻNIENIE 8

LAUREAT: Tomasz Kośmider / pracownia: Tomasz Kośmider Projektant Architektury Wnętrz

WYRÓŻNIENIE 9

LAUREAT: Grażyna Nowakowska / pracownia: 90 stopni - Grażyna Nowakowska

WYRÓŻNIENIE 10

LAUREAT: Piotr Szychiewicz / pracownia: SZTYBLEWICZ – ARCHITEKCI

Homebook.pl miał okazję wspierać komunikacyjnie konkurs.

Komentarze

Witam, czy aby pierwsze miejsce jest zgodne z regulaminem ? W regulaminie do konkursu jest jasno określone, że Projekt Konkursowy powinien "obejmować jedno z pomieszczeń mieszkalnych: łazienka, kuchnia lub salon..." a w uzasadnieniu swojej decyzji komisja skupia się w dużej mierze na sypialni. Inna sprawa, która mnie nurtuje to fakt, że jury miało możliwość przyznania max 20 wyróżnień i choć wpłynęło ponad 70 prac i wybór był nie łatwy nie ma żadnej informacji co wyróżnieniach co wg mnie oznacza, że nie zostały przyznane...Jest to na przyszłość zniechęcające.
  • Dodano 3 lata temu
Z informacji od organizatora, wiemy, że wyróżnienia mają zostać dosłane. Więc na pewno je podamy! Jeśli chodzi o kwestie związane z regulaminem, prosimy o kontakt bezpośrednio z Organizatorem! I trzymamy kciuki za Pani prace w przyszłych konkursach!
  • Dodano 3 lata temu
dziękuje za informację. Wprawdzie nie jest podany (ani w regulaminie ani na stronie) mail dedykowany do obsługi tego konkursu ale napiszę po prostu do Key Account Manager dla województwa mazowieckiego. Chyba że Państwo macie jakiś inny kontakt bądź pomysł na kontakt.
  • Dodano 3 lata temu
Witam, uzasadnienie jury do nagrody za I miejsce, zawiera odniesienia do sypialni i łazienki czyli pomieszczeń wymienionych w regulaminie konkursu. Mowa jest o dwóch pomieszczeniach z uwagi charakter aranżacji, która w jednym rzucie pokazuje salon i jednocześnie łazienkę. Uzasadnienie skupia się na salonie z uwagi na wyróżniające się i kreatywne zastosowanie płytek jako zagłówek łóżka.
  • Dodano 3 lata temu
Witam, w regulaminie konkursu nie było wymienionej sypialni...piszę już to po raz drugi. Proszę przeczytać uważnie regulamin...
  • Dodano 3 lata temu