Twój wybór

Kategoria

Styl

Wielkość

Przeznaczenie

Położenie

Wyposażenie

Rodzaj biurka

Kolor ścian

Dekoracja ścian

Dekoracja okna

Podłoga

Produkty

Jeśli biuro w Twoim domu wymaga zmian, koniecznie obejrzyj zdjęcia w naszym serwisie. Znajdziesz tu projekty oraz pomysły na wystrój wnętrz, które posłużą Ci jako inspiracje. Obejrzyj zdjęcia przedstawiające wizualizacje oraz gotowe aranżacje i odkryj swój własny styl. W ten sposób biuro zyska nowy design!

Porady

Biuro na poddaszu, z fotelem - aranżacje, pomysły, inspiracje

MP56 DOM POD POZNANIEM - zdjęcie od BOSKE ART

Piękny dom dla młodej pary rodziców i ich malutkiej córeczki. Zaprojektowany w skandynawskim klimacie, z dużą ilością drewna i bieli, daje uczucie przytulności i komfortu. Na parterze domu mamy duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią, którą sprytnie oddzieliliśmy wyższym barkiem. Zaprojektowany, narożny kominek z miejscem na drewno idealnie wpisuje się w zaprojektowaną przestrzeń z miękkimi sofami. Na piętrze natomiast znajdziemy klimatyczną sypialnie, pokój gościnny z tapetą w kratę, biuro z zi ...

65 dodań do Ideabooków
5 zadanych pytań

Biuro pod Krakowem - Biuro - zdjęcie od KamińskaStańczak

Bryła projektowanego budynku wpisuje się w kształt działki, która poprzez swoją niewielką szerokość narzuca wąską i wydłużoną formę. Budynek dzięki dwuspadowemu dachowi nawiązuje do sąsiedniej zabudowy a materiały użyte na elewacji współgrają z otoczeniem obfitującym w brzozy. ​Wnętrze pracowni zaprojektowano w minimalistycznej stylistyce. Przestrzeń składa się z trzech głównych stref: gabinet, pracownia oraz sala konferencyjna.

39 dodań do Ideabooków
1 zadane pytanie

Mieszkanie w Krakowie - zdjęcie od marengo-architektura

http://marengo-architektura.com/portfolio/dom-w-krakowie-2/

12 dodań do Ideabooków

Mieszkanie w stylu skandynawskim - Średnie szare biuro domowe kącik do pracy na poddaszu w pokoju, styl skandynawski - zdjęcie od ania.home

Mieszkanie utrzymane w białej i szarej kolorystyce, a także elementach drewna. Projekt mieszkania: Qbatura Więcej zdjęć: www.instagram.com/ania.home

2 dodania do Ideabooków

Gabinet - New Hamptons Residence - zdjęcie od DeCandia Design

Rodzinny i przestronny dom w niewielkiej miejscowości pod Opolem w stylu New Hamptons. Projekt i realizacja DeCandia Design 2013.

34 dodania do Ideabooków
3 zadane pytania

Kawalerka 31 m² - zdjęcie od Improve Design - Pracownia Projektowa

Kompleksowy projekt kawalerki o powierzchni 31 m². W ramach kompleksowego projektu, każdy nasz Klient dostanie panoramę 360°, dzięki której będzie mógł przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i choć na chwilę zobaczyć jak wyglądałaby nasz projekt w rzeczywistości.

1 dodanie do Ideabooka

Pine Bay - zdjęcie od Zarysy

Więcej na: www.zarysy.pl

1 dodanie do Ideabooka

antresola - zdjęcie od Ola Fredowicz

wygodne miejsce z dobrym oświetleniem dziennym i pojemnym regałem na książki

2 dodania do Ideabooków

OPEN SPACE - zdjęcie od troomono

http://www.troomono.com/ W projekcie biura, zadaniem było uzyskać równowagę pomiędzy elegancją, świeżością, a loftowym klimatem. Przeważają kolory ziemi w postaci podłogi , ścian, tkanin. Pojawiają się akcenty kolorystyczne w postaci odcienie niebieskiego , aby gama była spójna z identyfikacją firmy. Mimo łączenia styli, zachowana została świeżość i spójność. Pojawiły się elementy charakterystyczne w postaci detali jak uchwyty do szaf, które pomagają utożsamić wnętrze z identyfikacją firmy.