Twój wybór

Kategoria

Styl

Wielkość

Przeznaczenie

Położenie

Wyposażenie

Rodzaj biurka

Kolor ścian

Dekoracja ścian

Dekoracja okna

Podłoga

Produkty

Jeśli biuro w Twoim domu wymaga zmian, a Twój wybór padł na styl prowansalski, koniecznie obejrzyj zdjęcia pokazujące wystrój wnętrz, gdzie motywem przewodnim jest ten właśnie design. Znajdziesz tu najlepsze projekty, wizualizacje, gotowe aranżacje... Pomogą Ci one wprowadzić styl prowansalski do Twojego domu i sprawią, że biuro zyska nowy i lepszy wygląd. Poznaj nasze pomysły i inspiracje.

Porady

Szare biuro w pokoju - styl Prowansalski

Biblioteka - zdjęcie od Arino House

Mieszkańcy domu chwile wytchnienia znajdą w bibliotece, która została wykonana z drewna olchowego. Dekoracyjna i dębowa obudowa kominka nadaje całemu wnętrzu jednolitego charakteru. Lektura ulubionej książki w sąsiedztwie przepięknych mebli uczyni tę chwilę niezapomnianą.

Biblioteka - zdjęcie od Arino House

Mieszkańcy domu chwile wytchnienia znajdą w bibliotece, która została wykonana z drewna olchowego. Dekoracyjna i dębowa obudowa kominka nadaje całemu wnętrzu jednolitego charakteru. Lektura ulubionej książki w sąsiedztwie przepięknych mebli uczyni tę chwilę niezapomnianą. Pod oknem ulokowano postarzane biurko z kolekcji Ontario wraz z krzesłami z drewna bukowego. Codzienna praca biurowa przy takim meblu to czysta przyjemność.

Recepta na szczęście - nowoczesny obraz na płótnie - zdjęcie od VAKU-DSGN

Nowoczesny obraz drukowany na płótnie to ekskluzywna dekoracja ścienna, która z powodzeniem ozdobi ściany Twojego mieszkania. Wydruk na płótnie z motywami kwiatowymi, obraz abstrakcyjny czy modny tryptyk to wybór idealny dla każdego wielbiciela sztuki nowoczesnej i oryginalnych dekoracji. Obrazy nowoczesne VAKU-DSGN to nie tylko obraz do salonu, ozdoba do kuchni czy dekoracja sypialni, ale i wyjątkowy prezent dla Twoich Bliskich.

2 dodania do Ideabooków