Twój wybór

Kategoria

Styl

Wielkość

Przeznaczenie

Położenie

Wyposażenie

Rodzaj biurka

Kolor ścian

Dekoracja ścian

Dekoracja okna

Podłoga

Produkty

Jeśli biuro w Twoim domu wymaga zmian, a Twój wybór padł na styl tradycyjny, koniecznie obejrzyj zdjęcia pokazujące wystrój wnętrz, gdzie motywem przewodnim jest ten właśnie design. Znajdziesz tu najlepsze projekty, wizualizacje, gotowe aranżacje... Pomogą Ci one wprowadzić styl tradycyjny do Twojego domu i sprawią, że biuro zyska nowy i lepszy wygląd. Poznaj nasze pomysły i inspiracje.

Porady

Biuro domowe - styl Tradycyjny

Gabinet - zdjęcie od NeViStudio

Biuro - widok na biurko i sofę

24 dodania do Ideabooków

Gabinet Rezydencja Konstancin - zdjęcie od Manufaktura WIRCHOMSKI

GABINET powinien odzwierciedlać wartości cenione od wielu stuleci: trwałość, solidne wykonanie, użyteczność oraz prestiż właściciela. Przy tworzeniu GABINETU zawsze inspirujemy się przepiękną tradycją klasycznych, pełnych elegancji rezydencji i pałaców Europy. GABINET to azyl. Ten pokój wnosi do domu ład i poczucie bezpieczeństwa. To miejsce z charakterem pełne twórczej atmosfery. To miejsce przeznaczone do pracy a zarazem miejsce spotkań z najbliższymi przyjaciółmi. Tutaj wszyscy powinni si ...

4 dodania do Ideabooków

Miejsce pracy chronionej przed smogiem :) - zdjęcie od Most Wanted Products

Cichy, elegancki, skuteczny i prawidłowo umieszczony (blisko okna) inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza. W tym designie dostępne w kolorach: czarny, brązowy, ciemnoszary, jasnoszary, biały).

Sala konferencyjna - zdjęcie od MebleDoBiura.pl

Sala konferencyjna w kolorach "mało korporacyjnych", można się poczuć jak w domu.

1 dodanie do Ideabooka

Narzuta i poduszki - GEOMETRIA - zdjęcie od Wzory i Kolory

W gabinecie, który jest również pokojem gościnnym panuje nowoczesny klimat. Szare meble, Lampa z butelek i zasłony w antracytowym kolorze. Przełamaniem tej tendencji oraz ukłonem w stronę gości jest pięknie i kolorowo udekorowane łóżko. Grafika na tkaniny została zaprojektowana specjalnie pod tą realizację. Narzuta w kolorowe geometryczne wzory została także geometrycznie zapikowana. Całość uzupełniają poduszki w pasujących odcieniach.

CERA biuro - zdjęcie od Meblo-Wosk

Meble wykonane z drewna sosnowego, pokryte woskiem na bazie naturalnego wosku pszczelego. Ekologiczne i naturalne, doskonale komponują się w biurze, salonie oraz sypialni.

Biopalenisko XL700 - zdjęcie od Ambusto Polska

Wysokiej jakości biopaleniska z serii XL dedykowane są do indywidualnej zabudowy. Ich wyrafinowana konstrukcja została poddana niezależnym testom w zakresie bezpieczeństwa, które wykazały, że biopaleniska EcoSmart są jednymi z najbezpieczniejszych urządzeń dostępnych na europejskim rynku. Dostępne w największym sklepie online z biokominkami - www.sklep.ambusto.pl

1 dodanie do Ideabooka