Twój wybór

Kategoria

Styl

Wielkość

Wyposażenie

Położenie

Rodzaj

Kolor płytek

Wykończenie ścian

Szafka pod umywalkę

Bateria

Wanna

Prysznic

Umywalka

Toaleta

Kolor ścian

Podłoga

Dekoracja okna

Oświetlenie

Produkty

Jaka jest historia łazienki?

Pierwsze łazienki powstawały już w starożytnym Rzymie. W polis prym wiodły monumentalne pałace dedykowane wyłącznie rytuałom kąpielowym. Co ciekawe, ówczesne wyposażenie łazienek było na bardzo wysokim poziomie. Płytki łazienkowe zachwycały kunsztownym wykończeniem, zaś stylowa armatura, była wykonywana z najwyższej jakości materiałów - marmuru, mosiądzu, a nawet złota!

Jak urządzić wygodną łazienkę?

Łazienka z prysznicem, czy łazienka z wanną - to pytanie zadaje sobie niemal każda osoba aranżująca nowe mieszkanie. Warto pamiętać, że mała łazienka preferuje oczywiście rozwiązanie numer jeden. Aranżacja małej łazienki w bloku czy w kamienicy potrafi, mimo funkcjonalnego projektu, spędzać sen z powiek. Wówczas warto sięgnąć po sprytne inspiracje, jakie podsuwa homebook.pl. Na platformie znajdziesz nie tylko stylowe projekty małych łazienek, ale również propozycje dla łazienki na poddaszu czy usytuowanej w kameralanej kawalerce.

Łazienka - jak zaprojektować modną przestrzeń?

Modne łazienki z pomysłem? Oto domena platformy homebook.pl! Dzięki doświadczonym projektantom, którzy korzystają z wirtualnej platformy, poznasz liczne wizualizacje łazienki, które będą mogły stać się świetną inspiracją do zaprojektowania wygodnego i modnego wnętrza. Obecnie jedne z najmodniejszych projektów to łazienka biała i łazienka szara. Wystrój łazienki powinien jednak być zgodny tyle z obowiązującymi trendami, ile z Twoim wyczuciem stylu. Oglądając gustowne projekty łazienek, będziesz mieć szanse na poznanie aktualnych trendów i skonfrontowanie ich z preferowaną estetyką.

Porady

Biała łazienka z brązowymi płytkami - aranżacje, pomysły, inspiracje

Blat z umywalkami - zdjęcie od OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska

W łazience zaplanowaliśmy dwie umywalki, nad którymi umieściliśmy kafelki z ciekawym motywem. Pod grafitowym kaloryferem znajduje się drewniana skrzynia na pranie, na której można usiąść, aby zrelaksować się podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Akcentem wieńczącym wnętrze są „płyty betonowe” na suficie, wykonane za pomocą tynku ozdobnego.

330 dodań do Ideabooków
3 zadane pytania

Metamorfoza kuchni i łazienki. Centrum Warszawy, stara kamienica. - Średnia biała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od Voight Interiors

Projekt łazienki po remoncie generalnym. Właściciel chciał zachować nową pralkę, którą otwiera się od góry i również kierował się dość niskim budżetem. Na ścianach płytka imitująca drewno na podłodze półpoler imitujący beton. Szafka nad toaletą to miejsce na przechowywanie i ukrycie brzydkich rur.

277 dodań do Ideabooków

łazienka przy sypialni - zdjęcie od Projektownia Wnętrz

łazienka, biel, drewno

50 dodań do Ideabooków
3 zadane pytania

Dom w Zakopanem - zdjęcie od marengo-architektura

http://marengo-architektura.com/portfolio/dom-w-zakopanem/

10 dodań do Ideabooków

BIG CITY CABIN - zdjęcie od Zarysy

więcej na: http://plasterlina.pl/112679/8109279/galeria/big-city-cabin-warszawa

21 dodań do Ideabooków
2 zadane pytania