Twój wybór

Kategoria

Styl

Wielkość

Wyposażenie

Położenie

Rodzaj

Kolor płytek

Wykończenie ścian

Szafka pod umywalkę

Bateria

Wanna

Prysznic

Umywalka

Toaleta

Kolor ścian

Podłoga

Oświetlenie

Produkty

Jaka jest historia łazienki?

Pierwsze łazienki powstawały już w starożytnym Rzymie. W polis prym wiodły monumentalne pałace dedykowane wyłącznie rytuałom kąpielowym. Co ciekawe, ówczesne wyposażenie łazienek było na bardzo wysokim poziomie. Płytki łazienkowe zachwycały kunsztownym wykończeniem, zaś stylowa armatura, była wykonywana z najwyższej jakości materiałów - marmuru, mosiądzu, a nawet złota!

Jak urządzić wygodną łazienkę?

Łazienka z prysznicem, czy łazienka z wanną - to pytanie zadaje sobie niemal każda osoba aranżująca nowe mieszkanie. Warto pamiętać, że mała łazienka preferuje oczywiście rozwiązanie numer jeden. Aranżacja małej łazienki w bloku czy w kamienicy potrafi, mimo funkcjonalnego projektu, spędzać sen z powiek. Wówczas warto sięgnąć po sprytne inspiracje, jakie podsuwa homebook.pl. Na platformie znajdziesz nie tylko stylowe projekty małych łazienek, ale również propozycje dla łazienki na poddaszu czy usytuowanej w kameralanej kawalerce.

Łazienka - jak zaprojektować modną przestrzeń?

Modne łazienki z pomysłem? Oto domena platformy homebook.pl! Dzięki doświadczonym projektantom, którzy korzystają z wirtualnej platformy, poznasz liczne wizualizacje łazienki, które będą mogły stać się świetną inspiracją do zaprojektowania wygodnego i modnego wnętrza. Obecnie jedne z najmodniejszych projektów to łazienka biała i łazienka szara. Wystrój łazienki powinien jednak być zgodny tyle z obowiązującymi trendami, ile z Twoim wyczuciem stylu. Oglądając gustowne projekty łazienek, będziesz mieć szanse na poznanie aktualnych trendów i skonfrontowanie ich z preferowaną estetyką.

Porady

Biała łazienka z brązowymi płytkami, z brodzikiem - aranżacje, pomysły, inspiracje

Kabina półokrągła BK501KB szkło brązowe - zdjęcie od Sea-Horse Łazienka w dobrym stylu

Kabina prysznicowa półokrągła niska jest funkcjonalna i praktyczna pod każdym względem. Podwójne, przesuwne drzwi sprawiają, że nie ma potrzeby zapewniania dodatkowego miejsca przed kabiną na otwieranie drzwi. Głęboki brodzik idealnie nadaję się do kąpieli dzieci czy wykonania małego prania lub innych prac domowych. Hartowane, bezpieczne szkło brązowe o grubości 5 mm. Budowa profili zapewnia możliwość niwelowania niewielkich krzywizn ściany aby zapewnić prawidłowy montaż.

Kabina prysznicowa Variabel - zdjęcie od KFA Armatura

Kabina z kolekcji Variabel. Deszczownia KFA Armatura Ariana z baterią podtynkową.

Łazienka nowoczesna - zdjęcie od studiolighthouse.pl - fotografia wnętrz

Łazienka w nowoczesnym stylu od projektanta wnętrz, Gdańsk, Albatross Towers

10 dodań do Ideabooków

łazienka - zdjęcie od More-IN Architekci

drewno, drewno i biel

16 dodań do Ideabooków

łazienka - zdjęcie od More-IN Architekci

drewno, drewno i biel

20 dodań do Ideabooków