Twój wybór

Kategoria

Styl

Wielkość

Wyposażenie

Położenie

Rodzaj

Kolor płytek

Wykończenie ścian

Szafka pod umywalkę

Bateria

Wanna

Prysznic

Umywalka

Toaleta

Kolor ścian

Podłoga

Oświetlenie

Produkty

Jaka jest historia łazienki?

Pierwsze łazienki powstawały już w starożytnym Rzymie. W polis prym wiodły monumentalne pałace dedykowane wyłącznie rytuałom kąpielowym. Co ciekawe, ówczesne wyposażenie łazienek było na bardzo wysokim poziomie. Płytki łazienkowe zachwycały kunsztownym wykończeniem, zaś stylowa armatura, była wykonywana z najwyższej jakości materiałów - marmuru, mosiądzu, a nawet złota!

Jak urządzić wygodną łazienkę?

Łazienka z prysznicem, czy łazienka z wanną - to pytanie zadaje sobie niemal każda osoba aranżująca nowe mieszkanie. Warto pamiętać, że mała łazienka preferuje oczywiście rozwiązanie numer jeden. Aranżacja małej łazienki w bloku czy w kamienicy potrafi, mimo funkcjonalnego projektu, spędzać sen z powiek. Wówczas warto sięgnąć po sprytne inspiracje, jakie podsuwa homebook.pl. Na platformie znajdziesz nie tylko stylowe projekty małych łazienek, ale również propozycje dla łazienki na poddaszu czy usytuowanej w kameralanej kawalerce.

Łazienka - jak zaprojektować modną przestrzeń?

Modne łazienki z pomysłem? Oto domena platformy homebook.pl! Dzięki doświadczonym projektantom, którzy korzystają z wirtualnej platformy, poznasz liczne wizualizacje łazienki, które będą mogły stać się świetną inspiracją do zaprojektowania wygodnego i modnego wnętrza. Obecnie jedne z najmodniejszych projektów to łazienka biała i łazienka szara. Wystrój łazienki powinien jednak być zgodny tyle z obowiązującymi trendami, ile z Twoim wyczuciem stylu. Oglądając gustowne projekty łazienek, będziesz mieć szanse na poznanie aktualnych trendów i skonfrontowanie ich z preferowaną estetyką.

Porady

Mała beżowa łazienka z pralką - aranżacje, pomysły, inspiracje

Nowoczesna łazienka Kraków - zdjęcie od MAXFLIZ

2933 dodania do Ideabooków
5 zadanych pytań

Łazienka z falami. - zdjęcie od Interio-Desi Pracownia Projektowa

Płytka pralka ma wielką pojemność. Szafki nad nią są w stanie pomieścić naprawdę spore zapasy.

56 dodań do Ideabooków
2 zadane pytania

Łazienka z dywanikiem - zdjęcie od Interio-Desi Pracownia Projektowa

Układ łazienki pozostał bez zmian, pomieszczenie jest niewielkie, a zmieścić trzeba dużo sprzętów. Kolorystyka za to otrzymała nową twarz: jest jasna, dość monochromatyczna.

26 dodań do Ideabooków
1 zadane pytanie

Widok z wejścia do łazienki - zdjęcie od Projekt Środka

Jasne płytki, w miejscach gdzie jest to konieczne. Zabudowa mieszcząca najpotrzebniejsze funkcje łazienkowe - pralka, brudnik, szafka na kosmetyki, detergenty.

37 dodań do Ideabooków

Apartament Angel Wings - Mała beżowa łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od Pracownia architektoniczna meridian

Realizacja: wiosna 2013 r. Projekt wnętrz wykonano dla prywatnego Inwestora. Apartament o powierzchni 110 m2 z przestronnym tarasem o wielkości 217m2 na ostatniej kondygnacji kompleksu mieszkalnego Angel Wings we Wrocławiu. Połączenie nowoczesności z funkcjonalnością tak, by spełniały wysokie standardy i zadowoliły wymagających Inwestorów. Apartament planowany dla młodego małżeństwa nastawionego na komfort i wygodę. Ekskluzywna forma i dbałości o detal wyróżnia projekt wśród innych.

55 dodań do Ideabooków
1 zadane pytanie

prysznic - zdjęcie od olafredowicz

piękna łazienka z elementami drewnianymi

88 dodań do Ideabooków
1 zadane pytanie

Drewno & patchwork - zdjęcie od MONOstudio

Więcej o nas znajdziesz na http://www.monostudio.pl oraz naszym facebooku.

2 dodania do Ideabooków

Umywalka z blatem - zdjęcie od Luxum

Forma umywalki ze ściętym blatem wprowadza do wnętrza łazienki nowoczesny i niepowtarzalny klimat.

8 dodań do Ideabooków