Twój wybór

Wyczyść filtry

Kategoria

Styl

Wielkość

Wyposażenie

Położenie

Rodzaj

Kolor płytek

Wykończenie ścian

Szafka pod umywalkę

Bateria

Wanna

Prysznic

Umywalka

Toaleta

Kolor ścian

Podłoga

Dekoracja okna

Oświetlenie

Produkty

Jaka jest historia łazienki?

Pierwsze łazienki powstawały już w starożytnym Rzymie. W polis prym wiodły monumentalne pałace dedykowane wyłącznie rytuałom kąpielowym. Co ciekawe, ówczesne wyposażenie łazienek było na bardzo wysokim poziomie. Płytki łazienkowe zachwycały kunsztownym wykończeniem, zaś stylowa armatura, była wykonywana z najwyższej jakości materiałów - marmuru, mosiądzu, a nawet złota!

Jak urządzić wygodną łazienkę?

Łazienka z prysznicem, czy łazienka z wanną - to pytanie zadaje sobie niemal każda osoba aranżująca nowe mieszkanie. Warto pamiętać, że mała łazienka preferuje oczywiście rozwiązanie numer jeden. Aranżacja małej łazienki w bloku czy w kamienicy potrafi, mimo funkcjonalnego projektu, spędzać sen z powiek. Wówczas warto sięgnąć po sprytne inspiracje, jakie podsuwa homebook.pl. Na platformie znajdziesz nie tylko stylowe projekty małych łazienek, ale również propozycje dla łazienki na poddaszu czy usytuowanej w kameralanej kawalerce.

Łazienka - jak zaprojektować modną przestrzeń?

Modne łazienki z pomysłem? Oto domena platformy homebook.pl! Dzięki doświadczonym projektantom, którzy korzystają z wirtualnej platformy, poznasz liczne wizualizacje łazienki, które będą mogły stać się świetną inspiracją do zaprojektowania wygodnego i modnego wnętrza. Obecnie jedne z najmodniejszych projektów to łazienka biała i łazienka szara. Wystrój łazienki powinien jednak być zgodny tyle z obowiązującymi trendami, ile z Twoim wyczuciem stylu. Oglądając gustowne projekty łazienek, będziesz mieć szanse na poznanie aktualnych trendów i skonfrontowanie ich z preferowaną estetyką.

Porady

Mała łazienka z oknem, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie - styl Nowoczesny

Łazienka N - zdjęcie od Retro Studio

Projekt łazienki w domu jednorodzinnym - Nisko

1 dodanie do Ideabooka

Łazienka N - zdjęcie od Retro Studio

Projekt łazienki w domu jednorodzinnym - Nisko

4 dodania do Ideabooków

Elegancka czarno-szara łazienka - zdjęcie od Home-look

Zabudowa meblowa w łazience wykonana z forniru palisander santos.

1 dodanie do Ideabooka

Łazienka terrazzo - zdjęcie od Malgorzata Kubik

Przez jednych kochane przez drugich znienawidzone płytki terrazzo.

Łazienka w domu pod Jaworem - zdjęcie od Muun Studio

Łazienka w domu jednorodzinnym utrzymana w jasnych kolorach. Materiały wykorzystane do projektu łazienki to płytki imitujące kamień oraz drewno w jasnym kolorze.

1 dodanie do Ideabooka

Dom jednorodzinny w Szczecinku - zdjęcie od MO Architekci

Projekt domu jednorodzinnego w Szczecinku

1 dodanie do Ideabooka

LK&1150 - zdjęcie od LK&Projekt

Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym. Głównym założeniem projektowym było stworzenie nowoczesnego i przestronnego domu, przeznaczonego na wąska działkę: http://lk-projekt.pl/lkand1150-produkt-9283.html

7 dodań do Ideabooków